Domenec Torrent

Kimin kıstası bu bilelim?

Bu adam Galatasaray ne kötülük yapmış söyleyin onuda bilelim

36 yaşındayım 12m dolar ile para kazandırdı. Sakat sakat hiç düşünmeden Kadiköy deplasmanına çıktı.

Bu adam Galatasaraya ne kötülük yaptı Allahını seven biri açıklasın

Gerek saha dışında, gerek saha içinde yaptıkları yeterli. Zaten milli takımda yeterince vukaatı var. El öpme hadisesine kadar da herkes Arda düşmanıydı.

Bence insanlar duyguları ile gerçekleri bir birine karıştırıyor.
Arda Turan , GS altyapısından yetişmiş , klube iyi paralar kazandırmış , son zamanların Türkiye de en yetenekli ve başarılı oyuncusudur. En son klubu Barcelonada bile başarılı olmuştur.
Fakat gerek kazandığı para gerekse kazandığı populariteyi tam hazım edememiş ve özellikle özel hayatında yanlışlar ile gündeme gelmiştir.
Barcelona dan başakşehire gelişi ile de futbol performansı çok geriye gitmiştir.

Ben Fatih hoca takımda iken , Arda nın makul rakamlara GS ya abilik yapmak için gelmesini makul bulmuştum. Futbol olarak zaten hiç bir beklentim yoktu.
Totalde çok iyi bir GS lı ve futbolcu idi , ama performans olarak çok düştü ,bir Emre gibi olamadı.

Torrent geldiğinden beri kadro tercihleri ve oynatmadığı futbol ortada.
Bence acilen gönderilmeli , GS bu zamanda ihtiyacı olan bir hoca değil , ha GS çapında hoca bile değil bence.
Kalan sezon için en iyisi doğru yardımcılar ile Bülent Korkmaz. , Burak başkanında acilen seçime gitmesi gerekiyor.
Senenin kadrosunu kurmak için erken seçim kararı alınması lazım. Bu eldeki kadro ile hiç bir şey olmaz. En az 6-7 çok kaliteli ilk 11 oynayacak adam lazım.

Gerek saha dışında, gerek saha içinde yaptıkları yeterli. Zaten milli takımda yeterince vukaatı var. El öpme hadisesine kadar da herkes Arda düşmanıydı.
Herkes?

Milli takımda yaptıkları?

Banane abi saha dışında ne yapmış, Nufusma almıcam adamı saha içinde zaten Arda bırakmasada futbolu, Futbol Bırakmışdı Ardayı.

Bunu bile bile Getiren Başkanlar Hoca düşünsün, Şahsen tanımam Saha içinde Galatasaray için en iyi döneminde para kazandırıp gitmiş benim için kafi

Saha dışınada gelirsek 1 2 kere aynı ortamda bulunup 3 5 dk sohbet etme şansımda oldu Adam gibi adamdır kimseyi küçümsemez hor görmez.

Karı kız işleride beni bağlamaz koskoca Osmanlı yıkılmış bu mevzulardan Arda yapmış çokmu...

Kumar mevzularındada adam kendi parası ile oynuyor bize laf yine düşmez.

''Abilik'' nedir abi ? Öyle bir meslek mi var ? Neyin istihdamı bu ? En son başarılı olduğu yıl 2015 olan birini ne diye takıma alıyorsun ? Buradakiler kardeş mi ki abi gelsin başlarına ? Koyun sürüsü mü bunlar da güttüreceksin ? Türkiye'de bu işlerin nasıl yürüdüğünü biliyoruz artık geçin bunları. Emekli ikramiyesi için milyonlar verildi de geç işte.

Galatasaray, Malatyaspor ve bu hafta Antalyaspor'dan 4 yiyen Hatayspor’dan sonra bu hafta en az koşan takım olmuş. Fenerbahçe ile oynuyoruz ve fiziksel olarak bu haldeyiz. Hani profesör hocamız mükemmel fiziksel yükleme yapıyordu? Lig bitse de kurtulsak vasat profesörden!

Altay maci kamp kadrosunda bir tane bile genc veya performansini merak ettigimiz (Morutan,Baris Alper) oyuncu yok.2 ay sonra sozlesmeleri bitecek Arda,Pulgar,Babel,Pena falan kadroda :) Adam kadroya 3 tane kaleci aliyor ama bir tane bile genc oyuncu almiyor saka gibi.
Gonderilecegin gunu sabirsizlikla bekliyorum Galatasaray tarihinin en vasifsiz en yetersiz hocasi.

Altay maci kamp kadrosunda bir tane bile genc veya performansini merak ettigimiz (Morutan,Baris Alper) oyuncu yok.2 ay sonra sozlesmeleri bitecek Arda,Pulgar,Babel,Pena falan kadroda :) Adam kadroya 3 tane kaleci aliyor ama bir tane bile genc oyuncu almiyor saka gibi.
Gonderilecegin gunu sabirsizlikla bekliyorum Galatasaray tarihinin en vasifsiz en yetersiz hocasi.
Büyük ihtimal işi garantiye alıp puan kaybı yaşamamak ve yeni başkanada kendini göstermek için yapıyor bunu.

Seneye kalırsa iyi işler yapacak gibi bence,öyle hemen vazgecmeyelim. Terim'den sonra kim gelse zaten elestirilecetir.Adam birseyler yapmaya hevesli ve çalışıyor. Şansızligi eldeki kadro yetenek olarak çok kısıtlı.

Seneye kalırsa iyi işler yapacak gibi bence,öyle hemen vazgecmeyelim. Terim'den sonra kim gelse zaten elestirilecetir.Adam birseyler yapmaya hevesli ve çalışıyor. Şansızligi eldeki kadro yetenek olarak çok kısıtlı.
Galatasaray teknik direktörlüğüne gelen herkes hevesli olur ve bir şeyler yapmak ister:) zaten belli bir çalışmayı da zaten yapmak zorunda. Kimsenin kendisiyle devam edeceğini sanmıyorum ama teknik direktörlük anlamında da bence pek ışık vermiyor. İyi bir yardımcı antrenör olmak iyi bir teknik direktör olmayı garanti etmiyor.

Birşeyler yapmaya çalışan adam kadroyu gelecek sene takımda olmayacak adamlarla doldurmaz. Kesinlikle kalmamalı.

Geldiginden beri etkisi az oldu. Oysaki her degisim kisa sureli de olsa bir hava yaratir.
Hani yakin zamanli leipzig ve tedesco degisimine bakiyorum, neler oldu.
Keske biz yazin terim yerine tedesco bosta iken dusunseydik diye dusunuyor insan.

Son düzenleme:
Muhtemelen son deplasman maçı olacaktır. Hatta belki de son maçı. 30 Nisan'dan sonra seçilen yeni başkanın yapması gereken ilk iş hocayı göndermek olmalıdır. Yeni hoca şimdiden gelsin. En az 3 4 hafta takımı tanımış olur böylece.

Torrent ve ekibindeki 1-2 antrenor ancak yedek hoca olabilecek kapasitede. Keske yedek hoca olarak kalsa. Cunku duran toplarda belirli gelisme sagladi takim.Duran top calistirma ustasi dunyaca unlu yardimci asistani var. Hikmet Karaman-Torrent(ve yardimcilari) kombinasyonu mesela 10 numara 5 yildiz olur.