Dazet Wilfried Armel Zaha

Insallah hayırlı uğurlu olur takımımıza da biz bu adamı keremi kesip mi oynatacağız...Adam yıllardır sol açık...Biz de o mevkide aynı zamanda ikinci kaptanımız geçen senenin asist kralı icardi ile çok iyi anlaşan bir kerem var...benim kafa basmadı bu transfere...Fenere caka olsun dedik ama keremi bozmaz inşallah...Dolayısıyla da icardiyi

Insallah hayırlı uğurlu olur takımımıza da biz bu adamı keremi kesip mi oynatacağız...Adam yıllardır sol açık...Biz de o mevkide aynı zamanda ikinci kaptanımız geçen senenin asist kralı icardi ile çok iyi anlaşan bir kerem var...benim kafa basmadı bu transfere...Fenere caka olsun dedik ama keremi bozmaz inşallah...Dolayısıyla da icardiyi
1 golle şampiyonluğun kaçtığı Billong sezonunda, Fatih hoca solda Onyekuru sağda Kerem ile epey maç kazanmıştı hatta Kerem Göztepe deplasmanında hattrick yapmıştı. Ancak bu takımı dengelemek için hala Rashica ve atletik 8 numara şart.

Umarım en iyi şekilde faydalanırız. Çalımdır, psikolojik üstünlüktür bunlarla ilgilenmiyorum. Stoch aldın ne oldu mesela, hiç. Zaten 10 yıldır psikolojisi bitmiş bir camiadan neyin üstünlüğünü alacaksın ki?

Yillardir siki bir Pl takipcisi olarak sunu soyleyebilirim ki Zaha 2020’nin sonuna kadar Pl’de Top Six haricindeki takimlar arasinda ligin en iyi futbolcusuydu.Sahsen benim ozel hayranligimin oldugu futbolculardan biriydi.Fifa Ultimate Team serilerinde bile degisilmez oyuncumdu 2018,2019 ve 2020’de :) Ekrana ekmek banarak izlerdim tam anlamiyla.Fb alsaydi cok uzulurdum ve onlara ciddi anlamda seviye atlatacagi icin de canimi sikardi bu durum.Dun sosyal medyaya girip aciklamayi ilk gordugumde inanamadim bir an ve sonrasinda inanilmaz sevindim :) Hayirli olsun takimimiza.Muhtesem bir ekleme oldu.