Ergin Ataman

Yardimci koclugu kabul etmez bence de ancak nbade yardimci olmak avrupadaki gibi degil. Nba hayali varsa kabul eder cunku avrupali koca gel al sana takim denilmiyor. Dogru bir yapida bir sene yardimci koc olmasi onemli bir adim olabilir. Spurs mesela nbade en cok headkoc yetistiren takim.

Canım hocamin kalbi o kadar temiz ki seri tekrar Efes ev sahipliğine taşındı şimdi Galatasarayin sayın başkanı ve mahiyetine Efes Pilsen organizasyonunun yer konusunda zorluk çıkarma temayülü olduğunu da biliyor.Simdiden ayarlamıştir yerleri kendine ait koltuklardan.

Twitterdaki güvenilir Galatasaray hesaplari Ergin Atamanin yuvaya dönecegini söyluyor.

Pistiolisle sezonu tamamlayip Ergin Ataman gelicek demek

Euroleague'de art arda 2 kez şampiyon olmuş,Avrupa'nın en iyi koçlarından birinin bu bütçeler ile bize gelmesini söylemek bana pek inandırıcı gelmiyor,PANA,Real Madrid,Milano gibi takımlar hoca ararken.

Euroleague'de art arda 2 kez şampiyon olmuş,Avrupa'nın en iyi koçlarından birinin bu bütçeler ile bize gelmesini söylemek bana pek inandırıcı gelmiyor,PANA,Real Madrid,Milano gibi takımlar hoca ararken.
Ergin Hoca Galatasaray Külübü üyesi, yani sirf paraya bakmaz. Hatta birinci Dursun Özbek döneminde ben 500bin Euro maas almaya hazirim beni göndermeyin bile demisligi var.

Ergin Hoca Galatasaray Külübü üyesi, yani sirf paraya bakmaz. Hatta birinci Dursun Özbek döneminde ben 500bin Euro maas almaya hazirim beni göndermeyin bile demisligi var.
O zamanki bütçe ile şimdiki bütçe aynı değil ki? O zaman en azından ULEB'deydik ama şimdi FİBA'dayız.
2 kez Euroleague almış,Avrupa'nın en iyi koçlarından biri BCL kazanmak için bize mi gelecek?
Umarım olur ama pek ihtimal vermiyorum.

Yüksek bir bütçe verilmeden gelmesi imkansız.Ayrıca düzgün bir yapı kurulmadan gelmesi de bizi daha kötü yapar. Bir sezon wild card falan El yaparız sonra 4 sezon transfer yasakları ile uğraşırız. Kendisini seneye Milano da çalışırken göreceğimizi tahmin ediyorum.

Yani bu bahsedilen twitter hesapları böyle bir "duyum" var diyorlar. Cok sürpriz oldu doğrusu duyum varsa yakında kokusu çıkar bakalım.

Efes tarafıyla görüşmesinde yolların ayrılacağı kesin. Ama ben kendisinin ilk olarak Milano - Bologna bekleyeceğini düşünüyorum. Oralardan istediği çıkmazsa bütçe artırımı sonrası bir Panathinaikos olabilir. Ama kendisiyle direkt olarak kontak kurulup anlaşılmaya çalışıldığını açıkçası düşünmüyorum.

Efes tarafıyla görüşmesinde yolların ayrılacağı kesin. Ama ben kendisinin ilk olarak Milano - Bologna bekleyeceğini düşünüyorum. Oralardan istediği çıkmazsa bütçe artırımı sonrası bir Panathinaikos olabilir. Ama kendisiyle direkt olarak kontak kurulup anlaşılmaya çalışıldığını açıkçası düşünmüyorum.

Peki önümüzdeki sezon sağlam bir bütçe ayrılacak basketbola gereken kıymet verilecek haberlerine ne diyorsun abi, ergin ataman muhabbeti çıktı diye işkembeden haberler mi yoksa cidden böyle bir durum var mı?

IMG_20230409_042523.jpg

elbette bu hesap kaynak alınamaz ama sadece bu hesapta değil birkaç hesapta daha böyle büyük bütçe ayrılacak minvalinde iddialar okudum, umutlanmalı mıyız yoksa öylesine boş muhabbet mi?

Peki önümüzdeki sezon sağlam bir bütçe ayrılacak basketbola gereken kıymet verilecek haberlerine ne diyorsun abi, ergin ataman muhabbeti çıktı diye işkembeden haberler mi yoksa cidden böyle bir durum var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 2028

elbette bu hesap kaynak alınamaz ama sadece bu hesapta değil birkaç hesapta daha böyle büyük bütçe ayrılacak minvalinde iddialar okudum, umutlanmalı mıyız yoksa öylesine boş muhabbet mi?

Valla gelecek senenin finansal tablolarında bütçe aynı gözüküyor. Ekstrem bir şey olursa bilemem ama şu an için bunu doğrulayan bir haber yok.

anladım.
yani ben inanmak istiyorum artık olumlu haberlere. ergin ataman muhabbeti ilk çıktıktan sonra sosyal medyada "aslan yuvaya dönüyor" temalı bin tane twit okumuşumdur. bütçe artacak haberleri cabası. ya bu insanlar etkileşim delisi yada hakikaten böyle bir durum var. ben böyle bir durum olduğuna inanmak isterim ama etkileşim delisiyse bu insanlar ve cidden girdikleri twitler kolpaysa hesabını kim verecek? muhtemelen kimse, durduk yere umutlanıp attığımız twitlerle kalacağız. bilemiyorum ne diyeceğimi. umarım bu muhabbetin sonunda ataman twitini atan ilk kişiye küfürler savurmayız.

Ergin Ataman'ın ''ben kalırım'' dediği sezon biteli 7 sene olacak :) Köprünün altından suları bırak, yeni şehirler inşa edildi. Adam Avrupa'nın patronu oldu. Hala da gidilecek uzun ve güzel bir yolu var önünde.
Ha sen 10M bütçe ve Eurolig F4 hedefi vadedersin , belki, bir ihtimal. Ama kıçı kırık kıytırık Türkiye Ligi için 3M bütçe ile bu hayaller fazla iyimser. O yüzden bu işi gereksiz yere Hakan Çalhanoğlu sevdasına dönüştürmek anlamsız.
Ataman için ve bilim için şu an en makul görünen yol : Başka bir Avrupa takımıyla aynı kupayı tekrar kazanmak. Ve belki bir sonraki aşamada NBA'ye gitmek. Ki bunu kendisi de açıklamıştı geçen yaz.

Son düzenleme: