Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Şampiyonluk nağmeleri daha forumda korkutmuş kuş sürülerini..

Dee ise biraz daha kendisini toparlamalı.. Bazı anlarda çok kritik üçlükler atarak maçı getirirken bazende çok alakasız şutlar atarak maçı kaybettirebiliyor [Bknz : Efes Maçı..]

Efes maçında 4 tane NBA üçlüğü denedi ki fark bir ara 3-4 sayı falandı.. O kadar uzaktan denemektense içerden oynayıp farkı kapatıp rakibi strese sokabilirdik..

Olsun canı sağolsun.. Sakat sakat forma için oynaması bile yeter.. ;)

Coskun Cosar' Alıntı:
[quote="Murat Gonyeli":nm5l7jso]Dee Brown'i Solomon karsisinda izlemek lazim...

Ondan sonra bir neticeye varabiliriz...

izledik ya ilk macda:D..
ikiside birbirinden korktu :D
Dee Brown sadece iki sayi
ve
Solomonda 6 yada 9 du[/quote:nm5l7jso]
Solomon 14 sayı attı o maç...

Arkadaşlar Dee olmayınca oynadığımız maçlar ortada adam süper pas dağıtımı yapıp oyun kuruyor. Tamam bazen korkak oynuyor ama seneye daha iyi olur. Bence onun NBA ya gitmesi çok ama çok zor !

Dee gerçekten takımı Cüneyt'den daha iyi yönetiyor.Bunuda yaptığı asistlerden ve onun oyunda olduğu zamanda takımın oynayışından görebiliyoruz.Ama serbest atış ve üçlük yüzdelerini artırması lazım.

Coskun Cosar' Alıntı:
[quote="Murat Gonyeli":2fqu5jaw]Dee Brown'i Solomon karsisinda izlemek lazim...

Ondan sonra bir neticeye varabiliriz...

izledik ya ilk macda:D..
ikiside birbirinden korktu :D
Dee Brown sadece iki sayi
ve
Solomonda 6 yada 9 du[/quote:2fqu5jaw]
Dee Brown hayatının maçını daha oynamadıysa İşte bu maç ve fenerbahçe onu bekliyor.. ;)

bence nba dan alınacak en iyi oyun kurucu dee brown dur baska bıldıgınısz tbl ligine gelcek bı amerikalı varmı yk tabı o zmn dee browna laf solemeyın daha cok genc ve daha onunde cok zaman var daha iyi olcaktır seneye kalırsa onun yanına fast break seven biri daha alıınırsa galatasaray sampiyonluk adaylarının en büyük rakıbı olur seneyede kesinlikle patlama yapcaktır tbl yi birbirine katacaktır...

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Dee gerçekten takımı Cüneyt'den daha iyi yönetiyor.Bunuda yaptığı asistlerden ve onun oyunda olduğu zamanda takımın oynayışından görebiliyoruz.Ama serbest atış ve üçlük yüzdelerini artırması lazım.
Sakatlanmadan önceki maçlarda yine yüksek yüzdeyle oynuyordu ama şimdi fazla yüzdeli atamıyor. Ama gitgide yükseltiyor !

Dee Brown un bugünkü All-Star daki oyunu beni gerçekten çok ekledi anladımki Dee geri dönmüş o yüzden anladım ki Dee geri dönmüş ve bu takımla önemli birşey yapmak istiyor. Heleyse maçın sonunda Cimbom demesi benim takdirimi aldı. AFERİM DEE

Dee Brown 8. Gün'de

GS TV de her hafta yayinlanan 8. Gün programinin bu haftaki konugu Dee Brown. Az önce izledim ve tek kelimeyle bayildim 8) bir insan bukadar mi sempatik, iyi niyetli, sevecen olur. Mükemmel bir program olmus. Dee'ya cok yakindan tanima firsati bulacaksiniz. evi de muhtesemmis ;) mutlaka izleyin!!!! kaydedip nete koyabilen de yapsin bir zahmet. tam arsivlik.

Re: Dee Brown 8. Gün'de

dee bence tam bir ana kuzusu bu roportajda bunu anladim turk mimarlara takmis durumda babasi muslumanmis dersleri hep iyimis o donemde en iyi 30 arasindaymis iverson hayrani utah ta ayakci olarak kullanmislar cocugu ve boyle saka caylakta olsa yapilmaz rezil olmus resmen yatak odami herkez goremez diyor ve arkadaslari ona aslan kral diyormus.

Çok sempait çok neşeli bi oyuncu.Bizim takımında maskotu olmuş :) .Süper bi program olmuş dee Türk evlerine ve Galatasaray taraftarına hayran kalmış.Umarım uzun sene bizim takımda görürüz anlaşılan (trafik hariç) Türkiye'ye ve İstanbul'a bayılmış...Deeee :p

Arkadaşlar sadece dikkatli izlemek yeterli ben şahsen gayet samimi ve istekli olduğunu Galatasaraya ve Türkiye'yi çok sevdiğini gödüm.Antremanlarda en neşeli oyuncu dikkat ederseniz molalarda arkadaşlarını en motive eden en önce onları kutlayan veya teselli eden oyuncudur ki onun zaten yapısı böyle.Utah ta da böyleydi burda da.Çok şirin bir evi var ve çok mutlu burda olmaktan.
Ben gayet samimi ve neşeli buldum umarım böyle devam eder sezon sonunda da bize bi şampiyonuk armağan ederler...