Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Mustafa, Dee ABD'ye dönmüş..
Hatta gittiği yerden sitemde bile bulunmuş..

Senin uçak biletin benden dostum.. :p

Üzüldüm desem yalan olur yine de kişilik olarak sempatik bi adamdı sevdim gerçekten ama olmadı işte yolu açık olsun. İnşallah nba de başarılı olur...

Willie Solomon > Dee Brown
El-Amin > Dee Brown

Biz hala görüş bildirmeye çalışıyoruz..

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":sydxgrhc]Willie Solomon > Dee Brown
El-Amin > Dee Brown

Biz hala görüş bildirmeye çalışıyoruz..
bize ettiği hizmetlerden dolayı teşekkür edelim kapansın bu konu adam gitmiş artık rahat bırakın[/quote:sydxgrhc]Bir imzada benden

iyisiyle kötüsüyle dee bu formamızı terletti ama hala aklımda kalan o allstar sonunda kameraya yaptığı 1-2-3 CİM-BOM-BOM ve o çok doğal yüzüydü gerçekten çok etkilenmiştim aslan DEE!!

Bekir Sayım' Alıntı:
iyisiyle kötüsüyle dee bu formamızı terletti ama hala aklımda kalan o allstar sonunda kameraya yaptığı 1-2-3 CİM-BOM-BOM ve o çok doğal yüzüydü gerçekten çok etkilenmiştim aslan DEE!!

Onun yüregine kimse birsey demiyor zaten ama keske bizde cok iyi oynasaydıda nba geri dönebilseydi simdi ne bize dönme sansı neden nba olma sansı zor görünüyo yinede bir sezon galatasarayımıza ıcın yaptıgı emeklerden dolayı vede o formanın hakkını degilse bile saygısını anlayarak giden dee ye tesekkürler

İşin şakası bir yana da hakikaten tatil için gitmiş olmasın ? Gittiğine dair resmi sitesinde bi yazı falan var mı ? (benim laptop nedense girmiyor onun sitesine anlamadım gitti)

Tamam Dee kötü bir sezon geçirmiş olabilir. Gitmesi doğaldır. Ama fazla abartıyorsunuz... Sonuçta 1 sezon bizim formamızı giydi...

mustafakaya' Alıntı:
Dee sadece ailesinin yanına tatile gitti sezon başında tekrar bizlerle . Kimse üzülmesin :)

Telefondan mı görüştün?
Yoksa internet aracılığı ile mi?

Dee, '' Beni göndermeye kimse gelmedi '' diye sitem ederek neyi ima etmiş olabilir?

Takımda kalacağını mı? Yoksa temelli gitmesine karşın onu uğurlamaya gidilmemesini mi?

Biraz mantıklı yazılar yazın yahu..Savunacağım diye elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.

mustafa kardesim pınar hanım giderken görevi sanamı devretti anlmadım bu dee ne yaptı veya biz ne göremedik anlamıs degilim acıklarsan bizde dee dee dee diye bosa bagırmadıgımıza inanlım dee diye bagırırken charles unutuk yanarım yanarım ona yanarım :(