Denham Brown

Re: Dee Brown hakkında görüşler

Olurda seneyede Dee kalırsa büyük hayal kırıklıgı olur kendi adıma ,fast break dışında hiç bir özelligi olmayan br oyuncu ne iyi şutu var ne penetre edebliyor , sete sette bir tane posizyon hazırlıyamıyor gününde olan oyuncuyu topla buluşuturamıyor , bana bu özelliklerini geliştirecegie dahir hiç bir ışıkta vermedi , Mitchell de belki şampiyonluga oynayan bir takım için yetersiz olabilirdi ama Dee den daha iyi oynayacagı kesin di bana göre .

umarım Dee kalır ve sen yanılırsın Kenan

tufan'ın yokluğu ve skorer oyuncularımızın istikrarsız performansları da dee brown'un bu kadar eleştirilmesinde payı olduğunu düşünüyorum. umasrım seneye harika bir takım kurarız ve dee bu takımı maestro gibi yönetir. buna inancım tan.

Kenan'ın goruslerine katılıyorum diger taraftan 500-600bin$ a hem sutor skorer set oyununu bilen savunması ust duzeyde guard bulmak imkansız gibi birsey. Buyuk takımların rotasyon guardları yada gecen sezonu iyi gecirmis orta sınıf abdliler var. Bu nedenle astronomik teklifler almaması durumunda biraz daha fedearkarlık yapılarak Kerem icin ugrasılmalı ki bu zaten gundemdedir.
Hite ve Dee arasından secim yapmalıyız ya biri kalabilir yada ikisi de gidebilir. İkisinin de takımda kalması dısarıdan skor gucumuzu zayıflatır. İkisi de istikrarlı sutor degil hatta kimi zaman serbest atıs yuzdeleri bile basımıza sorun actı. Bence kalırsa Hite kalmalı o Dee 'ye gore eksiklerini kapatma potansiyeli daha fazla. Ama hite da ayrılsa buyuk kayıp degil.

Timur Saglam' Alıntı:
Kenan'ın goruslerine katılıyorum diger taraftan 500-600bin$ a hem sutor skorer set oyununu bilen savunması ust duzeyde guard bulmak imkansız gibi birsey. Buyuk takımların rotasyon guardları yada gecen sezonu iyi gecirmis orta sınıf abdliler var. Bu nedenle astronomik teklifler almaması durumunda biraz daha fedearkarlık yapılarak Kerem icin ugrasılmalı ki bu zaten gundemdedir.
Hite ve Dee arasından secim yapmalıyız ya biri kalabilir yada ikisi de gidebilir. İkisinin de takımda kalması dısarıdan skor gucumuzu zayıflatır. İkisi de istikrarlı sutor degil hatta kimi zaman serbest atıs yuzdeleri bile basımıza sorun actı. Bence kalırsa Hite kalmalı o Dee 'ye gore eksiklerini kapatma potansiyeli daha fazla. Ama hite da ayrılsa buyuk kayıp degil.

Timur abi senin de dedigin gibi hem şutör hem set oyununu oynatan bir guard almamız zor ama en azından 1-2 konuda daha iyi olması gerek. Ben Hite ın iyi şutör oldugubu düşnüyorum şutlarını genelde statik veya tek dripling üzerinden atıyor ama bu sene guard sorunu yüzünden onu tam istedigi yerlerde topla buluşturamadık .
Omar Cook - Mükemmel set oyunu oynatır boş adamı çok iyi bulur şutu da çok kötü degil
Darius Washington - Penetreci ve atletik bir guard ama şutu zayıf

Hem iyi oyun kuran hemde skorer birini bizim almamız imkansız gibi birşey.Gelecek sene için ya saf oyun kurucu ya da saf skorer bir guard bulmalıyız.(bana göre bu ceza şutlarını sokan iyi bir oyun kurucu olmalı)Dee bu iki şeyin ortasında gibi ne çok iyi oyun kurucu nede iyi bir skorer.Bu yüzden bence seneye kalmamalı...

Takımda kalmasını çok istiyorum. Utah'da çok umut bağlanmıştı kendisine ama o Avrupa'ya geldi. Galatasaray'ı tercih etmeside bizim için ayrı bir şanstı. Bu sezon izledik her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor. Çok kısa bir zaman sonra Avrupa'nın sayılı isimlerinden olacaktır. Sürati müthiş, geliştirmesi gereken şeyler biraz daha sorumluluk bilinci alması, kritik anlarda ortaya çıkmasıdır. Solomon'a yaptığı savunmalar hala aklımda.

Dee Brown yerine daha kaliteli bir oyu kurucu olsaydı belki ilk turda elenmezdik. İnşallah gelecek sezon kendisiyle anlaşma yapılmaz. NBA'DE oynayacak kapasitede bir oyuncu değil bu performansıyla istikrarsız
basketboluyla turist gibi Avrupayı dolaşır oradanda Asya kıtasına geçer. Başka bir takımda olsaydı çok bileti kesilmişti bir tane son hücümu insan koca sezonda kullanır.

Kenan Inan' Alıntı:
Olurda seneyede Dee kalırsa büyük hayal kırıklıgı olur kendi adıma ,fast break dışında hiç bir özelligi olmayan br oyuncu ne iyi şutu var ne penetre edebliyor , sete sette bir tane posizyon hazırlıyamıyor gününde olan oyuncuyu topla buluşuturamıyor , bana bu özelliklerini geliştirecegie dahir hiç bir ışıkta vermedi , Mitchell de belki şampiyonluga oynayan bir takım için yetersiz olabilirdi ama Dee den daha iyi oynayacagı kesin di bana göre .
şutu kötü olduğu ne malum , 2007 batı playoff yarı finalinde memo onun üstüne düşmese bu kadar kötü şut atarmıydı , hadi bu sezon (ligin 2.yarısında) bekleneni veremedi seneye böyle oynayacağı ne malum. bence bu sitenin dee brown a saygısı ve güveni kalmamıs kısacası hocamız ve aslanlarımızın yanında değilmişiz

kaan can garip' Alıntı:
tufan'ın yokluğu ve skorer oyuncularımızın istikrarsız performansları da dee brown'un bu kadar eleştirilmesinde payı olduğunu düşünüyorum. umasrım seneye harika bir takım kurarız ve dee bu takımı maestro gibi yönetir. buna inancım tan.

Kaan çok ama çok haklısın çünkü Tufan 3 numara oynuyordu ve sayıyalarıyla takıma destek oluyordu ama o sakatlanınca takımda onun bölgesinde doldurulamaz bir boşluk oluştu .

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Dee Brown yerine daha kaliteli bir oyu kurucu olsaydı belki ilk turda elenmezdik. İnşallah gelecek sezon kendisiyle anlaşma yapılmaz. NBA'DE oynayacak kapasitede bir oyuncu değil bu performansıyla istikrarsız
basketboluyla turist gibi Avrupayı dolaşır oradanda Asya kıtasına geçer. Başka bir takımda olsaydı çok bileti kesilmişti bir tane son hücümu insan koca sezonda kullanır.
Dee Brown olmasa Uleb Cup'da 4. de olamazdık. Bakarsan Avrupa'da oynadığımız tüm maçlara Dee Brown'un katkıları aşikar. Kendini sürekli geliştirdiği belli. Daha çok genç ve büük gelecek vaad ediyor.

Futbol ve Basketbol'un arasındaki en büyük fark budur . Futbol oyuncu yetiştirme merkezidir . Basketbol ise oyuncunun yeteneklerini göstermesi gereken bir yerdir . Dee kendini geliştirsin diye 3-4 yıl bu takımda mı kalmalı ? Kendisine yolu açık olsun der, ileride başarılı bir Basketbol yaşantısı geçirmesi dileğiyle .

Zaten bazı kişileri anlamakta zorlanıyorum onlar dee brown hayranımı yoksa takımın iyiliğini isteyen galatasaraylılarmı ?
Galatasaray bu yıl play off ilk turunda elenmiş ve bunda dee brown'unda payı var hala ona hayranlık gösterenler var bayan taraftarların yakışıklı futbolculara körü körüne hayranlık duyması gibi onların Galatasaray umrundamı ama merak etmeyin sizde galatasaray'ın umrunda değilsiniz çünkü çok sevdiğiniz dee brown gidecek başka bir takıma ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Zaten bazı kişileri anlamakta zorlanıyorum onlar dee brown hayranımı yoksa takımın iyiliğini isteyen galatasaraylılarmı ?
Galatasaray bu yıl play off ilk turunda elenmiş ve bunda dee brown'unda payı var hala ona hayranlık gösterenler var bayan taraftarların yakışıklı futbolculara körü körüne hayranlık duyması gibi onların Galatasaray umrundamı ama merak etmeyin sizde galatasaray'ın umrunda değilsiniz çünkü çok sevdiğiniz dee brown gidecek başka bir takıma ...
biz takımın iyiliğini isteyen galatasaraylılarız sadece dee brown a haksız eleştiriler yapılmasına karşıyım . yani elendiysek dee brown yüzünden değil takımca elendik .

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
bir oyuncu soyunma odasında hüngür hüngür ağlıyorsa bil ki, takımı o oyuncunun umrundadır. bence dee bunun farkında ve bize olan borcunu ödemek için, bir sene daha takımda kalacağına inanıyorum ve ona güvenim tam.

bence biraz saçmalamışsın Bayram nedemek öyle Galatasaray sizin umrunuzda değil DEE kalıcak ve sen çok büyük yanılacaksın

Dee tam bir balon cıkmıstır kendimizi kandırmayalım gecen seneki mitchell ile aralarında pek bir fark göremedim takıma yararı konusunda ikisi birebir mac yapıp her macı dee kazanırsa kazansın umrumda degil ama katkıları aynı idi bize daha takımı iyi oynatan vede sıcak topu kulanabilicek bir guard lazım

Volkan Ozger' Alıntı:
Dee tam bir balon cıkmıstır kendimizi kandırmayalım gecen seneki mitchell ile aralarında pek bir fark göremedim takıma yararı konusunda ikisi birebir mac yapıp her macı dee kazanırsa kazansın umrumda degil ama katkıları aynı idi bize daha takımı iyi oynatan vede sıcak topu kulanabilicek bir guard lazım

Sıcak topu kullanacak bir guard değil 2 veya 3 numara lazım çünkü çok güzel servis yapan bir guardımız var . Örnek : GS - BJK (uleb cup) maçı .

mustafakaya' Alıntı:
Volkan Ozger' Alıntı:

Sıcak topu kullanacak bir guard değil 2 veya 3 numara lazım çünkü çok güzel servis yapan bir guardımız var . Örnek : GS - BJK (uleb cup) maçı .

Başka örnekler?

Ya da şeyden bahsetsek..
Pınar Karşıyaka maçındaki son hücumdan..
Daha yakın tarihten..
Telekom maçı son hücumundan..

Biraz fazla olacağım ama birşeyden daha bahsetmek istiyorum.
Serbest atışlar..
Bunun örnek maçlarını vermek istemiyorum.
Yazarsam buradan köye yol olur..