Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

dee brown 40 dakika-11 sayı-4/8 iki sayılık-1/7 üç sayılık-7 ribaund-6 asist-2 top çalma
solomon 39 dakika-11 sayı-0/2 iki sayılık-3/14 üç saylık-7 ribaund-6 asist-2 top çalma

solomon serserisine yine ezilmedi aslanım.

Bircogumuz Dee'nin aldigi para hakkinda yorumlar yapiyoruz ve surekli aldigi paraya gore Dee'yi elestiriyoruz.Artik buna bir son verilmesi gerek.Bu yuzden de bazi seyleri aciga cikarmak lazim.Dee takimda 5. yuksek parayi alan kisi! Oyle sanildigi gibi 1 milyon dolara gelmedi.Solomon dediginiz kisi yilda 3 milyon dolar aliyor.Medyanin bu kadar abartmasi onun uzerine daha cok baski yapilmasina neden oluyor.Bundan artik cok rahatsiz oldugum icin boyle bir yazi yazmak istedim.Ligde bircok kisi Dee'den cok daha fazla paralar kazaniyor.Biraz arastirma yaparsaniz gorursunuz.Oyuncularimizi elestirirken gercekleri bilerek elestirelim istiyorum.

Hadi devam edelim biz yine, Dee"nin 3 luk calismasi lazim, maclarda istikrarsiz, hic samimi degil...vs.

Basketbol bir takim oyunu artik surekli bir oyunucu uzerinden mac hakkinda yorum yapan arkadaslar vazgecsin bu huylarindan lutfen.

Hadi Semih sen yine yazarsin buna karsilik birseyler :)

Pınar Anidjar' Alıntı:
Bircogumuz Dee'nin aldigi para hakkinda yorumlar yapiyoruz ve surekli aldigi paraya gore Dee'yi elestiriyoruz.Artik buna bir son verilmesi gerek.Bu yuzden de bazi seyleri aciga cikarmak lazim.Dee takimda 5. yuksek parayi alan kisi! Oyle sanildigi gibi 1 milyon dolara gelmedi.Solomon dediginiz kisi yilda 3 milyon dolar aliyor.Medyanin bu kadar abartmasi onun uzerine daha cok baski yapilmasina neden oluyor.Bundan artik cok rahatsiz oldugum icin boyle bir yazi yazmak istedim.Ligde bircok kisi Dee'den cok daha fazla paralar kazaniyor.Biraz arastirma yaparsaniz gorursunuz.Oyuncularimizi elestirirken gercekleri bilerek elestirelim istiyorum.

Hadi devam edelim biz yine, Dee"nin 3 luk calismasi lazim, maclarda istikrarsiz, hic samimi degil...vs.

Basketbol bir takim oyunu artik surekli bir oyunucu uzerinden mac hakkinda yorum yapan arkadaslar vazgecsin bu huylarindan lutfen.

Hadi Semih sen yine yazarsin buna karsilik birseyler :)
SEMİH NERDE ? :)

dee'nın konuk olduğu 8. gün programını izlemişsinizdir birçok kişi; aslında takıma ne kadar gönülden bağlı olduğu belli; taraftarı çok seviyor ve basketboldan keyif alıyor.
guard mevkısınde oynayan çok yeteneklı oyuncular da var lıgde ama dee yeteneği ile sıyrılıyo aralarından en son all star maçında hepimiz izledik gerçekten süperdi.
takıma uyum sağladı bence fazla eleştirmeyelım dee yı
BİZ ONU SEVİYORUZZ :):):)

DEE NE ZAMAN SON TOPU KULLANMASINI ÖĞRENECEK ? ÖĞRENDİĞİNDE HAKLI OLARAK YAZILAN ELEŞTİRİLER SONA ERER.

arkadaslar umarım bu son topları kullanmasını ogrenmeli lafını fener macındakı son topa baglı olarak soylemıyorsunuzdur cunku topu eline aldıgında 1 sn den az zaman vardı.zaten kendısı topu potaya dogru ittirebildi ancak...

Dee Brown bize gelebilecek guardlar arasında belkide en iyisi.İnsanlar Dee hakkında at gözlükleri ile bakıyorlar. Yada genel basketbol anlayışımız hep skor atan,üçlük bombardımanı yapan oyuncular üstüne.Hele bir de guard'ın şutunun istikrarsız olması daha da okları üstüne çekiyor.

Ama şunları görmeliyiz.

1-Savunma Dee ile başlıyor.Türkiye liginde birebir savunması bu kadar üst düzey hiçbir guard yok.Varsa da ben bilmiyorum.Belki solomon o da istikrarlı yapmıyor.

2-Dee sahada olduğunda çok daha basit oynuyoruz ve özellikle pota altında ki oyuncularımız pota ile genelde teke tekkalıyorlar.

3-Takımın hızlanmasını sağlıyor.Hızlı hücumlara çıkartıp dogru pası çoğu zaman verip takım arkadaşlarını oyuna sokuyor.

4-Hocasına molalarrda taktik konularda yardımcı oluyor.( Ayrıca Asvel maçında devre arasında direk kalemi alıp çizdi birşeyler.Murat hoca onun da fikirlerine saygı duyuyor ve Dee'de asla bu konuda çekingen değil.)

5-Çoğu zaman takımın en moralli oyuncusu.Başı aşağı düşen her oyuncunun kafasını kaldırmasını sağlıyor.

6-Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor sahada.Çoğu yabancıda görülmeyecek azim,hırs onda var ( Tüm yabancılar buna dahil)

7-Son topta sorumluluk almaktan kaçmıyor.Pısırık bir şşekkilde kenara kaçması yerine son topu atıp kaçırmasını tercih ederim.

Sayabileceğim daha bisürü özelliği var ama çok uzar.Dee'nin değerini bilmek lazım.Üstüne çok gelinmemeli ve kendini sahada rahat hissetmeli.Ona inanıyorum sonuna kadar.

Gökce Başaran' Alıntı:
7-Son topta sorumluluk almaktan kaçmıyor.Pısırık bir şşekkilde kenara kaçması yerine son topu atıp kaçırmasını tercih ederim.
quote]

Dediklerinin hepsi doğrudur.

Pısırık şekilde kalmaması güzelde pısırık şekilde neden şut atıyor ki ? Şutu atarken 10 metre uçtu kenara doğru biraz akıllı olsa faul bile aldırabilirdi.
Karşıytaka maçında da bu maçtada bu kadar kötü tercih yapabilen guard olmamalı.Guard takımın en güvenilir ismi olmalı ama nedense ben Gaines'e güveniyorum ona güvenemiyorum bence sorun buradan kaynaklanıyor.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2abk5ddw]

quote]

Dediklerinin hepsi doğrudur.

Pısırık şekilde kalmaması güzelde pısırık şekilde neden şut atıyor ki ? Şutu atarken 10 metre uçtu kenara doğru biraz akıllı olsa faul bile aldırabilirdi.
Karşıytaka maçında da bu maçtada bu kadar kötü tercih yapabilen guard olmamalı.Guard takımın en güvenilir ismi olmalı ama nedense ben Gaines'e güveniyorum ona güvenemiyorum bence sorun buradan kaynaklanıyor.
[/quote:2abk5ddw]
Amerika yada Avrupada kimse Tony Parker'a güvenmezdi hala da güvenmem,,kimse de güvenmez.

ama çıkıp geçen sene finallerde şov yaptı.

Hala çoğu maçta kedi gibi kenara siniyor.

Özgüven önemli şeydir.Dee kaçırır,kaçırır ama bir bakmıssın son saniyede başka bir maçta atmış.Jordan bile defalarca son saniye kaçırmıştır.

Not:Dee'nin Fener-Ülker maçında son topta yapabileceği hiçbirşey yoktu.son 2 saniyede top elinde patladı.Faul mü yaptırırdı

1-Yaptırsada hakemlr çalmazdı.
2-O faulü yaptırma içgüdüsü oturmamaıştır 24 yaşındaki bir oyuncu için ve zaten son saniyede öyle bir düşünceye sahip olan dünyada çok az kişi olur.Adrenalin yüzünden.

Ayrıca sorarım Solomon'u iki maçtada "bitiren" evet direkj yazıyorum "bitiren" kaç adam gördün?

El amin deediğiniz adam bile solomon'u pskolojik olarak bitiremezken Dee bitirmiştir.

He son saniyelerde sazı eline almıştır Solomon o ayrı konu zaten onu yapsın diye milyon dolarlar veriyor kulüp.

Keşke bizimde maçın sonunda sazı ele alacak bir guardımız olsa isterdim.Ben diğer söylediklerine katıldığımı söyledim zaten.Savunma konusu falan filan .
Sadece top 2 saniye kala da olsa eline gelen topu bomba sanıp fırlatmak akıllı guard işi olmadı diyorum.

Ya neyi tartısıyosunuz bu topici acmak bile yanlıs maksat muhabbet olsun diyede topic acılmazki dee yetersız bulanlara sorarım avery ile nekadar gıdebılırdık en azından dee sunu farketmıs fulkerle oynan macının önemini fitch yada mitchell gıbı fulker macında tırnak yemıyolar .Dee nın burya gelemesı bizim için sansdır sezon bası bu adamı kimlerin istedıgını hepimiz cok iyi biliyoruz gecelim bence takımda tartısılıcak ısım sayısı ikidir gerisi takıma bir sekilde katkı saılıyolar ...

Volkan Ozger' Alıntı:
Ya neyi tartısıyosunuz bu topici acmak bile yanlıs maksat muhabbet olsun diyede topic acılmazki dee yetersız bulanlara sorarım avery ile nekadar gıdebılırdık en azından dee sunu farketmıs fulkerle oynan macının önemini fitch yada mitchell gıbı fulker macında tırnak yemıyolar .Dee nın burya gelemesı bizim için sansdır sezon bası bu adamı kimlerin istedıgını hepimiz cok iyi biliyoruz gecelim bence takımda tartısılıcak ısım sayısı ikidir gerisi takıma bir sekilde katkı saılıyolar ...
Yanlış bir topic için yorum yazıyorsun. İlginç :?

Nedense biz yaptıklarını değil yapamadıklarını konuşuyoruz. Bence Dee zmanla bu konudada kendini geliştirecektir .

Bence Dee Brown çok iyi bir oyuncu bu hep sölüyorum yine sölücem :)

[youtube:3oihu17o]http://www.youtube.com/watch?v=GkMLumnoFmg&feature=related[/youtube:3oihu17o]