Erdemirspor: 74 - Galatasaray: 68

iyi arkadaşlar arkadaşlar.sonuçta bir hazırlık maçı ve eksik olunca ligin yeni ekibine mağlup olduk.kim ne kadar sayı atıp ne kadar ribaunt yaptığı hakkında bilsigi olan var mı??

Erdemirspor 74 - Galatasaray Cafe Crown 68

Üç günlük Antalya kampındaki son maçına çıkan Galatasaray Cafe Crown, Erdemirspor'a 74-68 mağlup oldu. Atatürk Spor Salonu'nda yapılan maçta takımımızın sayı dağılımı şöyleydi:

Erdem Türetken 12 (5 ribaund) 25 dk.
Strickland 3 - 8 dk.
Zizic 15 (6 ribaund) 24 dk.
Polat 2 (3 asist) 7 dk.
Hüseyin 3 (2 ribaund) 22 dk.
Milojevic 17 (6 ribaund) 27 dk.
Altay 3 - 9 dk.
Gurovic 13 (3 ribaund) 30 dk.
Teoman 14 dk.
Alican 7 asist - 33 dk.

Antonio Graves'in sakatlığı nedeniyle forma giyemediği maçta kolu yarılan Marshall Strickland, oyunu ilk çeyrekte bırakmak zorunda kaldı.

Galatasaray Cafe Crown bu akşam Antalya'dan dönerek çalışmalarına İstanbul'da devam edecek.

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
Erdemirspor 74 - Galatasaray Cafe Crown 68

Üç günlük Antalya kampındaki son maçına çıkan Galatasaray Cafe Crown, Erdemirspor'a 74-68 mağlup oldu. Atatürk Spor Salonu'nda yapılan maçta takımımızın sayı dağılımı şöyleydi:

Erdem Türetken 12 (5 ribaund) 25 dk.
Strickland 3 - 8 dk.
Zizic 15 (6 ribaund) 24 dk.
Polat 2 (3 asist) 7 dk.
Hüseyin 3 (2 ribaund) 22 dk.
Milojevic 17 (6 ribaund) 27 dk.
Altay 3 - 9 dk.
Gurovic 13 (3 ribaund) 30 dk.
Teoman 14 dk.
Alican 7 asist - 33 dk.

Antonio Graves'in sakatlığı nedeniyle forma giyemediği maçta kolu yarılan Marshall Strickland, oyunu ilk çeyrekte bırakmak zorunda kaldı.

Galatasaray Cafe Crown bu akşam Antalya'dan dönerek çalışmalarına İstanbul'da devam edecek.

teşekkürler:=) antalya erdem'e yaramış sanırım.savunma bakanımızdan bu sene buna benzer performanslar bekliyoruz.

Yavuz Ozdemir' Alıntı:
abi , sabah itibariyle üye oldum ;)

birşey eklemek istiyorum. Polat ı çok beğendiğimi söylemiştim.sen de aynı şekilde buraya aktarmışsın. İlk yarının tamamına yakınında oyundaydı ve bana kalırsa çok iyi işler yaptı. İkinci yarıda sanırım hiç girmedi oyuna , bu yuzden maçı izleyen arkadaşlar benimle aynı goruste olmayabilirler , pek gözükmedi diye.

Gs yi pek takip etmiyorum , onur abinin sözlerinden anladığıma gore Teoman dan baya bir beklenti var ama bugun tam anlamıyla vasattı.

Son sözüm Erdemir'li Funk hakkında :D Kısa boyuyla çok can yakacak bu sene. Son periyodun başında oyundan çıktı ve gs lilerden çok büyük alkış aldı.
Öncelikle hoşgeldin Yavuz. Forumda Telekomlu eksikti, artık kadro tamamlandı : )

Teoman´dan bu sezon için pek bir beklenti yoktu belki ama Ankara´daki TED maçında şutlarını elini titretmeden atması, rahat oynaması nedeniyle bir atılım yapacağını düşündüm/düşündük.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hüseyin yüzleri görünmüyor ama ben Alican'a benzettim onu. O Alican ise PG o muydu sahada :roll:

evet oydu.son periyotta PG miz hep alican dı.ama çok heyecanlıydı.pasları çok isabetsizdi.kaç kere dışarı attı topu.hepside en kritik anlardaydı.hatta bi pozisyonda erdem alican a bağırdı.

Söylenenlere göre istesek yenebilrmişiz. Bence de 1 gün önce Antalya'yı yenen takım, Erdemir'i de yener. Önemli olan bu tip maçlarda uyumu sağlamaktır. Tabiki alışkanlık açısından galibiyette önemlidir. Milojevic beklenen performansına yaklaşmış. Beni hayrete düşüren Gurovic 13 sayı atması. İlk 19 sayının altında atmış. Tabi bu işin şakası. Nasıl oynadığını bilemeyiz...

galiba bu sezon cok rebound sikintisi cekecegiz. gecen sene Gaines ile Owens bütün toplari aliyordu, ayrica Hite da cok yardimci oluyordu. bu sene uzunlarimiz cok agir ve neredeyse 10 rebounda yaklasamiyorlar. bence biraz fazla abarttik bu beyazlasma olayini. en azindan bir tane amerikali ve atletik uzun lazim bence reboundlarda ezilmemek icin.

Fatih Zizic geçen maç 11 reb aldı. Ayrıca Milo'nun 20 reb aldığı maçlar var Euroleague'de. Nasıl reb alamıyorlar diyorsun anlamıyorum.

bu erdemir den nate funk bu sezon çok can yakacak.adam attığı bütün üçlükleri soktu.24 sayı attı(son periyotta neredeyse hiç oynamamasına rağmen)çıkarken de iki takımın bechleri,bütün salon onu alkışladı.bu arada erdemirden robinsonda çok sempatikti.maç sonunda takım otobüsüne binerken her gördüğüne "nasılsın,merhaba,teşekkürler" diyordu. :)

Russell Robinson geçen sezon şampiyonluk yaşamıştı NCAA'de. O da iyi transfer Erdemir için. Yine İtalya'dan aldıkları Gaines tipi adam da iyi. Ben Funk kötüdür diyordum ama döktürmüş bugün.

Alican 7 asist süper vallahi.Maşallah Allah nazarlardan saklasın.
Savunma bakanımız demiş birisi Erdem için ama bakıyorum Antalya nın havası yaramış ona,dün 12 bugün 12 sayı atmış.6 şar ribaunt almış.Maşallah Allah nazarlardan saklasın.
Erdemir de Thomas,Funk ve Robinson çok skorer olacaklardır sezon içerisinde.

arkadaşlar ben bu kadroyla oynanan her maçta rakip kim olursa olsun galibiyet bekliyorum yenilgi olunca üzülüyorum hele 2.lig ekiplerine vede lige yeni çıkanlara yenilince bende bir anormallik varmı ne dersiniz

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
arkadaşlar ben bu kadroyla oynanan her maçta rakip kim olursa olsun galibiyet bekliyorum yenilgi olunca üzülüyorum hele 2.lig ekiplerine vede lige yeni çıkanlara yenilince bende bir anormallik varmı ne dersiniz
o kadar olacak hem bu takım yeni kuruldu ve birbirlerini yeni tanıyolar.eksik oyuncular da olunca arada böyle yenilgiler olacaktır.takım tam olarak kendini bulduğunda çok can yakacakları kesin.