Errick McCollum

Klasik oyun kurucu olmadığı için bazı kişilerce doğru oyuncu olmadığı söyleniyor ama, Galatasaray takımında seneye daha üst seviye bir organizasyona transfer olacak tek oyuncudur McCollum, bu da bir gerçek. Her maç çok önemli skor katkısı veriyor ve bunu çok top kullanmadan yapıyor. Zaten verimlilik puanında takımın net bir şekilde lideri. Finalde de çok iş düşecek.

Muhtemelen Eurocup'in normal sezon MVP'si secilecek. Buyuk oyuncu. Seneye takimda kalmali.

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maç sonlarında bir şekilde ayakta kalmayı, faul almayı başarıyor. Böyle devam McCollum! Şutlarını da geliştirirsen çok daha güzel olacak.

Maç sonlarında bir şekilde ayakta kalmayı, faul almayı başarıyor. Böyle devam McCollum! Şutlarını da geliştirirsen çok daha güzel olacak.
En azından toptan kaçmayıp her seferinde sorumluluk alıyor,daha önemli olan nokta bu.
Micov zaten her zaman belli çizgide üstüne düşeni yapıyor ama mesela Schilb bazen büyük saçmalıyor

Maç boyu kendisine sıra gelmesini bekledi.
Maç sonunda da kendisine sıra gelince elinden geleni yaptı ve bizi maçta tuttu.
Emeğine, yüreğine, bileğine sağlık.
Seneye takımda kalmalı...

O attığın faul belki 1 sayı ama bu şubenin karanlık geleceğini aydınlattı belki seneye gideceksin ama o attığın son sayı aklımızdan çıkmayacak aslan parçası.Seni MVP yaptıracağız.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.periyodun son 3-4 dakikası ve tabiki uzatmada takımı sırtladı bence.Evet belki birşey üretmedi şapkadan tavşan da çıkartmadı ama rakip takımı faul yaptırmaya zorlayarak sürekli çizgiye geldi.Eli de titremeden attı.Schilb gibi birçok hücumu batıradabilirdi.Eğer Mc o serbest atışları bulmasa hücumdaki bu tıkanıklığı ne ile giderirdik çok merak ediyorum.Sanırım uzatma periyodundaki tüm sayılar da kendisinden gelmiş.

Mccolum bu takımın yıldızlarından bir tanesisin. Seni çokseviyorum. Sayı kralı olarak geldin, yedek başladın, top vermediler sana ama hiçbirzaman olumsuz davranmadın hep konsantrasyonunu yüksek tuttun. Sakatlıktandöndün Karşıyaka’yı blok manyağı yaptın, bayern maçında adamları blokladın turbize geldi. Daha ne yapacaksın bilmiyorum. Ama iyi ki bizim oyuncumuzsun.

Panionios ve Galatasaray kariyerlerinde ürettiği ortalama 19.4 sayı ile Eurocup tarihinin ortalama bazındaki en skorer oyuncusu.

Bazen savunmada gevşiyor fakat işin hücum kısmında sorumluluk alması gerektiği vakit eli hiç titremiyor.

Elit bir savunmacı değil fakat hücumda penetresi ve orta mesafesi oldukça keskin bir silah. Euroleague'de de görelim istiyorum bu adamı.

Seneye kalacaksa McCollum yanina alinacak diger savunmacinin Huertas tarzi bir isim olmasi kesinlikle derim. Asist ve Savunma ozellikli bir oyun kurucu.

Nedense bilmiyorum ama bu adamı gördüğümde gülesim geliyor :) Eddie Murphy gibi komedi flimlerinde oynarmış .Geçen sene Nolan Smith'in yerine gelseymiş çok iyi olurmuş. Kısmet bu seneyemiş, umarım çok daha iyi seviyelere çıkar.

#3 Errick McCollum

Her maç sonunda ulan bu adam ne ara bu kadar sayı attı diye şaşırıp kalıyorum. Herşeyden öte bence en büyük özelliği pozitif ve egosu olmayan bi adam olması, kendi için deil takımı için oynuyor. Örneğin reboundlara acaip konsantre, savumasını baya geliştirdi.
Eksikleri tabiki var, zaten onun bikac versiyon daha iyisi olan kardeşi nba de döktürüyor. Doğru bir guard ile desteklenirse bence bu seneninde üstüne koyar.
Uzatmada beş sayı attık, beşinide faullerden mccollum attı, micov turu aldı ama oraya mccollum getirdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Her maç sonunda ulan bu adam ne ara bu kadar sayı attı diye şaşırıp kalıyorum. Herşeyden öte bence en büyük özelliği pozitif ve egosu olmayan bi adam olması, kendi için deil takımı için oynuyor. Örneğin reboundlara acaip konsantre, savumasını baya geliştirdi.
Eksikleri tabiki var, zaten onun bikac versiyon daha iyisi olan kardeşi nba de döktürüyor. Doğru bir guard ile desteklenirse bence bu seneninde üstüne koyar.
Uzatmada beş sayı attık, beşinide faullerden mccollum attı, micov turu aldı ama oraya mccollum getirdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Hepsinde mutabıkım ama normal sürenin son 6 sn.de topu eline alıp 2 sn kala basketi yapan Micov da maçı getirdi demeliyiz. Mola sonrası o toptan 2 sayı çıkarmak ancak Micov'un yapabileceği bir şeydi.

bence jerrels'ın süresi biraz daha artırılmalı o kıvama geldi ,Errick McCollum' um üstüne fazla yük biniyor ve zaman zaman karar verme anlarında hata yapıyor,ama diğer arkadaşlara katılıyorum maç sonu istatistikler geldiğinde ben de hep şaşırıyorum bir şekilde skor buluyor bu adam:)

Eğer sakatlanmadan önceki Mccollumla devam ediyor olsaydık Karşıyakayı dahi zor geçerdik. Seneye tutabilirsek çok iyi olur yanına saf 1 numarayla etkinliği de artar. Gerçi öğrenmeye açık bir oyuncu maç maç üstüne koyarak gidiyor

Euroleague'de oynayacaksak,kendisinin yerine daha fizikli ve yetenekli saf bir oyun kurucuya ihtiyacımız var.Önerim Jason Granger,efes bırakırsa sene sonu.