Darüssafaka : 74 - Galatasaray : 61

play-off için kazanmamız gerekiyor.yenilirsek galibiyet sayısında daçkayı geçmemiz gerekecek.ben dersanede olduğum için maçları izleyemiyorum.ancak yorumlardan anladığım kadarıyla valentine ve umutun süresinin artması gerekiyor.umarım halil hoca bunların farkına varır.(hiç sanmıyorum ama)

benim de bu hafta maça hiç gidesim yok ama şafaka hakkaten cok güzel bi salon ve sık sıkmgidemioruz uzak olduğu için. sırf o salon ve atmosferi tadabilmek için ben de gitmeyi düsünüyorum bu hafta..

Maç saati mükemmel oldu...
Geçen hafta Tuborg maçında kalmıştı aklım...
Bu hafta herşey çok güzel olmalı...
İskenderun'da olsa takımımızı canı gönülden destekleyeceğim.
Benim fikrim; Clarance Gilbert, Kelvin Gibbs, Dexter Lyons ve Cevher Özer başka silahları yok ama işin ilginç tarafı hepsi birbirine bağlı bakıldığında 4 oyuncunun da takımı götürebileceği görülüyor ancak Gilbert gününde olmadığında tüm denge bozuluyor ya Gibbs kendi başına direnecek yada Umut Görür ve Cevher Özer biraz ağırlıklarını koyacaklar.
Ayrıca; Dexter Lyons'ın hızlı çıkışları ve oyun tarzı Hadley e çok benziyor...
Bu durum takımımızı hiç beklemediği kadar zorlayabilir...
Onun dışında Mehmet Kahyaoğlu artık eskisi gibi değil geçmişini çok aradığı belli.... Dediğim gibi hepsi birbirine bağlı bir zincir ve bu zincirin ortasında Gilbert onun kilitlenmesi maçı kolaylaştırır.
Gibbs fiziğiyle ve dış şutlarıyla çok çok ters bir oyuncu onu tutacak uzunlarımız var ama başarabilirler mi işte orası muamma....

Geçen haftaki Tuborg maçını unutup asıl play-off rakibimiz olan Daçka'yı iyi analiz edip mutlak galibiyet ve play-off parolasıyla çıkmalıyız.
Zor bir maç daha.Başarılar ...

Daçka'yı yenmemiz gerekiyor. zaten başka hiçbir şansımız yok ve daçka'yı yeneceğimizi düşünüyorum. biz bu takımı play-off'ta görmek istiyoruz ve oyuncularımızda bizim bu isteğimizi yerine getireceklerdir. takımımıza daçka maçında yürekten başarılar...

Bu maç için Ankara´dan geliyorum desem de inanmayın :) Muhtemelen cumartesi günü İstanbul´da olacağım, sabah bedensel engelliler sonrasında da Daçka maçına gelmeyi planlıyorum. İstanbul´u pek bilmediğim için Mecidiyeköy civarından Ayhan Şahenk S.S. nasıl gelebileceğimi açıklayacak bir gönüllü var mı?

Maç ne olur diye kafa yormaya gerek yok Üner gibi bir hocamız olduktan sonra ...

onuryavuz' Alıntı:
İstanbul´u pek bilmediğim için Mecidiyeköy civarından Ayhan Şahenk S.S. nasıl gelebileceğimi açıklayacak bir gönüllü var mı?

Mecidiyeköy'den metroya binip 4. Levent'te inersiniz. 4. Levent'te Sarıyer dolmuşlarına binip Darüşşafaka durağı'nda inersiniz. Oradan 150-200 metre yürürseniz yokuş aşağı salondasınız.

Bu maçı alsak bile beleş maçlar kaybetmeye devam edip bize göre daha istikrarlı olan Daçka'ya play-off'un son basamağını bırakırız gibi gözüküyor.

js12' Alıntı:
onuryavuz' Alıntı:
İstanbul´u pek bilmediğim için Mecidiyeköy civarından Ayhan Şahenk S.S. nasıl gelebileceğimi açıklayacak bir gönüllü var mı?
Mecidiyeköy'den metroya binip 4. Levent'te inersiniz. 4. Levent'te Sarıyer dolmuşlarına binip Darüşşafaka durağı'nda inersiniz. Oradan 150-200 metre yürürseniz yokuş aşağı salondasınız.
Teşekkür ederim.

ARKADAŞLAR BENDE SİTEYE YENİ ÜYEYİM ÖNCELİKLE TÜM GALATASARAYLILARA SELAMLAR 8) ARKADAŞLAR GALATASARAY-DAÇKA MACI GALATASARAY İCİN COK ÖNEMLİ PLAY-OFF İCİN EMİNİMKİ BU MACI GALATASARAY ALACAKTIR BEN KAPADOKYADA OLMAMA RAGMEN TÜM MACLARI İZLİYORUM CAN VE GÖNÜLLE HERKES BU MACA GİTSİN TAKIMIZA DESTEK WERSİN 8)

ÜÇ BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR GALATASARAY :atki

Bu arada ilk maçı 82-77 kaybetmiştik. Bu maçı 5 sayıdan farklı kazanırsak playoff yarışında neredeyse 2 maç öne geçmiş oluruz. Ama kazanamazsak 2 maç geriye düşmüş oluruz. Yani playoff hayli belirleyici bir maç. Ve açıkçası sezonun en önemli maçı. İstanbul'daki bu maçta bile takım yapayalnız kalırsa konuşacak pek birşey kalmaz.

js12' Alıntı:
Bu arada ilk maçı 82-77 kaybetmiştik. Bu maçı 5 sayıdan farklı kazanırsak playoff yarışında neredeyse 2 maç öne geçmiş oluruz. Ama kazanamazsak 2 maç geriye düşmüş oluruz. Yani playoff hayli belirleyici bir maç. Ve açıkçası sezonun en önemli maçı. İstanbul'daki bu maçta bile takım yapayalnız kalırsa konuşacak pek birşey kalmaz.

dogru soluosun ama play off larda dackayla karsılasma ihtimalimiz bence yok oyuzden bu hesapları yapmasakta olur tekel dususte olan bi takım oyuzden 7.lik icin bile sansımız olabilir ama sezon sonuna kadar tum maclarımızı kazanmalıyız tabiki...

artık söyleyecek fazla bişey yok..tamam yada devam maçı..herşey bi tarafa üzerinzdeki formanın renkleri için,kendi haysiyetiniz için çıkın ve kazanın..haydi aslanlar :atki

İlk devre itibari ile 42-39 öndeyiz. Maç boyu öndeydik umarım 2. yarıdada bu üstünlüğümüz devam eder.Bide zahmetse 2. yarı şu Gökhan oynamasın lütfen mütemadiyen satış adam.