Derbiler İpekçi'de oynansın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
kesinlikle derbyler abdi ipekcide OYNANMAMALI cunku febe efes maclarini orda oynuo potaya we salona aliskin adamlar basketbolda bu cok onemlidir

dackanin sahasi icin istenilen bi para warmis diye duydum bizim yonetimde hakli olarak wermemis nese onemli deil atakoyle idare edicez...

Ben de Ahmet Cömert'de oynanmasından yanayım.
Orası bizim evimiz niye gidip rakibimizin sahasında oynayalım.
Seyircinin dışarıda kalması bence mantıklı bir sebep değil.
Futbol maçlarında da derbylerde asy'in 4-5 misli seyirci doldurur stadı.
Ama kımse de Olimpiyat stadında oynamak istemez.

bence ahmet cömertte oynanırsa en fazla 1.periyot sonunda salon boşalır.bu yüzden seyircisizz oynamak istiyosak ahmet cömertte oynayalım
ama bence abdi ipekçide oynayalımki 8-10 kişi boğalım onları.olimpiyat stadımı bu yane sahaya uzak olsun tribünler.abdi ipekçi potalarına alışkınlar diosunuzda,tmm alışmak ayrı ama pota potadır yane ne farkı olucak standart boyut yanee.bunlarr gereksiz korkulaar.bence ciddi bişey warsa sahayı boşallttırmadan baskıyı kurmamızzz

İpekci ne kadar dolu olursa olsun Cömertteki baskıyı yaratamaz.
Aldığımız cezadan sonra taraftar daha duyarlı ama ne olursa olsun maç Fener maçı kimse duyarlılık tanımaz :)

carlos4ever' Alıntı:
bence ahmet cömertte oynanırsa en fazla 1.periyot sonunda salon boşalır.bu yüzden seyircisizz oynamak istiyosak ahmet cömertte oynayalım
ama bence abdi ipekçide oynayalımki 8-10 kişi boğalım onları.olimpiyat stadımı bu yane sahaya uzak olsun tribünler.abdi ipekçi potalarına alışkınlar diosunuzda,tmm alışmak ayrı ama pota potadır yane ne farkı olucak standart boyut yanee.bunlarr gereksiz korkulaar.bence ciddi bişey warsa sahayı boşallttırmadan baskıyı kurmamızzz

yanlis anlama ama basketbol oynadinmi hic hayatinda bi takimda...pota pota deil iste

pota potadır demeyin adamlar alıştı oraya leblebi gibi sokuo kardeş ahmet cömert ii zaten ben o maça gelmem çünkü 1. periyotta salonu boşaltıcaz bazı kendini bilmezler sayesinde :atki

Arkadaşlar ipekçideki saha kenarındaki yakın sandalyeleri doldurursak a.cömert'teki etkiyi ikiye katlarız!!!!
kesinlikle ipekçide oynamalıyız ama pazar günü uygun bir saatte o zaman ipekçi'yi yıkarız başlarına...

ahmet cömert te oynanmalı bence eyübüm kızma bana ama burada ki (TAMAMEN MACA KONSANTRASYON SAGLAMIS) 2000 kisi ipekçideki 5000 kisiden daha faydalı olacaktır. lafı gelmisken bir arkadas hatırlattı ayhan şahenk bence en güzel salon sonuçta pota arkalarında epeyce büyük tribünleri var hatta karşı tarafada sonradan portatif ler eklenmisti. ama gelgelelim febeli ferit sahenkle nasıl diyalog kuruur bilmem. nede olsa darussafaka yı zapt ettiler her koldan okulundan takımına kadar...
ayrıca büfedeki sosisli sandviçleride hala hatırlarım, bizimkilerden epey lezzetlidir.

Federasyonun resmi sitesine göre kapasiteler

Abdi İpekçi : 10.500

Ayhan Şahenk : 3.500

Ahmet Cömert : 2.250

Abdi İpekçi'de saha kenarına gelmekle atmosfer çözümlenmiş olmaz. Ne kadar kişi gelebilecek ki ? Tribün gibi eğim yok o bölgede. Ve Fener'in maçlarını oynaması gibi çok büyük bir dezavantajı var. Ben bir türlü sıcak bakamıyorum oraya.

Ayhan Şahenk'i düşünmek bence en makulu. Dört tribüne oynamak ve tribünlerin birbirine orantısıda seyirci kapasitesinin yanında Ahmet Cömert'e göre salonun avantajları. Aradaki 1.250 kişilik farkta Ahmet Cömert'in yarısından fazla ediyor bu arada. Yinede Ahmet Cömert'in çok kötü bir seçim olduğunu söyleyemem. Ahmet Cömert'in avantajıda biraz daha iç içe bir tribün yapısına sahip. Her ne kadar salon küçük olsada.

Salonu bilmeyenler için Ayhan Şahenk'in linki aşşağıda. Adres çubuğuna kopyalamanız gerekiyor.

http://tbfweb.tbf.org.tr/tbfweb/tbfwebl ... E/ayhan%20şahenk.jpg

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar ipekçideki saha kenarındaki yakın sandalyeleri doldurursak a.cömert'teki etkiyi ikiye katlarız!!!!
...

renkdas eger abdi ipekcide oynansa bence cok buyuk hata olur bu karar AMA ASIL SOLEMEK ISTEDIGIM SEY o bahsettigin yakin sandalyeleri bile febeliler alir yani o maca febe seyirci alinmiycak olunmasin aragmen febeli ust duzey insanlar oturur orda yani yonetim her anlamda bizi ezmeye dewam eder...hep fair play ci dawranis san aiyi dawraniolarsa dawranirsin dawranmiosa enayilik yapmaya gerek yok///

geçen ipekçideki derbide şeref tribününden almıştım boşaltılınca çıkmmayalım die 11 ytl di mahmut uslu geldi bizden hiçbir yönetici karşılamadı yer wermedi geldii gibi gitti bi de eli kesildi haha işte biz böle kendimisi ezdirmedikçe bunlarda böle gider

Aynen öyle yazacağım lafı ağzımdan almışsın Selim kardeşim. Esas derbiler ahmet cömert'te oynansın, cehennem ortamı bozulmasın.

vay vay vay nerelere geldik.

salonun yetmeyeceği maçları konuşur olduk. tekel gibi telekom gibi maçları 2000 kişiye oynar hale geldik.

demek ki neymiş galatasaray seyircisi maça gelirmiş.

ama takımın başında kendisine ana avrat küfür eden insanlar olmayınca

değil mi?

Önder Çalışkan' Alıntı:
vay vay vay nerelere geldik.

salonun yetmeyeceği maçları konuşur olduk. tekel gibi telekom gibi maçları 2000 kişiye oynar hale geldik.

demek ki neymiş galatasaray seyircisi maça gelirmiş.

ama takımın başında kendisine ana avrat küfür eden insanlar olmayınca

değil mi?
Bununla birlikte "Bu sene baskette tarih yazalım..." tezahüratının 3 yıl sonra söylenmesi de tesadüf olmasa gerek...

kesinlikle abdi ipekçi'de oynamalıyız...
taraftar profili aynı bu maçtaki gibi olmalı...
dışarıda kalacaklar da kusura bakmasın artık...

2002-2003 senesindeki fb ile cömertte oynadığımız maç geldi aklıma ...
ne atmosferdi ama
hoş atılmıştık yine salondan eski fb maçlarında olduğu gibi...

Tamam saha yetmiyor ama bu sahada rakibe karşı etkili olmak çok kolay.Ayrıca burada sokak basketbolu izler gibiyim. Sanki direkt maçın içindeyim. Ben seviyorum,Ahmet Cömert'i ama iyi bir stada da ihtiyacımız var. Derbiler şimdilik Ahmet Cömert te olsun.

Arkadaslar derbileri abdi ipekcide oynayalım diyorsunuz ama zaten fener ve efes orayı kullanıyor geriye bjk kalıyor,o maçta da abdi ipekçiye gitmeye değmez,Ahmet Cömert'teki atmosfer aynı Samiyen'deki atmosfer gibi bence oranın kıymetini bilmeliyiz,heee eğer başkanımız yeni bir salon yaptıracaksa ona hayır diyemem!!!