Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1sgtmt5v]Dee tam bir balon cıkmıstır kendimizi kandırmayalım gecen seneki mitchell ile aralarında pek bir fark göremedim takıma yararı konusunda ikisi birebir mac yapıp her macı dee kazanırsa kazansın umrumda degil ama katkıları aynı idi bize daha takımı iyi oynatan vede sıcak topu kulanabilicek bir guard lazım

Sıcak topu kullanacak bir guard değil 2 veya 3 numara lazım çünkü çok güzel servis yapan bir guardımız var . Örnek : GS - BJK (uleb cup) maçı .

Başka örnekler?

Ya da şeyden bahsetsek..
Pınar Karşıyaka maçındaki son hücumdan..
Daha yakın tarihten..
Telekom maçı son hücumundan..

Biraz fazla olacağım ama birşeyden daha bahsetmek istiyorum.
Serbest atışlar..
Bunun örnek maçlarını vermek istemiyorum.
Yazarsam buradan köye yol olur..[/quote:1sgtmt5v]

siz zaten şutu olmayan guardları dışlıyorsunuz , onlara sempati ile yaklaşmıyorsunuz . peki söleyin dee brown 2.senesinde şutunu geliştiremeyeceği ne malum . şutu olmayan guardları göndermeye devam edin .buyrun son sürat devam . dee brown 2.senesinde şutunu geliştirdiği zaman yorumlarınızı merak ediyorum dee brown ın gitmesini isteyenler

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":vsv033za]Dee tam bir balon cıkmıstır kendimizi kandırmayalım gecen seneki mitchell ile aralarında pek bir fark göremedim takıma yararı konusunda ikisi birebir mac yapıp her macı dee kazanırsa kazansın umrumda degil ama katkıları aynı idi bize daha takımı iyi oynatan vede sıcak topu kulanabilicek bir guard lazım

Sıcak topu kullanacak bir guard değil 2 veya 3 numara lazım çünkü çok güzel servis yapan bir guardımız var . Örnek : GS - BJK (uleb cup) maçı .

Başka örnekler?

Ya da şeyden bahsetsek..
Pınar Karşıyaka maçındaki son hücumdan..
Daha yakın tarihten..
Telekom maçı son hücumundan..

Biraz fazla olacağım ama birşeyden daha bahsetmek istiyorum.
Serbest atışlar..
Bunun örnek maçlarını vermek istemiyorum.
Yazarsam buradan köye yol olur..[/quote:vsv033za]

O maçlarda topu Dee şut olarak kullandı ama Bjk maçında pas verdi. Tamam iyi bir şutör değil ama iyi bir pasör .

Dee sene başında potansiyelli bir guard olarak ama Avrupa'yı tanımaması nedeniyle bir riskle gelmişti. Aldığımız risk bizi hataya düşürdü. Şu bir gerçek ki Dee bu sene bize gerekli katkıyı sağlayamadı...

Bencede yönetim koç işini hallettikten sonra oyuncularla ilgilenecektir.Koçun vereceği kararlar doğrultusunda Dee kalacakmı gidecekmi karar verilcektir.

mustafakaya' Alıntı:
Bence Dee Brown seneye kesin kalacak oyuncularımızın başında !

Mustafa sen Dee'nin avukatı veya menajeri falan mısın?
Yani sanki birileri demiş git her mesaj sonunda Dee Brown'ı koru,savunacak yazılar yaz..
Rica etsem kesin kalcağına dair bir kanıt gösterir misin?

mustafakaya' Alıntı:
%100 katılıyorum birde bu takımı dee ve cüneyt ile beraber yönetebilecek 1-2 numara oynayan, (istikrarlı skorer olmayı gectim) winner ve iyi bi pasör lazım . yani malik dixon . sizce düşünülemezmi ?

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Bencede yönetim koç işini hallettikten sonra oyuncularla ilgilenecektir.Koçun vereceği kararlar doğrultusunda Dee kalacakmı gidecekmi karar verilcektir.
koç murat özyer olursa dee brown ı göndermesi komik olur , cünkü murat özyer her zaman takım oyunundan yana olduğu icin malik dixon ve gerald fitch i gönderdi . dee brown ise takım oyununu daha iyi oynadığı icin murat özyerin (kalırsa) takımda tutması beklenebilir .

Böyle devam edecekse lütfen gitsin her maç acaba nasıl oynicak diye yürek çarpıntısı çekemem ben

Malasef bizim dee den daha iyi bi guardımız olsa kritik topları kullanabilcek,sıkıştığımız zmanlarda ortaya çıkabilcek biri olsaydı takmımız şuan erken tatile çıkmazdı bi final bile olabilirdi,Murat hoca bi kumar oynadı ve bu dee de tutmadı umarım bunlar görülür ve daha iyi bi guardla anlaşılır.

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Yani sanki birileri demiş git her mesaj sonunda Dee Brown'ı koru,savunacak yazılar yaz..

Koptum bu yoruma ben yorum yapmıyım diyorum ama baris ermiş ersin görmekemin ne sucu günehı var kardesim elin baska kıtasından sutu olmayan takımı yönetemeyen adam getiriyosun kendi ülkendekileri dıslıyosun bugün ersin görkem galatasaralıyıdır eskidende galatasaray basketcisi idi ama ciddi sakatlıgında ona galatasarayımız yardım yerine dıslama politikasını secip böle iyi bir oyunucmuzun bizden gitmesine neden olmustur !!!

Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Tek kanıtım 2 yıllık sözleşmesi ve biz onu elimizden bırakacak bir takım olmayışımız .

mustafakaya' Alıntı:
Tugay Aktepe' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Tek kanıtım 2 yıllık sözleşmesi ve biz onu elimizden bırakacak bir takım olmayışımız .

Tarihi boyunca sadece 1 yabancısı üst üste 2 sezon oynayan bir takım olduğumuzu düşünürsek bu bir kanıt değil bence...Dee Brown kalcaksa bile yanına sorumluluk üstlenebilcek 2 numara almamız gerek..Hite sorumluluktan kaçıyor ve kaçak dövüşüyor..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":120t2r2p]

Tarihi boyunca sadece 1 yabancısı üst üste 2 sezon oynayan bir takım olduğumuzu düşünürsek bu bir kanıt değil bence...Dee Brown kalcaksa bile yanına sorumluluk üstlenebilcek 2 numara almamız gerek..Hite sorumluluktan kaçıyor ve kaçak dövüşüyor..[/quote:120t2r2p]

Ohh bea sonunda derdimden anlıyan birisi çıktı. Bende onu sölüyorum Dee nin yanına iyi bir (winner ve şutu istikrarlı) 2 numara alınırsa bu takım durmaz !