EL 9. Hafta | Galatasaray MP 80 - 59 Union Olimpija

İstanbul'a geldim ama özel işlerim sebebiyle bu maça gelemiyorum.Son anda bir boşluk yaratabilirsem belki gelebileceğim bu maça.Taraftarın boş bırakması kötü yalnız,her maç doldurmalıyız o tribünleri..

Ben maça gelemiyorum işim sebebiyle. İsteyen arkadaşa kombinemi verebilirim yalnız İmes (dudullu) taraflarında olması gerekiyor ki kombineyi verebileyim.

Ünal aysal taraftarlara çağrı yapmış okadar da hatrı vardır istanbuldaki arkadaslar dolduracaktır tribünleri yürekten inanıyorum.

Ben de İstanbul da bulunmam sebebiyle kızkardeşimle maçta olacağım. Yalnız maçı 20:00 da sanıyordum, bileti aldıktan sonra fark ettim ki 19:15. Kaçta salonda bulunmak gerekir yardımcı olan olursa sevinirim. Tesadüfe bakın ki karşı da Kalamış Fenerbahçe yüzme tesislerinde antrenörlük kursundan 16:30gibi çıkıyorum. Oradan Ortaköy e gelip oradan maça yetişmem lazım. Yardımcı olan olursa sevinirim tavsiye bazında.

TT Arena'dan maça davet mesajı geldi,güzel. :) TOP 16'yı güle oynaya kutlamamız lazım.Kazan'ın yükselişinde nasıl payımız varsa bu adamların dağılıp gitmesinde de etkiliyiz şüphesiz.Rica ediyorum olaylara iki yönlü bakalım.
Abdi İpekçi 9'dan öncesini kaldıramazken 7:15 baya erken olmuş.Yarısı maçın ortasında içeri girmek üzere kemik 5-6 bin kişi salonda olur tahminimce. :)

Eurosport 2'de Turow-Buducnost maçı var şu an.Son iki maçtan etkilenenlere terapi niteliğinde.Kısa zamanda geldiğimiz noktayı fark edip salona o pozitif enerjiyle gelinebilir,önerilir.

Ben de İstanbul da bulunmam sebebiyle kızkardeşimle maçta olacağım. Yalnız maçı 20:00 da sanıyordum, bileti aldıktan sonra fark ettim ki 19:15. Kaçta salonda bulunmak gerekir yardımcı olan olursa sevinirim. Tesadüfe bakın ki karşı da Kalamış Fenerbahçe yüzme tesislerinde antrenörlük kursundan 16:30gibi çıkıyorum. Oradan Ortaköy e gelip oradan maça yetişmem lazım. Yardımcı olan olursa sevinirim tavsiye bazında.

kardeşim ortaköyden kabataş yap taksiyle oradan tramwayla zeytinburnu.indiğiniz yerde minibüsler var Abdi İpekçiye.. en hızlı böyle yetişirsin.

Hafta içi 7deki , yüzde 99 olarak kazanacağımız , rakibin bir tane bile oyuncusunu salonun yüzde 80inin bilmediği bir maç. Fiyatlar 12 tl. Niye dolmuyor o salon diye sormasın yönetim hiç. O saatteki maça çalışan adam değil öğrenci gelir. Yap 5 tl gişeden ve klüp kazansın. Kombinem var bana sorun değil ama dolmıcak işte salon.

Yarı yarıya dolu bir salon olur, yada yarıdan az daha fazla.. Sonuca gelirsek, yıkar geçeriz.. Ama umarım yanılırım da iyi bir kalabalık oluşur, inşallah diyelim..

Yönetimin yerinde olsam bilet fiyatlarını yarı yarıya indiririm.6 liraya maça gelsin millet,salon dolsun.Bilet gelirini düşünüyorlarsa 12 tl'ye salonun yarısı dolacağına 6'tlye tamamı dolsun gelir aynı olur belki ama enazından salon dolar.

Biletler bedava dahi verilse, eger yonetim taraftar tasimazsa salonun dolu olma ihtimali yok.. Galibiyet alamazsan salonu dolduramazsin, evet insanlar aferim mucadele super nereden nereye geldik gibi mantikli yorumlar yapar aka evinde koltugunda tv basinda yapar.

Hemen hepimiz top16 da pek galibiyet beklemiyoruz (sahamizda 3/3 yapariz diyen yazsin, ben daha gormedim) .

Bugun çok yerden çağrı yapıldı maç için umarım güzel bir kalabalık olur akşam çünkü bu takımımız dolu tribünleri sonuna kadar hakediyor

Biletler bedava dahi verilse, eger yonetim taraftar tasimazsa salonun dolu olma ihtimali yok.. Galibiyet alamazsan salonu dolduramazsin, evet insanlar aferim mucadele super nereden nereye geldik gibi mantikli yorumlar yapar aka evinde koltugunda tv basinda yapar.

Hemen hepimiz top16 da pek galibiyet beklemiyoruz (sahamizda 3/3 yapariz diyen yazsin, ben daha gormedim) .

Ben Kazan maçını da unutmadım ilk euroleague maçı. 8 bin kişi vardı takım önüne geleni ezerken. Bugün de o kadar taraftar olacaktır salonda.
Takımının ne yaptığının ve yapmak istediğinin bilincinde. Takım kaybetse yine ayakta aklışlayacak, hocasına oyuncusuna destek verip sahip çıkacak. Sizler (inanmayanlar) mümkünse evinizde koltuk başında izleyip öyle sevinin ya da üzülün. Sonra alın bilgisayarınızı yazın durun.
Sahi geçen sene bu zamanlar birine bu günleri söylesen ne derdi acaba?

Yanlış maça gelmişim ben, asıl gelinesi maç Union Olimpija karşılaşmasıymış. Bu takım her maçta dolu tribünleri hak ediyor, her maçta...

Az ya da çok farkla kazanırız bugün. Kadroya girmekte zorluk yaşayan oyunculara şans vermek gerekir maç kopunca, ne de olsa hedef maç da değil, mesaj maçı da...

Iddaada galibiyetimize 22.5 handikap vermis,her ne kadar bircok oyuncusunu kaybetse de Olimpia bu bile bence geldigimiz nokta acisindan onemli.

3eksigi olan sienayı da en az 15sayı farkla geçeriz deniyordu ama sonuç ortada...şimdi şu maç için 30sayı fark olur demek abes...kazanalım ve eksiklerimizi bilelim ardından olası bir takviye ile top 16dan da birşeyler bekleyebiliriz...buarada savunmamızın iyi oldugu dillendirilir her zaman ama grupta en çok sayı yiyen takımız nedense...