Ekim ayının oyuncusu Charles Gaines !

Ekim Ayının Yıldızı Hangi oyuncumuz ?

• a)Erdem Türetken

Oy: 0 0.0%
  • b)Tufan Ersöz

• f)Fatih Solak

• g)HüseyiN Beşok

• ı)Dee Brown

• Kullanılan toplam oy
    104
Eskiden hafta hafta maçın oyuncusunu seçerken şimdi ise Ay Ay seçelim diye böyle bir topic açtım.Yorumlarınızı bekliyorum.

Bana göre Bu Ayın yıldızı takıma getirdiği renk ile Türkiye Kupasının ardında şoktan uyandıran ve performansıyla eski günlerine göz kırpan Tufan Ersöz'e dir oyum ;)

Keşke bir hafta daha bekleseydik.Sürpriz bir isim çıkabilir.O da Owens olabilir.Benim oyum,Dee Brown'a gitti.Bugün skor olarak çok öne çıkmasa da takımın en iyilerinden olduğunu düşünüyorum.Önümüzdeki haftalarda Dee Brown'un daha iyi olacağı aşikar...

Bence 1 hafta daha beklenmelidir böyle bir şey için ama izlediğim kadarıyla
Tufan top tekniğini çok geliştirmiş
Owens Pota altında çok hareketli atletik şutu iyi
Dee brown daha iyi olabilir ama tbl için yeterli asisst ve top çalma istatatisklerde ilk 3 sırada
Üçünden biri olucaktır ekim ayının yıldızı

dee ve owens arasında kaldım ama banvit maçında topladığı ribaund ve alpella maçındaki istatistikler sayesinde oyum owensa gitti

Re: Ekim Ayının En İyi Oyuncusu.

Bence Charles Gaines skor ve ribantlarda çok iyi katkı verdi. Pozisyonları biraz daha dominant biterse mükemmel olacak

Dee ile Owens arasında kalsam da takımın en iyi noktaya cıkma sebebi guard ile ilişkilidir.Bu yüzdenDee diyorum.

Bence Gaines..Adam 4 de oynadı 5 de..İkisinde de çok iyiydi..Çok yararlı her topta eli var..

Owens çok iyi oynamış olabilir çok sayıda atmış olabilir ama 3 maçtada harikalar yaratan bir Gaines var son maçtada double-double yapan Gaines ekim ayının en iyi oyuncusudur!

Owens'a oy verene çay ısmarlıyorum beyoğlunda.
Haydi owens haydi tam zamanı tam zamanı şimdi:)

dee brown sadece ayın değil son yılların oyuncusu olmaya aday. asist'lerini salonda izlemek başka bir keyif. transferinde emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

not: alpella karşısındaki asistlerini görmeyenler çok şey kaçırıyor. oyuna bu kadar mı güzel yön verilir :)

Re: Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":6c615]Owens'a oy verene çay ısmarlıyorum beyoğlunda.

eyüp abi yemek borcum vardı sana ödeşmiş olalım :)[/quote:6c615]yemek=çay ----eyüp=saftorik...
Geçiniz Arda bey siz istediğinize verin oyunuzu :D :D :D

Re:

Memetcan Demiray' Alıntı:
dee brown sadece ayın değil son yılların oyuncusu olmaya aday. asist'lerini salonda izlemek başka bir keyif. transferinde emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

not: alpella karşısındaki asistlerini görmeyenler çok şey kaçırıyor. oyuna bu kadar mı güzel yön verilir :)
Memet bey sizede tribün yakışıyor :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":8b72b][quote="Eyüp YILDIZ":8b72b]Owens'a oy verene çay ısmarlıyorum beyoğlunda.

eyüp abi yemek borcum vardı sana ödeşmiş olalım :)[/quote:8b72b]yemek=çay ----eyüp=saftorik...
Geçiniz Arda bey siz istediğinize verin oyunuzu :D :D :D[/quote:8b72b]

abi çok kırdın şimdi ya :) ilk istanbula gelişimde mutlaka seni bulacam en kral yere götürmeyen fenerli olsun :)

abi çok kırdın şimdi ya :) ilk istanbula gelişimde mutlaka seni bulacam en kral yere götürmeyen fenerli olsun :)[/quote]Çaylar'da benden :D :D :D