Cumhurbaşkanlığı Kupası Organizasyon Başlığı - 12 Ekim Kayseri - Biletler Satışta, YÜKLENİYORUZ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lütfen şu başlığı değiştirelim. bize ayrılan biletler tükendi fenerbahçe tarafındaki biletlere yüklenelim olsun. malum salonlara SIĞMIYORUZ. adamlar hala bitirmemiş ya biletleri 6 blok da duruyor. acaba fark yiyeceklerini anladılar mı dersiniz?

Bazı şeyleri çok fazla dillendirmenin gereği yok arkadaşlar. Bizim biletler bittiyse yapılacak bellidir ve yapılıyorda ama illada buraya gelip açık açık yazmaya gerek yok. O gün salonda son yıllarda gelenek devam edecek ve karşı tarafın iki katı olacağız inşallah. Basketbolda en büyük taraftar açık ara biziz..

Bizim biletler bittiğine göre rakip tarafınkilerde artık cabucak biter ;) Elinizi çabuk tutun.
abi sen de allahtan dillendirmedin ha:D

Bugün bilet almaya gittim sabah saat 10:30 gibi falan bileti satan adam sabah buraya çöktüler bütün 5 liralık biletler bitti dedi. :D Tabi ben Kayseriparka gittim bilet almaya. Salonda hala 5 liralık bilet varmış gittim oradan aldım 10 tane bilet. Daha salonda satılan yerde bilet çoktu. Kayseri'de olanlar gidip salondan alabilirler 5 liralık biletten. Gerçi gün içinde 5 liralık biletler bitmiş olabilir ama 10 liralık biletlerden hem Kayseriparkta hem salonda satılmaya devam ediliyor. Yani daha bilet var bizim taraf için sanırım internet üzerinden satılmıyor artık. Kayseri'de olanlar biletlere yüklenmeye devam etsinler. Ben 10 tane aldım daha arkadaşlardanda alanlar vardı. Sağlam dolduracağız salonu, daha satışa çıkan ilk günden belli oldu bu ama daha alabileceğimiz bilet var.

Edit. Hemen bir düzeltme yapıyım bizim bölüm için 5 tl'lik biletler tamamen bitmiş. 10 tl'lik biletler de az sayıda kalmış. Yani umduğumdan çok daha hızlı satılmış biletler. Hala almayanlar ellerini çabuk tutsunlar yarın alsınlar biletlerini.

Ben birde lütfen fark atacağız şansları yok sözlerini söylemenin çok yersiz olduğunu düşünüyorum bence de avantajlıyız hatta kazanabilirz ama fark atacağımızı düşünmüyorum derbi ve tek maç farklı psikolojiler herşey olabiliyor sonuçta .

gecen yıl türkiye kupasında da aynı seyi yaptılar yine pota arkasını onlara verdiler bize ayırdıkları pota arkasında oturacak yer yok, federasyonu cözebilmiş değilim. herneyse kayseri parkı bende ziyaret ettim. genel anlamda rakip takım biletleri kalmış. 9bilet daha aldım. blogun birini kapattık sayılır.fakat istanbuldan olmasa bile civar illerden baya bir taraftar gelecektir rakip takım için. birde fark atacağız ezeceğiz tarzında söylemler biraz yersiz kaçıyor.Avantajlıyız ama karşımızdada oturmuş bir takım var.

fark atacagız biraz hayalcilik olur ama yıllar sonra fülkerin karsısına favori olarak cıkıyoruz biraz abartsakta olur yani :) ve ins yenecegiz onları

Bazı şeyleri çok fazla dillendirmenin gereği yok arkadaşlar. Bizim biletler bittiyse yapılacak bellidir ve yapılıyorda ama illada buraya gelip açık açık yazmaya gerek yok. O gün salonda son yıllarda gelenek devam edecek ve karşı tarafın iki katı olacağız inşallah. Basketbolda en büyük taraftar açık ara biziz..

Bizim biletler bittiğine göre rakip tarafınkilerde artık cabucak biter ;) Elinizi çabuk tutun.

Diğer forumlardan laf taşıyıp burdaki ateşli topluluğu da gaza getirmek istemiyorum ama :) rakip forumda ne yazılar var aklınız çıkar..Havada karada yeniyoruz modundalar..

Cahil cesareti diye bir şey var ya böyle bir şey işte..Geçen sene o kısıtlı kadroyla canınıza okumuşuz,bir basketle şampiyonluğu kaçırmışız,ki o maçı alsak şampiyon da biz olacaktık,hepsi forumda yusuf yusuf moduna girmişlerdi hatta,şimdi elimizde böyle bir kadro var,en son Zaza'da geldi,hala koyacaz moyacaz,fena üzülecekler yazmışlar..İnsan önce rakibine saygı duyar..Sonra yenilirseler o yazdıkları kendilerine kapak olarak geri dönecek ya en güzel kısmı da o..

Az önce Arca twitterda bahsetti benim de aklıma geldi..Başlıklar altında bir tane doğru düzgün teknik yorum bulamazsınız..Maçlarla ilgili en teknik konuşmada şu var mı yok mu,o olursa yeneriz,bu olmazsa yeniliriz..Forumumuzun kıymetini bilelim diyorum sadece :)

Lakovic, Songaila başta olmak üzere üst düzey performans bekliyorum aslanlarımızdan. Zaza oynarsa özellikle savunmada iyi iş yapar.

Allah yardımcınız olsun!(FT mode on :) )

Diğer forumlardan laf taşıyıp burdaki ateşli topluluğu da gaza getirmek istemiyorum ama :) rakip forumda ne yazılar var aklınız çıkar..Havada karada yeniyoruz modundalar..

Cahil cesareti diye bir şey var ya böyle bir şey işte..Geçen sene o kısıtlı kadroyla canınıza okumuşuz,bir basketle şampiyonluğu kaçırmışız,ki o maçı alsak şampiyon da biz olacaktık,hepsi forumda yusuf yusuf moduna girmişlerdi hatta,şimdi elimizde böyle bir kadro var,en son Zaza'da geldi,hala koyacaz moyacaz,fena üzülecekler yazmışlar..İnsan önce rakibine saygı duyar..Sonra yenilirseler o yazdıkları kendilerine kapak olarak geri dönecek ya en güzel kısmı da o..

Az önce Arca twitterda bahsetti benim de aklıma geldi..Başlıklar altında bir tane doğru düzgün teknik yorum bulamazsınız..Maçlarla ilgili en teknik konuşmada şu var mı yok mu,o olursa yeneriz,bu olmazsa yeniliriz..Forumumuzun kıymetini bilelim diyorum sadece :)

Yazdıklarınıza saygı duyuyorum ama bence şuan favori fülker

Olay favori olup olmamak değil anıl adamların bizi daha oyak reno yada aliağa petkim modunda görmeleri aslında bu çok iyi küçümsemeye devam etsinler boşver. Cumbabayı aldıktan sonra yumruk gibi inecek onlara bu dahada zevkli olacak. Onlara kalsa biz hiç bişeye benzemiyoruz:) uyuyan dev uyandı farkında değiller olsun varsın zaman onlara gerçekle yüzleşme fırsatını bolca verecek:)

Olay favori olup olmamak değil anıl adamların bizi daha oyak reno yada aliağa petkim modunda görmeleri aslında bu çok iyi küçümsemeye devam etsinler boşver. Cumbabayı aldıktan sonra yumruk gibi inecek onlara bu dahada zevkli olacak. Onlara kalsa biz hiç bişeye benzemiyoruz:) uyuyan dev uyandı farkında değiller olsun varsın zaman onlara gerçekle yüzleşme fırsatını bolca verecek:)

bizi hafife aldıkları fikrine katılmıyorum, yani yazılanları nerden aldınız bilmiyorum fakat birkaç forumu bende takip ediyorum hepside tedirgin bir şekilde macı beklemekte, bence onlarda durumun farkında ama çaktırmamaya özen gösteriyorlar demekki:)

yok yok salih karşıyakanın basketbol kültüründen yoksun bi forumunda gözüme çarpanlar bunlar kardeş:) basketbol topunu görüpte bomba sanacak bi çok basketbol kültüründen yoksun bi çok karşıyakalı aynen böyle görüyor. anlayanlar olayın farkında ama daha çok aymaz toplanmış forumlarında yok ezeriz yok gs kim filan gibi 20-30 sayı farkla kazanacaklarını söyleyenlerin olduğu bi forum. neyse az kaldı :D gerçekler acıtacak biraz karşıyakanın aymazlarını :)

Bir arkadaşımız çok iyi demişti sanırım bizi küçümseyerek büyüyeceklerini zannediyorlar biz asla onları küçümsemeyiz bu bizim basketbol kültürümüze aykırı bi durum zaten evet kadroları çok iyi olabilir ( ama bizimkide öle oyak kadrosu değil) :) onlar bizi çok aşağılıyorlar bu can sıkıcı hemde basketboldan anlamayan futbol taraftarları bunu yapıyor karşıyakanın. Farkında olan karşıyakalılar çok iyi biliyor kenar yönetimi galatasaray ın önde olduğunu , form durumu olarakta önde olduğumuzun farkındalar. tek avantajları kadrolarında önemli skor opsiyonu bulunan oyuncular ve emir macth up ı ama bu 2 duruma karşı müthiş savunma azmimiz ve emir e karşı shipp in kısa kalmasına karşın cevher in bu maça özel emir için 3 numara oynayarak emir opsiyonunuda ortadan kaldıracak alternatifimizin olması bu 2 olayı çürütebilir gerçeklerimiz...

Açık söylemek gerekirse bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Geçen senenin üzerine koyarak geliyoruz. Kadromuz çok daha derin. Ve unutulmasın geçen sene dar rotasyonla 4-2 kaybettik. Üstelik 2 4 numaramızda sakattı. Haluk 4 numara oynadı uzun süre.

Aynı zamanda final serisinde Ukic'ten daha fazla canımızı yakan Jasikevicius artık yok. Ukiç ne kadar skorer bir oyuncu olsa da oyun direksiyonunu kontrol edemiyor. Geçen seride bu direksiyon sürekli Jasikevicius'taydı.
Dolayısıyla FUlker bence geçen senenin gerisinde.

Tek dezavantajımız Fulker camimaiasının bu şike olaylarından ötürü ekstra motivasyonla geliyor olmaları. Oda onları + yöndemi motive edecek emin değilim.
Maç günü göreceğiz artık.

ben de baktım gece biraz fenerbaskete.. çok komik yorumlar var, fark atacaklarını söyleyen epey var o neyse de bizim biletlerin tükendiği hakkında yaptıkları yorumlar çok komik. taraftarın önemi yok diyenler var epey güldüydüm okuyunca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...