Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Gökce Başaran' Alıntı:
2-Dee sahada olduğunda çok daha basit oynuyoruz ve özellikle pota altında ki oyuncularımız pota ile genelde teke tekkalıyorlar.

3-Takımın hızlanmasını sağlıyor.Hızlı hücumlara çıkartıp dogru pası çoğu zaman verip takım arkadaşlarını oyuna sokuyor.

Özellikle bunları yokluğunda çok daha iyi anladık...

Ahmet Gülen' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":252jo0jh]
2-Dee sahada olduğunda çok daha basit oynuyoruz ve özellikle pota altında ki oyuncularımız pota ile genelde teke tekkalıyorlar.

3-Takımın hızlanmasını sağlıyor.Hızlı hücumlara çıkartıp dogru pası çoğu zaman verip takım arkadaşlarını oyuna sokuyor.

Özellikle bunları yokluğunda çok daha iyi anladık...[/quote:252jo0jh]

Dee brown yokken iki topu doğru dürüst çeviremiyoruk hatırlarsan !

mustafakaya' Alıntı:
Ahmet Gülen' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2li1an54]

Özellikle bunları yokluğunda çok daha iyi anladık...

Dee brown yokken iki topu doğru dürüst çeviremiyoruk hatırlarsan ![/quote:2li1an54]

Tamam işte, bende bunu söylüyorum zaten... ;)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":3ctwy77n][quote="Gökce Başaran":3ctwy77n]

Ayrıca sorarım Solomon'u iki maçtada "bitiren" evet direkj yazıyorum "bitiren" kaç adam gördün?

El amin deediğiniz adam bile solomon'u pskolojik olarak bitiremezken Dee bitirmiştir.

He son saniyelerde sazı eline almıştır Solomon o ayrı konu zaten onu yapsın diye milyon dolarlar veriyor kulüp.
[/quote:3ctwy77n][/quote:3ctwy77n]
bizlerden olmayan biz galatasaraylılar haric bunu en iyi bilen solomon bunun en iyi örneği beko all star maçında belli oldu...sy gökçeye burda yüzde yüz katılıyorum... dee oynadığı tüm maçlarda rakibin guardları tarafından özel önlem alınıyo savunmasıda sertleşiyo bunu biz görüyoz ama kutsal ittifak medyası fenere yalakalık yapmaktan bazı değerleri görmemezden geliyo.

Bence Dee'yi tartışmak artık yersiz, bundan sonra Dee'den daha fazla verim nasıl alabiliriz bunu konuşmalıyız!

Pınar Anidjar' Alıntı:
Gokce usenmedim bu yazilanlari Dee icin cevirdim.Okurken aglamazsa iyidir :)
Gerçekler bazen ağlatır Pınar hanım. :p

Bunları bizim bilmemiz çok önemli değil Dee kendisinin bu takım için ne kadar yararlı ve önemli bi parça olduğunu bilmesi herşeyden çok daha önemli.

Bu konuda da ona yardımcı,destek oluyorsak ne mutlu bize. :)

bence çok iyi bir oyuncu fakat zamana ihtiyacı var ayrıca illinoi'de iken çok iyi bir şutör oldugunu da biliyorz beykoz maçı onun donus maçı olablir tabii oynarsa ;)

Evet bir zor maçın sonunda yine yazıyorum. Maç boyunca çok sıkıntılı dakikalar yaşadık bu dakikaları kiminle aşdık tabiki Dee Brown. Dee Brown gerçektende her maç daha iyiye gidiyor 27 sayı demek tesadüfi bir rakam değil. Bence Dee seneye bizimle kalmalı eminimki bunun 2 katı daha iyi oynuyacaktır .
Sevgilerim ve saygılarımla Mustafa Kaya .....

Bugün maçın dönüm noktasında topu çalıp fast-break ile tamamladı.
Kuşkusuz maçın kilit noktası orasıydı.. O atakta Gilbert sayı bulsaydı belkide bugün maçı kaybedebilirdik.

dün kolay şutları kaçırdı ama en zorları soktu.Yani gerektiği zaman sorumluluk aldı.Tam bir 1 numara gibi.Birde şu faullerini bir düzeltse

Dee iyi oynayınca iyide oynatıyor Hüseyinde iğleşirse süper olur. Britton dış atışlarda git gide ısınıyor 3 numara oynarsa çok uzun bir 5 e sahip olacağız .