Ergin Ataman

Türk basketbolunun en büyük trolü bu adam. Obradovic'i bile 6 kişiyle yendi, deplasmanda hezimetlere uğratarak yendi, yerinden kalkmadan yendi, kulaklık takıp şarkı dinleyerek yendi , var mı dünya basketbol tarihinde böyle bir örnek :D Kendisine ağza alınmayacak küfürler edenleri yıllardır itin bir yerine soktu, hala da oradan çıkamıyorlar.
43.saniyede durdurup surat ifadesine bakın, her şeyi özetliyor zaten :D

Hocam benden iyi galatasaraylidir, bu inancimi kimse yikamaz. Mactan once is sosyal medyaya kadar yansidi. Mac sonu aciklamaya gore iki gundur ugrastiniz madem sagolun ama mactan once iki aciklama neden yapilmadi?

Yine kazandı. Arka arkaya 2 Euroleague. 4 farklı Avrupa kupası. Muhteşem bir kariyer. Ve yeni hedefi de milli takım ile Avrupa Şampiyonası. Favori değiliz tabi ama kadromuz da fena değil açıkçası. Bunu da yaparsa bir Ergin Ataman yapar. Başarılar diliyorum kendisine.

Ve Dursun Özbek'e değinmek istiyorum. Ultraslan ile birlikte yediler hocanın başını. Adam para almam dedi gerekirse ki bu adam sponsorların kapısında yatmış bir adam sırf daha iyi yerlere gelelim diye. Şimdi bu Dursun Özbek tekrar başkan olacakmış. İstemiyorum artık ben böyle bir kulübü. İyice saçma bir yer oldu Galatasaray. Bu adam hala başkan olabiliyorsa, yani olursa benim bu kulüp için bütün umutlarım, ümitlerim biter. Sevgim de biter. Zaten bakıyorum son yıllarda hiç benimseyeceğim şeyler olmuyor kulüpte; taraftardan çok rahatsızım, herkes kelle peşinde, liyakatsizlik almış başını gitmiş... Dursun Özbek de benim için son nokta olur.

Ergin Ataman bugun bize gelsin,klup yonetimi kim olursa olsun yine hocayi yemek icin kulisler doner. Bu da ancak bizde olur. Ergin Ataman varsa hedefler bellidir.

Türk basketbolunun en büyük trolü bu adam. Obradovic'i bile 6 kişiyle yendi, deplasmanda hezimetlere uğratarak yendi, yerinden kalkmadan yendi, kulaklık takıp şarkı dinleyerek yendi , var mı dünya basketbol tarihinde böyle bir örnek :D Kendisine ağza alınmayacak küfürler edenleri yıllardır itin bir yerine soktu, hala da oradan çıkamıyorlar.
43.saniyede durdurup surat ifadesine bakın, her şeyi özetliyor zaten :D
Mola almadan yendi

Alkışlanacakken yuhalanacak duruma geldin iki maçta. Bir de Galatasaray'da başkanlık muhabbeti falan yapıyor. Sen önce yönettiğin takımın seyircine terbiyesizlik yapmamasını öğret gergin arkadaş.

Yaptıklarında anormal bir durum yok. Kendi takımı için ne gerekiyorsa onu yapıyor.

Bundan sonraki 2 maçta da Galatasaray taraftarı rakip koça ve antrenöre nasıl davranılması gerekiyorsa o şekilde davranıp gerekeni yapacaktır

Ergin Ataman'ın Galatasaray'a karşı bir saygısızlık yaptığını görmedim iki maçta da. Ergin Ataman hep böyle ona laf edenler galiba hiç izlemedi. Fenerbahçe'ye karşı aynı hareketleri yapınca hoşuna gidenler şimdi hiç şikayet etmesin. Adamın doğası bu, bizde de böyleydi orda da böyle.