Cumhurbaşkanlığı Kupası Organizasyon Başlığı - 12 Ekim Kayseri - Biletler Satışta, YÜKLENİYORUZ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel olacak.Yarı yarıya Fenerbahçe maçlarının tadı hiçbir maçla kıyaslanamaz.Yaz boyunca Euroleague özelinde 'bir sezonun emeği ufak nüanslarla heba olmasın' diye düşündüm durdum.Euroleague'e kapağı atsak da yeterli değil.O emek kupayla,Fenerbahçe'ye karşı alınacak Cumhurbaşkanlığı Kupası'yla taçlanmalı.Galatasaraylı bilinen Kayseri'de de hakkı verilerek kutlanmalı.
Şamil abi,Tanju ve Bağdat abla dışında gelen var mı bilmiyorum.Gelecek olursa paslaşalım,hoş 20 saatlik tren yolculuğundan sonra ne halde olacağım meçhul. :)
edit:Forum kuralı,daha ziyade üye ricası:Rakip forumlarda yazılanların Gsbaskette yeri yok.Kendilerine bir şeyler söylemek istiyorsanız ortak ortam bulun,orada konuşun.Doğru adres burası değil.

ben maçta olacagım.gunu birlik gelip geri donucem. mac icinse yenip geliriz insallah.takımın suan ki durumu ve takım rotasyonumuz onlara oranla daha iyi.zaza nın cok fazla sure alacagını sanmıyorum ama aldıgı surelerde iyi isler yapacagından suphem yok. gordon'a bu macta cok guveniyorum.iyi performans gostereceginden hic suphem yok.

Bu takım artık underrated olarak anılmamaktadır taraflı tarafsız farketmeksizin zekası olan herkes tarafından. Takım kimyası , seyirci - takım bütünleşmesi gibi konularda imrenilen bir takımımız vardır. Türk Spor Tarihindeki düzensizlik hastalığına kapılmayan ender takımlardan birisidir bu takım. Artık favori biziz arkadaş ! Ha yenilirsek mi ? Canınız sağolsun der bir sonraki maça gideriz. Nasılsa mücadeleden zerre şüphem yok.

Ek bloklar dahil hepsini bitirmişiz. Maşallah :) Bu takım mücadelesi ile taraftarı ile iyi,kötü,kaliteli bilemem ama ayrı bir yerde duruyor. Farkediliyor. Biz yenilse de yense de seviyoruz bu takımı. Çünkü biliyoruz ki SON TOPA KADAR mücadele edecekler! Gün sayıyordum saat saymaya başladım. Hadi Aslanlar! Her attığımız sayı olsun,her attıkları ribaund olarak bize dönsün. Tutku Reyis'ten yeni aslan Lucas Gordon'a kadar... Hepinize sonuna kadar güveniyoruz!

saat 5e toplantı koydum hay aklıma edeyim:) 6da şirketten çıkıp 6:30 maca yetişeceğim umarım çok gec kalmam:) devre arasında bir organizasyon olursa tanışma vs forumdaki arkadaşlarla tanışmak isterim.

3gün önceki heyecan neden şuan yok? twitterda ne güzel tt yapmıştık #yenilmezarmadakayseride yi.. sabahtan beri adamların cimbomakoyma az kaldı hashtagi tt durumda..

#ikidilegimvarCimbomikisidefbyekoymak
#yenilmezarmadakayseride
#CimbomunkalesikAyseri

bunları tt yapalım derim.

Pekte önemli şeyler değil bunlar. Twitter'da Trend Topic olmaması heyecan olmadığı anlamına gelmiyor -ki eminim şuan herkes çok heyecanlı. Heyecan olmasa Kayseri'de bize "ek koltuk" verilen bölümler satılmazdı. Bu kadar ilgi olmazdı. F.Ülker'lilere ayrılan bölüme bile bilet alanlar var sonuçta. Ama TT yapılsa İyi mi olur? İyi olur :)

Pekte önemli şeyler değil bunlar. Twitter'da Trend Topic olmaması heyecan olmadığı anlamına gelmiyor -ki eminim şuan herkes çok heyecanlı. Heyecan olmasa Kayseri'de bize "ek koltuk" verilen bölümler satılmazdı. Bu kadar ilgi olmazdı. F.Ülker'lilere ayrılan bölüme bile bilet alanlar var sonuçta. Ama TT yapılsa İyi mi olur? İyi olur :)

bence gayet de önemli. heyecan yoktan kastım başka bir şey. tabiki herkeste heyecan vardır en dibine kadar, ama rakibin yazdığının tt olmasındansa bizimkiler tt olmalı bence. her neyse ben acayip rahatsızlık duydum adamların bugünkü hashtaginden.

Maçı düşündükçe heyecan doluyorum abi basketbolu futboldan daha çok sevdiren klüp GALATASARAY'ım armanın peşinde her yere giderim bide ruhlu oyuncuları görünce sabahlar olmasın bugün fenev i de yendikmi sezon başı herkesin gözünü bir korkutalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...