Euro 2024

ŞAMPİYON HANGİ TAKIM OLUR? (3 TERCİH YAPABİLİRSİNİZ)

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Son yılların belki de en çekişmeli, en sürpriz sonuçlara gebe ve bir o kadar da en adaletsiz olduğu turnuva oldu belki de. Bu sebeple İspanya'nın şampiyon olması herkesin kalbini ferahlattı. Neredeyse saha içinde gol bile atamadan finallere kalan balon Fransa, mide bulandırıp uyku getiren çöp finalist İngiltere, VAR'a bile gidilmeden %100 kırmızı kartları verilmeden turnuvadan siyasi sebeplerle itilen Türkiye vs...
Tüm bu karmaşanın içinde turnuvanın ilk düdüğünden beri Şampiyon gibi oynayan İspanya hak ettiğini de aldı. Her akşam maçları kaçırmadan izlemeye gayret etsem de; bize yapılanlardan ve elenmemizden sonra içimde 1 gram maç takip etme isteği kalmadı. Final maçını bile çok az izleyebildim.
Olası bir Türkiye-İngiltere yarı final eşleşmesinde tabii ki şu çöp loserlara karşı ciddi bir avantajımız ve motivasyonumuz olacaktı. Hatta benim kafamdaki final senaryosunda İspanya-Türkiye vardı 2 hafta önce. Ama maalesef olmadı... Umarım bir sonraki turnuvada daha az basit hata ile daha yüksek özgüveni harmanlayıp hak ettiğimiz yerlere ulaşırız.

"İspanya şampiyon olur" tahmininizden ötürü kutlarım sizleri. Aslında ben de iddaa'da turnuva başlamadan hem de İspanya'ya 1'e 8 kusur orandan bastım ve kazandım ama nedense bu ankette seçtiğim 3 takımdan birine koymadım 😅 Tabi kazanmasını istediğim takımlar arasında en favori ve güzel oranlı takım olmasının da payı vardı.

İlginçtir son 4 turnuvayı da turnuva sırasında favori olan takımlar kazandı. "Turnuva Takımı" konseptine girmeye çalışan takımlar yerine lig gibi oyununu kabul ettirerek kazanmaya çalışan takımalrın şampiyon olması futbol adına çok güzel.

"İspanya şampiyon olur" tahmininizden ötürü kutlarım sizleri. Aslında ben de iddaa'da turnuva başlamadan hem de İspanya'ya 1'e 8 kusur orandan bastım ve kazandım ama nedense bu ankette seçtiğim 3 takımdan birine koymadım 😅 Tabi kazanmasını istediğim takımlar arasında en favori ve güzel oranlı takım olmasının da payı vardı.

İlginçtir son 4 turnuvayı da turnuva sırasında favori olan takımlar kazandı. "Turnuva Takımı" konseptine girmeye çalışan takımlar yerine lig gibi oyununu kabul ettirerek kazanmaya çalışan takımalrın şampiyon olması futbol adına çok güzel.
Teşekkürler Eyüp Ağabey, bu anketi bile unutmuşum vallahi. Söke söke top oynadı adamlar. Çoktan hakkettiler.