Edirne' ye Gidiyoruz.

Cumartesi günü Olin maçı için Edirne'ye gidiyoruz. Otobüs için sponsor bulduk sadece 35 lira bilet parası vereceğiz. Gelmek isteyenler isimlerini yazsın lütfen.

Not: Sadece 50 kişilik yerimiz var, talep fazla olursa isimlerini ilk yazıp havalesini gönderen arakdaşlarımız gelebilecek.

Garanti Bankası: TR09 0006 2000 3020 0006 6774 02 (İban numarası)

Vakıfbank: 00158007289203428

Evet hesap numralarını yukarıya yazdım, Garanti bankasına yatmasını tercih ederim ama dediğim gibi internet bankacılığını kullanmayanlar için Vakıfbank numarasını da verdim Bankamatik Kartsız İşlemlerden kesinti olmadan yatırılabilinsin diye.

Sabah saat 08:30 Mecidiyeköy Çadır Store un orada buluşuyoruz 09:15 de de İncirliMetrobüs istasyonu yanı Boyner mağazası'nın tam karşısı Edirne yönü.

Arkadaşlar gsbasket.org olarak resmi organizasyonumuzdur. Edirneye gidiyoruz ama şöyle bir durum var Bandırma gibi rahat değiliz maksimum 50 kişi olacağız şimdi hesap numaralarını vereceğim, parayı hesaba yatıranlar burada listeye benim tarafımdan eklenecek. Patayı yatıran bana özelden ulaşsın. Normalde böyle bi organizasyon kişi başı 100 tl civarına patlayacakken forumun büyükleri sağolsunlar bu konuda bayadır uğraşıyorlar ve 35 tl toplam ücretile hallediyoruz bu işi.

Bu deplasmanın öneminden bahsedecek ahlim yok herkes her şeyin farkında zaten ama şöyle bir durum var biz buradan 50 kişi gidersek o başka kimse olmayacak salonda belki 20 kişi de Edirne'den gelen insan olabilir fazlası yok o yüzden orada olmak çok önemli hem bizim hem takım adına, onları yalnız bırakmamak lazım. Hadi Allah utandırmasın.

Garanti Bankası: TR09 0006 2000 3020 0006 6774 02 (İban numarası)

Vakıfbank: 00158007289203428

Evet hesap numralarını yukarıya yazdım, Garanti bankasına yatmasını tercih ederim ama dediğim gibi internet bankacılığını kullanmayanlar için Vakıfbank numarasını da verdim Bankamatik Kartsız İşlemlerden kesinti olmadan yatırılabilinsin diye.

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
:cool: Oğuzhan Kocatürk
9-) Aras Kafkaslı

Arkadaşlar paralırını yatıran arkadaşları listeye eklemeye başladım, dediğim gibi 50 kişi ile sınırlı bu sefer erganizasyonumuz. Acele edein :) .

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan

Rica ederim abla Forumumuzun resmi organizasyonu, bende çapım yettiği kadar emek harcıyorum ama çok insan uğraşıyor. Tekrar hatırlatmak istiyorum orada olmak çok ama çok önemli bizden başka Galatasaraya'lı olmayacak salonda o yüzden ne yapıp ne edip Aslanların yanında olmalıyız. Lafta kalmasın bu takım her şeyi hakediyor lafı.

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan
16-) Onur Uncu

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan
16-) Onur Uncu
17-) Furkan Şenbabaoğlu
1:cool: Can Kırımlıoğlu

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan
16-) Onur Uncu
17-) Furkan Şenbabaoğlu
19-) Yılmaz Yıldırım

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan
16-) Onur Uncu
17-) Furkan Şenbabaoğlu
19-) Yılmaz Yıldırım
20-) Savaş Karadağ

1-) Önder Çiçekoğlu
2-) Şamil Turançiftçi
3-) Kerem Seçer
4-) Arca Yıldırım
5-) Murat Cantaş
6-) Nisan Yıldız
7-) Emre Yüksel
9-) Aras Kafkaslı
10-) Erkan Karahan
11-) Sühan Cem
12-) Vildan Akkan
13-) Tançu çiçek
14-) Tolga Kaplan
15-) Emre Doğan
16-) Onur Uncu
17-) Furkan Şenbabaoğlu
19-) Yılmaz Yıldırım
20-) Savaş Karadağ
21-) Erdoğan Ümit Kovancı

Arkadaşlar kulübümüz sağolsun bu deplasmana değer veriyor, Galatasaray Taraftarına 300 kişilik yer ayrılmasını sağladılar biz istanbuldan 50 kişi zaten gideceğiz Edirne ve çevresinden gelen arkadaşlar da gelsinler ben kimsenin dışarda kalacağını düşünmüyorum. Bu maç bizim için çok önemli herkes görmeli Galatasaray taraftarının büyüklüğünü.

Arkadaşlar, FB, Bjk, Ksk bu sezon Edirne'de tribün yapamadı, ama biz Galatasaray'ız ve bize 300 kişilik yer ayrılmış durumda, burdan 1 otobüs ve 1 minibüs yani en az 70-80 kişi yola çıkacağız, ayrıca Edirne ve çevresinden katılımlar olacak, bize ayrılan bölümü hınca hınc doldurup, o salonu CİMBOM diye inleteceğiz!

Yeni misyonumuz hayırlı olsun :)

olinin salonunda defalarca maç izlemiş biri olarak o küçük salonda eğer 300 gs taraftarı olursa resmen o maç iç saha maçına döner bizim için.. olin taraftarının toplasan 3 tezahüratı var zaten ve takım gerideyken de napacaklarını bilemiyolar.. fener maçında 30-40 fener taraftarı vardı.. ksk maçında sadece 2 ksklı vardı:)