EL | ZVVZ USK Prague 84 - GALATASARAY 56

TARİH: 24.11.2010 Çrş
SAAT: 19.00
SALON:Sport Hall Folimanka
Euroleague TOP16 Sıralaması için çok önemli hedef bir maç.

D.Milton Jones, Lindsay Whalen, Evn. Maltsi, Kulickova ve Viteckova oldukça kuvvetli bir 5'leri var. Galibiyet ümidim yüksek olmasada umarım deplasman fobimizi yeneriz

Türk oyuncuların ön plana çıktığı bir maç olması dileğiyle.

Başarılar Cim bom.

Re: FIBA EL | ZVVZ USK Prague vs GALATASARAY [24.11.2010 Çrş

Bu maç çok çok çok önemli gerçekten. Usk geçen yıldan Swin Cash'i kaybetti. Ama Delisha onun açığını dolduracak düzeyde. Viteckova'nın üçlüklerine Whalen'im penetrelerine dikkat etmeliyiz.

25- 30 Sayı farkla yenilmeyeceğiz belki ama 10-12 sayı fark olur gibi geliyor ne yazık ki bana.

Umarım ben yanılırım...

Daha onceki maclar icin ne dusunduysem,ayni dusunceler bu mac icinde gecerli.15 ile 30 sayi arasinda bir fark ile yenilir,doner takim.!

Ben Prag'dayım şu anda, müsterih olsun herkes. Koça ve takıma gerekenleri söyleceğim, hele bir fark yesinler bakalım nasıl çirkinleşeceğim herkes görecek!

Murat İnal, Fransa üzerinden geçiyor yarın sabah buraya. Aras ve Semih Ural da yola çıktılar, geliyorlar. Bu takım sahipsiz değil. Vaktimizi ayırıyoruz, işimizi bırakıyoruz, hele bir kötü sonuç olsun yakarız o salonu.

Çağlar bana laf attığının farkındayım. Salamanca da olmama rağmen Takımın geçen maçına gidemedim. Fark yedik. Oysa o salonda olsaydım fark yememizi engellerdim. Olmadı iki çift lafımız olurdu diyecek!!!

Ozaman bizde, deplasmanda en cok taraftariyla oynayan takim oluruz. ;)

Yiğit Çelebi' Alıntı:
24 takım içinde en az salonu dolduran taraftar biz de. :?

Bunu nasıl ölçmüşler? Daha sadece bir maç yaptık sahamızda, onda da biliyorsunuz Denizli maçı ile çakışmıştı.

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Yiğit Çelebi":3mfobgmb]24 takım içinde en az salonu dolduran taraftar biz de. :?

Bunu nasıl ölçmüşler? Daha sadece bir maç yaptık sahamızda, onda da biliyorsunuz Denizli maçı ile çakışmıştı.[/quote:3mfobgmb]
Zaten şu anlık böyle.Yani ilk iki maç sonunda :)

Hani en başarılı zamanlarında Milli Takım için, eşittir Galatasaray diyorduk ya futbolda, Prag'da da basketbolda durum böyle. Dünya İkincisi olan Çek Cumhuriyeti'nin Horakova ve Vesela hariç diğer hatlarına sahipler. Taffarel-Rüştü, Popescu-Alpay, Hagi-Yıldıray gibi, orada da durum Horakova-Whalen, Vesela-Delisha Milton Jones. Dünya Şampiyonası'nda Amerika'dan başka takımlar da vardı Çek Cumhuriyeti'nden iyi kadroya sahip, fakat taraftar desteğiyle finali Çekler oynadı. Biz de o ülkedeyiz.

Bunların hepsini toplayınca yine zor maç çıkıyor.

Yani bizi zor bir deplasman bekliyor. Praga CEHENNEMI yasatacagiz insallah, hem tribünde hem sahada!

prag'a ilk yarı 1 ikinci yarı 1 oynayacağım totem olarak... Hadi iddaa yine yatır beni.

Delisha, Maltsi, Viteckova, Whalen gerçekten çok iyi oyuncular. Onların kadrosunda skor yükünü taşıyan oyuncu bizden daha fazla. Bu tip maçlarda ne yazık ki sadece Seimone ve Sylvia' nın ellerine bakıyoruz. Onlar iyi olursa belki kafa kafaya götürebilriz maçı. Aksi taktirde öncenki kötü maçlarımıza benzer bir skorla karşılaşabiliriz.

Birde son Botaş maçının 3 ve 4. yarısında yaptığımız, özellikle Işıl ve Tuğba ile başlayan savunma direncimizi gösterebilirsek şansımız olur.

Saygılar.

Fb nin Ummc galibiyetini büyütmeyin çok topkaybı yaptılar iki takımda kötüydü diyenlerde vardı ya forumda gülüyorum gerçekten. Prag takımı nere Ummc takımı nere biri o takımı deplasmanda yeniyor biri başkasıyla başa baş oyun bile oynamıyor.. Takımı eleştirmek değil dediklerim. sezon başında bahsedilen yorumlar Fowles transferi ile beraber takım bilinçli bilinçsiz çok güzel abartıp şişirilmiş, insanların beklentileri doğal olarak artmış o yuzden şimdi olanlar şaşkınlıkla izleniyor. Sonuç olarak hafif siklet takımları ezen yukardakilere hayır ilk periyottan itibaren sonra oyundan düşen bir takım olmuş bu kadar basit çok fazla bir şey beklememk lazım şu andaki durumuyla üst düzey maçlarda..

Dağıtsınlar arkadaş bu takımı, olmuyor işte. Çıksınlar altyapıdaki kızlar oynasınlar, 20-30 sayı farkı onlar da yer her maçta. Bu ne yahu?