Derbiler İpekçi'de oynansın!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Bu maçta çok insan dışarıda kalacak bari bunu düşünün???

bi çok insanın dışarda kalacağı doğru ama cömertte oynadığımız maçlarda tribünlerin salona yakın olması bizim avantajımız rakibi baya bi boğuyoruz....

ülker play off serisi A.İPEKÇİ'DE oynansın bu seriye ve bize yakışan yer orasıdır!!!

bence küçük düşünüyoruz biz GALATASARAY'IZ dolu bir A.İPEKÇİ baskı olarak 5 tane A.CÖMERT eder!!!
yenecek takım A.İPEKÇİ'DE yener!!!
daha bir kaç hafta önce A.Cömert'te 35 fark yemedikmi!!!!

A.ipekçi'de 3000i geçmemiz bile çok zor bence...
orasının tam dolu olduğundaki atmosferini çok iyi bilirim...
bknz: 2 sene önceki efes-pana çeyrek final maçı :)
kesin olarak dolduramayacağımız için ahmet cömert diyorum ben...
abdi ipekçide 3000 4000 olacağımıza ahmet cömertte 2000e razıyım ben...
keşke doldurabilsek ipekçi'yi ama çok zor işte:?

Galatasaray'ın şanına yakışacak bir salonda oynamalıyız. Kimse dolduramayacak falan demesin. Yarı finaldeki derbi maçı her zaman dolar. Bunun örneklerini geçmişte de gördük. En iddiasız zamanlardaki Ülker maçımızda bile(94-95 sezonu) Abdi İpekçi'yi tıka basa doldurmuştuk. Ahmet Cömert'in avantajı sahaya çok yakın olmak ama bu kimi zamanlarda da dezavantaj olarak ortaya çıkıyor. Bir diğer ihtimal olan Ayhan Şahenk'te geçmişte çok başarılı maçlar oynadık. Orası da iyi olmakla beraber ben esas oynanması gereken yerin Abdi İpekçi olduğu düşüncesindeyim. Sahaya yakın olması konusunda zaten bilinçli olması muhtemel seyrici ne yapıp edip saha kenarından bilet alıyor. O maçlara gelecek insan potansiyeli ve salonda çıkacak ses itibariyle kesinlikle Galatasarayımız Abdi İpekçi'de oynamalı. Zaten sayın koçumuz Murat Özyer'de bu konuda görüş bildirmiştir. Salonun boşaltılma ihtimali çok gerçekçi değildir. Zira Ahmet Cömert'de de sahamız bir çok kere boşaltıldı.

Arkadaşlar hatırlatmakta hayda var Fenerle oynayacağız üstelikte seriyi alırsak Final oynayacağız

Yani İpekçide oynarsak kesinlikle dolacağını düşünüyorum Ahmet Comert okul takımlarının sahalarına benziyor vede o şekilde bir stadda oynamak bize yakışmıyor diye düşünüyorum

Galatasaray taraftarının Atakoydekı hal ve şeklinden tatmın olmayan varsa televızyonunun kumandasından " sessız " moda gecsın.

Diyorsunuz ki yarı final serisindeki tüm maçları Fener´in sahasında oynayalım. Bir anlık dalgınlığıma geldi ya orası Fener´in tapulu malı değildi ! Aslında 33. haftadaki derbi maçını da terör yuvasında oynayabiliriz ne de olsa oranın kapasitesi de Ali Sami Yen´den fazla !

İnsan beyni düşününce ne güzel fikirler üretiyor !

Onur Yavuz' Alıntı:
Diyorsunuz ki yarı final serisindeki tüm maçları Fener´in sahasında oynayalım. Bir anlık dalgınlığıma geldi ya orası Fener´in tapulu malı değildi ! Aslında 33. haftadaki derbi maçını da terör yuvasında oynayabiliriz ne de olsa oranın kapasitesi de Ali Sami Yen´den fazla !

İnsan beyni düşününce ne güzel fikirler üretiyor !

Onur, Abdi İpekçi'yi Fener'in sahası olarak düşünmek büyük yanlışlık. İlk yapıldığı seneden beri Abdi İpekçi, Galatasaray aralıklarla bir sürü sezon orada maçlarını oynadı. Bunun içinde Fener maçları da var(kendi sahamızda) 95-96 sezonunda yanılmıyorsam iki senelik Ayhan Şahenk maceramız oldu. yaklaşık 4 sezondur da Ahmet Cömert'de oynuyoruz. Ahmet Cömert çoğu okulun(Mesela Ayhan Şahenk'te Darüşafakka Lisesi'nin salonu) salonu standartlarında. Sahaya hakim olma lafı kendimiz kandırmaktır. Her yerin sarı-kırmızı olduğu bağıracak Galatasaraylıların ayrı duracağı izlemeye gelenlerin yoğun olacağı bir salonu herkes ister. Sonuçta şampiyonluk hedefi olan takımın salonu da ona yakışmalıdır.

Volkan Kiziltas' Alıntı:
abi birakin ahmet abdiyi fln en iyisi ayhan

katiliorum...

simdi rakip fulker olunca ev sahibi oldugumuz maclarida abdi ipekcide oynarsak sizce kim ev sahibi olmus olur oraya en fazla 4000 5000 kisi gelir hafta ici olursa bu rakam yariya iner en iyisi atakoy

bir arkadas yazmis bejeke maclarinda 3luk yuzdemiz %50 demis...sezon ortalamamizda %36 eger maclar ipekcide olursa bu yuzdeler duser

insan 1 sezon boyunca atakoyde oynayip sonra yari final maclarini ipekcide oynarsa bu intihar olur ozellikle rakip ayni sezon bu salonu kullanmissa....

seneye insallah sahenk olur..biz daha stad yapamadik millet salonunu yapti ve digeride bu yaz basliyor...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu maçta çok insan dışarıda kalacak bari bunu düşünün???

butun sene takımı kovalayan kemık kıtle bu macada havadan karadan kapıdan pencereden bı sekılde gırer.( Ortalama 1000 kışı )
SIrf macın adı buyuk dıye koltugundan kalkıp salona teşrif edenlerde bi zahmet erken gelsınler.

KÜÇÜK OLSUN BİZİM OLSUN MANTIĞI!!!!
Canaydın bizi ne hale getirmiş yazık!!!

fb ülker serisinin bizim için kaybetsek bile çok güzel şeylerin başlangıcı olacağını düşünüyorum ahmet cömert te baskı kuruyoruz fakat son lig macında fark yediğimizi düşünürsek en azından abdi ipekçi de oynayarak dışarıda taraftar kalmamasını ve daha fazla taratarın maçları salonda takip etmesini sağlayacağını düşünüyorum potalara alışkanlık konusuna gelince ilk yarı abdi ipekçi de nerdeyse maçı alıyorduk ikinci maç hüsran oldu seneye avrupaya gideceğimizi de düşünürsek ahmet cömert'in olayı bitmiştir

13 Mayıs 2007 Pazar
14:00 Fenerbahçe Ülker - Darüşşafaka (Abdi İpekçi S. S.)
16:00 Efes Pilsen - Banvit (Abdi İpekçi S. S.)
20:00 Galatasaray Cafe Crown - Beşiktaş Cola Turka (Abdi İpekçi S. S.)
resmi siteden alıntıdır bjk serisi üçüncü maça kalmış olsaydı abdi ipekçi de oynayacaktık son maçı

Abdi İpekçi'yi doldururuz doldurmasına da, adamlar bütün sezon orda oynadı. Elleri potalara alışık. Onur'un dediği gibi, 33. hafta Kadıköy'de oynamak gibi bir şey olur bu. Yani bir anlamda intihar !