Eurochallenge 2. Maç | Dexia 91 - 65 Galatasaray CC

Re: FIBA EuroChallenge|Dexia-Galatasaray(02.12.2008)

Gözlerime inanamıyorum,ağlamak istiyorum maçımız canlı yayınlanacakmış...

Bu nasıl bir idare tarzı maddi imkanlar bu kadar iyiken !!bizimkilerin yaptığına bak.Takımın center'ı gitmek istiyor.Alternatif yok,guard bize hocanın kazığı takımı oynatacak guard yok 4 aydır aranıyor hala yok,ismi geçen adamlar 30 lu yaşları çoktan devirmiş.Ahı gitmiş vahı kalmış 3.sınıf oyuncular.Birde avrupanın bilmem kaçın sınıf bir turnuvasına katılmışız.Avrupada oynuyoruz diye bir zil takmadığımız kalmış.Sonra biz bu sene başarılıyız ,şampiyon olacağız nağmeleri.

Bunlar züğürt tesellisi beyler!!!!! bu sene ,daha doğrusu bu zihniyet değişmediği sürece bizden cacık olmaz!!!

ya gidiolar telekomun maçlarını skytürk ten veriolar gs maçını spormax ten biz mağdur oluyoruz.barisonradan tekrarını versinler skytürk ten yaa

Mithat Duran' Alıntı:
Birde avrupanın bilmem kaçın sınıf bir turnuvasına katılmışız.Avrupada oynuyoruz diye bir zil takmadığımız kalmış.Sonra biz bu sene başarılıyız ,şampiyon olacağız nağmeleri.

Gazoz kupası desek nasıl olur...

Bizler de gazoz içmeyi bekleyen taraftarlar oluyoruz. =)

Efes'in birasını içtik, şimdi farklı tatlar peşindeyiz.

Bekle bizi Avrupa Biz geliyoruz !!!!! (pehh)

Gazoz kupası mazoz kupası Avrupa'da oynuyoruz yeter :).Ama haikaten bu kupa küçük felan ama kupa kupadır.Bende bu kadro için bu kupayı yeterli bulmuyorum ama naparsınız sadece kadrola olmuyor bu işler.

Bu kupayı alırsak Avrupa'da adımız sadece FIBA Eurochallenge'ı alan takım diye geçer..

Ve takıma yorgunluktan başka birşey kazandırmaz.Ah ne olurdu şu Buducnost'u eleseydik...

Bugün bunları tartışmak oldukça gereksiz,küçümsediğiniz kupayı Türkiyede kaç takım almış acaba...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Bugün bunları tartışmak oldukça gereksiz,küçümsediğiniz kupayı Türkiyede kaç takım almış acaba...
Bu kupada oynamak Casa, Antalya B.Ş.B, Pınar Karşıyaka gibi takımlar içindir.Adı büyük ama maalesef rotasyonunda sıkıntı çeken Galatasaray için değil..

Yaşı 30'u geçmiş çok oyuncumuz var ve sakatlarımız çok.Takıma yorgunluktan başka birşey kazandırmaz..

Ali Bozgeyik' Alıntı:

Adı farklıydı kupanın tuborg almıştı bi 4 sene önce falan diye biliyorum izmirde.Hiç kimsenin haberi bile olmadı o kadar dandik bi kupa.

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":2r3ia38i]Bugün bunları tartışmak oldukça gereksiz,küçümsediğiniz kupayı Türkiyede kaç takım almış acaba...
Bu kupada oynamak Casa, Antalya B.Ş.B, Pınar Karşıyaka gibi takımlar içindir.Adı büyük ama maalesef rotasyonunda sıkıntı çeken Galatasaray için değil..

Yaşı 30'u geçmiş çok oyuncumuz var ve sakatlarımız çok.Takıma yorgunluktan başka birşey kazandırmaz..[/quote:2r3ia38i]

Neye göre bu kanıya vardın ?
Galatasaray'ın basketbolda eskiden ne gibi başarılar var ki bu kupayı küçümser olduk ?

Çünkü onların ligde fazla bir beklentileri yok;) ve bizim az da olsa her zaman adı geçen bir şampiyonluk inancımız var.Bize yorgunluktan başka birşey kazandırmaz.

Zizic'te bunun farkında olduğu için kaçmaya çalışıyor..

Açıkçası bende bu kupayı küçümsememizi anlamıyorum.Efes'in zamanında aldığı Koraç Kupası'da sanırım o zmaan eurocahllenge'la eşdeğerdi.Ancak şu anda hala bu başarıyla övünülüyor ;)

efesin aldığı kupa şimdiki ulebdi ve o zamanki yunan ve italyanlara karşı inanılmaz rekabet vardı.O çok anlamlı ve farklı bi kupadır.Bende şu kupayı önemseyenleri anlamıyorum zaman ve efor kaybından başka hiç bişi değil.

Mithat Duran' Alıntı:
Bu nasıl bir idare tarzı maddi imkanlar bu kadar iyiken !!bizimkilerin yaptığına bak.Takımın center'ı gitmek istiyor.Alternatif yok,guard bize hocanın kazığı takımı oynatacak guard yok 4 aydır aranıyor hala yok,ismi geçen adamlar 30 lu yaşları çoktan devirmiş.Ahı gitmiş vahı kalmış 3.sınıf oyuncular.Birde avrupanın bilmem kaçın sınıf bir turnuvasına katılmışız.Avrupada oynuyoruz diye bir zil takmadığımız kalmış.Sonra biz bu sene başarılıyız ,şampiyon olacağız nağmeleri.

Bunlar züğürt tesellisi beyler!!!!! bu sene ,daha doğrusu bu zihniyet değişmediği sürece bizden cacık olmaz!!!

kesinlikle katılıyorum!!!

link varsa çok iyi olur