Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Pınar Anidjar' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Beyler unutmayalım Beykoz maçından sonra Dee yi kahraman yapmışdık ! Adam istikrarsız olabilir ama kesinlikle maçdan kopmuyor ! Maçda ona çalınan düdükler bize çalsa hakemi döverdik. Unutmayalım bu Dee nin ilk senesi !

Bazılarınız diyebilir Pınar herzamanki gibi avukatlık yapıyor ama hiç alakası yok, bu yazılanları okuduktan sonra sanırım onun gitmesi için elimden geleni yapacağım .İçiniz rahat olsun.
bu yazılanları okuduktan sonra sanırım onun gitmesi için elimden geleni yapacağım .İçiniz rahat olsun ???????????????????????????????????????????????? Pınar hanım , sizin böyle bir yetkinizmi var ? gitmesine sadece hocamız ve yöneticiler karar verir.

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Pınar Anidjar":1axr7j52]
mustafakaya' Alıntı:
Beyler unutmayalım Beykoz maçından sonra Dee yi kahraman yapmışdık ! Adam istikrarsız olabilir ama kesinlikle maçdan kopmuyor ! Maçda ona çalınan düdükler bize çalsa hakemi döverdik. Unutmayalım bu Dee nin ilk senesi !

Bazılarınız diyebilir Pınar herzamanki gibi avukatlık yapıyor ama hiç alakası yok, bu yazılanları okuduktan sonra sanırım onun gitmesi için elimden geleni yapacağım .İçiniz rahat olsun.
bu yazılanları okuduktan sonra sanırım onun gitmesi için elimden geleni yapacağım .İçiniz rahat olsun ???????????????????????????????????????????????? Pınar hanım , sizin böyle bir yetkinizmi var ? gitmesine sadece hocamız ve yöneticiler karar verir.[/quote:1axr7j52]

Tabiki öyle bir yetkim yok.Ben sadece kendi isteğine kalmış bir durum olduğunda ona gitmesi yönünde destek olucam anlamında yazdım.

Bence böyle bir şey yapmaya gerek yok Pınar hanım , daha önümüzde play off maçlarımız var. Sporcumuzun kafasını bulandırmamak lazım. Sene sonunda konuşulur bu konular. Sene sonunda daha sağlıklı kararlar verilebilir.

Ahmet Akay' Alıntı:
Bence böyle bir şey yapmaya gerek yok Pınar hanım , daha önümüzde play off maçlarımız var. Sporcumuzun kafasını bulandırmamak lazım. Sene sonunda konuşulur bu konular. Sene sonunda daha sağlıklı kararlar verilebilir.

Merak etmeyin Ahmet Bey,

Neyseki Dee bu yazılanları okuyamıyor.Yoksa çok daha önceden gitmek isterdi herhalde.Ben de zaten şuandan bahsetmiyorum.Ben takıma ve oyunculara sonuna kadar destek olunması taraftarıyım.Yazdığım yazı da da sezon sonundan bahsediyorum ama haklısınız belki daha ayrıntılı yazmam gerekiyordu kafaları bulandırmamak için.

Pınar Anidjar' Alıntı:
[quote="Ahmet Akay":2wuhwgia]Bence böyle bir şey yapmaya gerek yok Pınar hanım , daha önümüzde play off maçlarımız var. Sporcumuzun kafasını bulandırmamak lazım. Sene sonunda konuşulur bu konular. Sene sonunda daha sağlıklı kararlar verilebilir.

Merak etmeyin Ahmet Bey,

Neyseki Dee bu yazılanları okuyamıyor.Yoksa çok daha önceden gitmek isterdi herhalde.Ben de zaten şuandan bahsetmiyorum.Ben takıma ve oyunculara sonuna kadar destek olunması taraftarıyım.Yazdığım yazı da da sezon sonundan bahsediyorum ama haklısınız belki daha ayrıntılı yazmam gerekiyordu kafaları bulandırmamak için.[/quote:2wuhwgia]
Bu sene Türkiye ligi şampiyonluğu hayal değil , o yüzden bütün taraftarlarımız takıma destek çıkmak zorunda. Son düdüğe kadar takımın ve oyuncuların yanında olacağız. Belli olmaz belki son hücum ve Dee'nin sayısıyla 2007-2008 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONU GALATASARAY diyeceğiz. :)

Çok kötü bir turnuva geçiriyor ama Cüneyt'in oyunda olduğundan çok daha fazla katkı yaptığını ve takımı ayakta tuttuğunu unutmayalım. Misal dünkü maç Cüneyt oyundayken hiçbir şekilde organize olamadık, yarı sahayı geçer geçmez topu elinde tutan bir guardımız var siz hala Dee'ye sarıyorsunuz. Dee'den ben de çok şey bekliyordum, hayal kırıklığına uğradım ama sezon sonuna dek arkasında olalım. Zira tek oyun kurucumuz Dee.

Kerem kardeş yeri değil ama voleybol play off başlıyor. siteye girersen maçların tarihleri ve saatleri var:) destek zamanı :)

Abicim ben şehir dışına çıkıyorum yarın yokum ama diğerlerine geleceğim ama bizim üniversiteden adam getirmem çok zor bu hafta. Çünkü herkesin sınavı var ama Belediye'yi geçelim 30 kişi sözü veriyorum :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Abicim ben şehir dışına çıkıyorum yarın yokum ama diğerlerine geleceğim ama bizim üniversiteden adam getirmem çok zor bu hafta. Çünkü herkesin sınavı var ama Belediye'yi geçelim 30 kişi sözü veriyorum :)
Tamam Kerem kardeşim sağol :) bu arada iyi yolculuklar. kazasız belasız dönmen niyetiyle :)

Nuri Karakaş' Alıntı:
2. soruna bende cevap verebilirim. hiç bir nba takımından teklif alamaz.alsada oynamaz.wnba takımlarını bilmem
dün gece biraz da yenilginin verdiği sinirle cok ağır eleştirmişiz.bugün özelliklee pınar hanımın yazdıklarını okuduktan sonra -en azından kendi adıma söleyebilirim- dee ye cok haksızlık etiğimi düşündüm.neticede pınar hanımında dediği gibi dee yıldız deil yıldız adayıydı, beklentilerimiz cok fazla olması onun suçu değil.

insallah dee kalan maclarda beni ve bizleri utandırır.basarılar dee brown.

Evet aynen öyle. Sonuçta Dee oynadığı her kötü basketbol sonucunda kendisini yakıyor. Düzelmesi gerektiğinin bilincindedir umarım ve düzelir. Sene başında Dee önderliğinde hedeflere ulaşacağız demiştik onun önderliğinde ulaşmamızın anahtarı onun ellerinde. Hem kendini kurtar Dee hem de hedeflerimize götür bizi.

Anlamıyorum bu nasıl bir nankör davranış dizisi ! Bir adam her maç süper oynuyacak hali yok ! Hemde bu oyuncuya milyon dolatlar mı verdikki bunları bekliyelim. Bütçemizle bunları yapmak imkansız gibi bişey ! Bjk CT gitti adamlar İtalya liginin en skorer oyuncusunu getirdi , FB James White ve Kinsey gibi 2 NBA yıldızıyla anlaştı, Efes sezon ortasında 3 Amerikalısı ile yollarını ayırıp yerine en az onların değerinde oyuncular aldı ! Biz ne yaptık ? NBA de kendine takım bulamıyan 2 oyuncu Robert Hite ve Dee Brown ile anlaşdık . Hemde bu oyuncular ligin başlamasına çok az bir süre kala geldiler. Sonrada geçmişiz sanki süper starlar almış gibi bu oyuncu çok kötü, şu oyuncu gitsin gibi yorumlar yapıyoruz. Pınar ablanında dediği gibi Dee çok bir para almıyor bizde durmasının asıl nedeni NBA opsiyonu olması !

Saygılarımla Mustafa Kaya

Pınar hanım ne demek istediğinizi anlayamıyorum.Dee keşke buraları okuyabilse ve gitse umrumuzda olmaz.Bu kulup takımdan kaçan oyuncuları çok gördü.Ama sakat sakat mücadele edip 2 hafta önce ameliyat olup zorla oynayacam diyen oyuncuyu da gördü.

Dee biraz duygusalmış banane duygusalsa kime ne duygusalsa.Herkes işini yapmak zorundadır.Medyatik olmak onun artısıysa Bjk maçından sonra neden üzüntülü şekilde oturduğunu da size sormak isterim.

Takım oyuncusu mu yoksa kendi reklamının peşinde mi? Bence ikincisi olduğu için Dee iki maçtır sıfır performans sergiliyor.

Bu arada gitmek için elinizden ne geliyorsa yapmaktan da kendinizi alı koymayın unutmayın ki Burası Galatasaray Spor Kulubudur kimse bizden büyük değildir. !

Bi Dee gelir 1000 Dee geçer bu diyardan !

Burak Barut' Alıntı:
Pınar hanım ne demek istediğinizi anlayamıyorum.Dee keşke buraları okuyabilse ve gitse umrumuzda olmaz.Bu kulup takımdan kaçan oyuncuları çok gördü.Ama sakat sakat mücadele edip 2 hafta önce ameliyat olup zorla oynayacam diyen oyuncuyu da gördü.

Dee biraz duygusalmış banane duygusalsa kime ne duygusalsa.Herkes işini yapmak zorundadır.Medyatik olmak onun artısıysa Bjk maçından sonra neden üzüntülü şekilde oturduğunu da size sormak isterim.

Takım oyuncusu mu yoksa kendi reklamının peşinde mi? Bence ikincisi olduğu için Dee iki maçtır sıfır performans sergiliyor.

Bu arada gitmek için elinizden ne geliyorsa yapmaktan da kendinizi alı koymayın unutmayın ki Burası Galatasaray Spor Kulubudur kimse bizden büyük değildir. !

Bi Dee gelir 1000 Dee geçer bu diyardan !

Şuanda hala takımımızda yer alan bir oyuncu için yazdığın şeyler hiç hoş değil.Bence biraz uslubuna dikkat etmen gerekir.Sana başka söyleyecek cevabım yok...

Pınar hanım;burası çocuk eğlendirme merkezi değil.

Biz Dee ye hakkını kulüp olarak fazlasıyla veriyoruz diye tahmin ediyorum,ama bu işler çok iyi biliyorsunuzki karşılıklı biraz.O da biraz bize birşeyler verecek.

Dee ile ilşkiniz hangi boyutta bilmiyorum ama eğer sizi dinleyecekse,zaten bu insanları hiçe saymıştır.Ne gerekiyorsa kulüp tarafından yapılır.

Ama taraftar onu alkışlıyorsa seviniyorsa,kötü zamanındada ben ne yaptım diye birazda şapkasını önüne koyup düşünecek...

Fatih, Cemal, Murat gibi oyuncuların aldığı paralar az mı?

Onlara yapılan eleştiri niye bu kadar değil?

Tamam hayal kırıklığına uğramış olabiliriz ama para alan sadece o değil. Cemal'in Fatih'in aldığı para ne kadar biliyor musunuz? Dee bu takım içinde en berbat diye nitelendireceğimiz bir oyuncu değil sadece bir hayal kırıklığı var bizde. Dün övüp bugün sövmeyelim. Sene sonuna kadar bizde bence o bize yapacağı katkıdan daha fazlasını kendine yapmak zorunda merak etmeyin. Oynamazsa kendine eder daha önce.

Ali Ozen' Alıntı:
Pınar hanım;burası çocuk eğlendirme merkezi değil.

Biz Dee ye hakkını kulüp olarak fazlasıyla veriyoruz diye tahmin ediyorum,ama bu işler çok iyi biliyorsunuzki karşılıklı biraz.O da biraz bize birşeyler verecek.

Dee ile ilşkiniz hangi boyutta bilmiyorum ama eğer sizi dinleyecekse,zaten bu insanları hiçe saymıştır.Ne gerekiyorsa kulüp tarafından yapılır.

Ama taraftar onu alkışlıyorsa seviniyorsa,kötü zamanındada ben ne yaptım diye birazda şapkasını önüne koyup düşünecek...

Ben her zaman elimden geldiğince taraftarın yazdıklarını kendisine iletmeye çalıştım olumlu şeyler yapmak anlamında.Neden mi? Onun belki de birçok kişinin düşündüğü gibi sevgilisi olduğumdan değil.Takım adına daha iyi performans sergilemesini istediğimden dolayı.Çünkü ben basketbolsever bir GALATASARAY'lıyım.Sezon boyunca nerdeyse her maça geldim.Dee'li ya da Dee'siz oynanan maçlara.Takımı desteklemek böyle birşey olsa gerek.Beni tanıyan arkadaşlar, bazı şeyleri çok daha iyi biliyorlar.Ama bunları uzun uzun yazmanın bir anlamı yok.Ben onun sene başından beri her zaman yanında olmaya ona yardım etmeye çalışan biriyim.(Bir tek kuruş dahi almayarak!)Bırakta onu bir gün yeren birgün seven birisinden farkım olsun.Kendisi kendi kararlarını verebilecek yaşta biri.Ben sadece ona destek olabilirim.Arkadaşlık bu olsa gerek.İyi günde de kötü günde, yanında olmak...

Galatasaray taraftarı son yıllarda(Yani benim basketbol sevgisiyle tanıştığımdan beri) en çok ilgi gösterdiği ve tezahürat yaptığı yabancı oyuncu DEe olmuştur.
Her maçta onu sevgi sonsuz şekilde dile getirilmiştir.Gaines Owens ondan daha çok övgü haketmesine rağmen Galatasaray Trübünlerinden o desteği göremedik.Fakat Dee ayrı.Onun duygusal olduğu kimilerinin kafasına yerleştiği bu destek her maç sürüyor.Tıpkı Lincoln gibi.,
Fakat Dee'nın bu taraftara büyük bir vefa borcu var.Bunu ödemeden gidecekse varsın gitsin hakkımızı helal etmeyiz olur biter.Murat Özyer ona büyük yetkiler veriyor maç içinde.Onun takımı gibi oluyor hatta zaman zaman ama karşılığını almak istiyorum artık.Bana bir tane maç kazandırmasını istiyorum.Her büyük maçın en sırıtan oyuncu olursa tepkiler büyür.Dee'nin bize büyük borcu var.

Dee hızla kredisini tüketiyor.Bundan sonra ki maçlarda göstereceği kötü performanslardan sonra belki de saha da yuhlanarak çıkacak.Galatasaray taraftarı çok sabırlıdır fakat belli sınır noktaları vardır.Geçen sene ki futboldaki Fener maçında bu sabırın patlamalarından birini gördük.Eğer Dee ile aranız iyiyse onu gitmesi için değil kendini toplaması için birşeyler yapmanızı tavsiye ederim.Eğer böyle giderse Avrupa'da iyi tekliftte alamaz. Nbdl'de sürünür.

Benim sezon başından beri yaptığım bu zaten. Takım için faydalı olması için elimden geleni yapmak.Bu klubten gidene kadar bu değişmeyecektir.Herkes gider biz kalırım biz GALATASARAYLIYIZ demiyoruz mu? Ama taraftarında buna inanıp, takıma sonuna kadar destek olması gerek.

Pınar Anidjar' Alıntı:
Benim sezon başından beri yaptığım bu zaten. Takım için faydalı olması için elimden geleni yapmak.Bu klubten gidene kadar bu değişmeyecektir.Herkes gider biz kalırım biz GALATASARAYLIYIZ demiyoruz mu? Ama taraftarında buna inanıp, takıma sonuna kadar destek olması gerek.

GAlatasaray taraftarı sahada mücadele eden yırtınan çaba gösteren herkesi destekler Pınar hanım bu böyle gelmiş böyle gider.Evet Bizler kalırız Gerçek Galatasaraylıyız.Peki ya Dee ? O 2 sene sonra Nba'e giderse GAlatasaray'ı hatırlayacağını hiç sanmıyorum.Bundan önce kim hatırlamış ki ?