Erden Timur

ayrilma karari almis. Insallah bundan sonra Baskan olarak dönersin bu kulübe. Keske iki senede bir degil üc senede bir olsaydi secim.

Ligi 13üncü sirada bitirmis takimi alip iki sezon üst üste sampiyon yaptigin icin büyük vizyon kattigin icin tesekkürler.

Birileri kına yakabilirler artık gerçi önce kendileri kaçmışlar forumdan. Erden babam doğru zamanda doğru yerde bulunarak gs basketbolunun su üstünde kalmasını sağlamıştır yoksa çoktan batık bir gemiydik. Önümüzdeki seçimde başkan olarak geri dönmesiyle ümidiyle kendine iyi bak babam.

Bence çok çocukca Erden Timurun yaptığı...
Bilmem nereleri ağırmış 3 5 tane Adamın, Ada'da ucuza şarap içmek dışında Galatasaraya zerre fayda sağlamamış insanların dediklerini bu kadar önemsememek lazımdı.

Basketbol şubesindede aynısını yaptı yarıda bıraktı Futboluda.Galatasaray 100 küsür sene Erden Timursuz geldi buralara Erden Timursuzda devam ederiz.

Hedefi Başkanlık olan birinin küstüm oynamıyorum deme lüksü yok.
Yorulduysa yanına güvendiği iki kişiye Futbol A.Ş bünyesine sokup üstünden yük alır.

Dursun Başkan iyidir kötüdür, Galatasaray Başkanı heryerde Erden Timuru öne çıkarmıştır.
Dursun Başkan bazen tam arkasında durmamış olabilir.Erden Timurun 35milyon
taraftarı hiçe sayıyorsa keyfi bilir.

3 galibiyet helede 1 şampiyonlukda gelirse Ne Erden ne Timur kalır .

Son düzenleme:
ÖZET | Dolar 10-10,5 aralarında geziyor o zamanlar. Adamın saçına tarak işlemiyor. Kulüp sponsorluk bulmak için kapı kapı dolaşıyor. Sonra bir adam çıkıyor 750 milyon TL’ye imza atıyor. Zamanın kuruyla yaklaşık 75M $. Daha yüksek bir teklif gelirse benim sponsorluk anlaşmam devam etmek üzere Galatasaray’ın daha fazla kazanması için ona da tamamım diyor. Yetmiyor basketbol şubeyi tekrar aktifleştiriyor. Başarılı oluyor. Elini çekince şubenin hâli ortada. Oraya da ayrı bütçe ayırıyor. Taraftarın, camianın, takımın paramparça olduğu bir dönemde aktif yöneticiliğe başlıyor. İlk delegasyonda görev tanımında transfer yok. Transfer sezonu ortalarında bu görevi de üstleniyor ve çok kısa sürede 13.lükle biten sezonun ardından şampiyon kadro kuruluyor. İki sezonda iki şampiyonluk ve üç kupa sevinci yaşıyor.

Suyun karşı tarafının kabusları oluyor. Genel kurullarında videoları izletilerek hedef gösteriliyor. Hem kendisi hem işi tehdit ediliyor. Her insan gibi hatalar da yapıyor elbette. Bunu da itiraf edecek kadar egodan sıyrılmış bir karakter. Ama soran olursa 3-5 üye eleştirisi. Aynen kardeşim aynen. 2 sene gece gündüz demeden Galatasaray’a hizmet etti. Ailesinden, sevdiklerinden çaldı Galatasaray’a ayırdı.

Şimdi de o ya da bu sebeplerden ayrılma kararı aldıysa saygı duyup teşekkür etmek gerekir. Sebepleri de yarın öğreniriz. Bencil bir taraftar olarak tabi ki devam etsin isterdik ama olmadı. Kin kusmak nedir kardeşim? Aynı kaynaktan kalıp cümleler farklı ağızlardan çıkıyor. Sövenleri gördüm. Bi kendinize gelin!

Ülkemiz gerçeği Galatasaray gerçeği dünya gerçeği kötü niyetliler iki yüzlüler güçlü mevkilerde olsalar da hep olacaklardır içte de dışta da bundan yılmamak buna göre davranmak gerekiyor. Ama bıkmış da olabilir aile ve sağlık bir yana dünya bir yana, hak veriyorum kendi adıma.
Galatasaray 'ın elit ve dışa kapalı camiası hadi görelim sizi kısa ve orta vadede büyük bir sıkıntı da yok. Para yaratma imkanı da var koca camia bir kişiye bağlı olamaz olmadı. Bu da bir test geçmişte nerdeyse son 40 yılı biliyorum. 11 farklı başkan gördüm doğru düzgün yönetim dönemi 3-4 ancak.

Kulübü halka açsınlar binlerce Erden Timurlar çıkacak ve görev alacaklar ama nerede bu sistem ile çıkanı da yok ediyoruz... Kendi bir karar verdi ise saygı duymak düşer hakkında hayırlısı olsun...
En yakın sürede tekrar görmek dileğiyle

Kulübü halka açsınlar binlerce Erden Timurlar çıkacak ve görev alacaklar ama nerede bu sistem ile çıkanı da yok ediyoruz... Kendi bir karar verdi ise saygı duymak düşer hakkında hayırlısı olsun...
Tuzuk ve camia yapısı gereği bu su anda imkansız...
Kendisi geri dönecektir zamani gelince ama olay kırgınlık ötesi ayrica eşinin ve babasının rahatsizligi

Feneri görüyoruz üyelik sistemini iyice kolaylaştırdılar da ne oldu? Galatasaray başarılıysa bu yapısıyla başarılı oldu. Aklı selim insanların çoğunlukta olduğu pragmatist düşünebilen küçük ama Galatasaray'ın kültürünü yansıtan bir kalabalık olması iyidir. Birileri suyun yönüne değiştirmek ister, durgun suya taş atar vs ama toplam sonuca bakarsak en iyi düzen bu düzen.

Eger bir saglik sorunu veya ailevi bir problem olmadigi halde ayrilma karari aldiysa arkasindan ah-vah edecek halimiz yok.Ben kendisini cok elestirmeme ragmen kalmasini istemistim.Fakat o kendisinin kalmasini bu kadar cok isteyen taraftari,futbolculari onemsemeyip genel kurullarda kendisine sallayan 3-5 uyenin fikrini onemseyip bu yuzden de “kirginlik” duyarak ayrilmayi seciyorsa ben niye arkasindan ah-vah edeyim ?

Kendisinin yaptigi dogrular varsa bircok yanlisi da vardi.Bunu da unutmayalim.Benim kendisinin kalmasini istememin sebebi transfer isleri degildi.O konuda zaten bence bu sene sinifta kalmisti.Gecen yaz da burada biz sol bek,8 numara,10 numara,yedek forvet lazim diyorduk,bugun de ayni ihtiyaclari soyluyoruz.Demek ki burada bir basaridan soz etmek imkansiz.Benim kendisinin kalmasini istememin sebebi kulubun haklarini kimseden korkmadan savunabilen tek yoneticimiz olmasiydi.

Kendisine normal hayatinda basarilar dilerim.Insallah Galatasaray’la yollari tekrar kesisir.

Feneri görüyoruz üyelik sistemini iyice kolaylaştırdılar da ne oldu? Galatasaray başarılıysa bu yapısıyla başarılı oldu. Aklı selim insanların çoğunlukta olduğu pragmatist düşünebilen küçük ama Galatasaray'ın kültürünü yansıtan bir kalabalık olması iyidir. Birileri suyun yönüne değiştirmek ister, durgun suya taş atar vs ama toplam sonuca bakarsak en iyi düzen bu düzen.
2020'ler gözetildiğinde, ben de Eyüp Bey'e katılıyorum. 2000-2020 aralığında haklı olarak şikayet ettiğimiz bu kulüp ve tribün yapısı, 2020'lerde bütünüyle gerçekleniyor.

Bu kulübü halka açma argümanı kadar saçma bir şey duymadım ben. Hani her seçim "artık secmezler herhalde" denilen Özhan Canaydın'ın seçildiği dönemlerde yaşasak ve şunu duysam diyeceğim ki haklısınız. Ama yani günümüzde hala kulübü halka açma gibi saçmalıkları duymak. Galatasaraylı olduğunuzu unutmayın diyip geçiyorum.

Erden Timur'a, Ali Koç 7/24 salladı kulüpten ya da üyelerden destek gelmedi. Divan'da cenazesinin olduğu gün Taner Aşkın adlı şahıs, kendisi hakkında abuk subuk konuştu, Dursun Özbek'in "Taner Abi cenazesi var" demesinden başka bir tepki verilmedi. Kendi yönetimleri başarısız olunca, başkaları da başarısız olsun diye uğraşan bir grup var kulüpte.
Erden Bey açıkça söyledi içerden vurdular.
Bazen bunlara saçmaladıkları gibi Ali Koç'un kendi divan üyelerine çektiği muameleyi çekmek gerekiyor.

Son düzenleme: