Eurochallenge 2. Maç | Dexia 91 - 65 Galatasaray CC

Re: FIBA EuroChallenge|Dexia-Galatasaray(02.12.2008)

şu ana kadar bir tek Hüseyin-Gurovic-Milojevic ayakta duruorz ....Marshall girdi arkadaşlar :p :p kurataracak şimdi takımı 22 sayı geriden gelip yeneceğiz...

sete set oynıcaz diye yugoslav ekolüne geçizmiş!! geçtikte ne oldu guardsız takım napabilirki!
ben sete set yerine geçen seneki atletik oyuncularımızı çok hızlı fast break oynayan takımı tercih ederim bu maç için söyemiyorum:) savunma yapmıyoruz geçen seneki takım ruhu mücadeleyi malesef göremiyoruz arkadaşlar doğrumudur:)

Osman Aydın' Alıntı:
Acilen Strickland ve Zizic gitmeli.Zizic için bir adayım var.Şu anda ne yaptığıı bilmiyorum ama hem skorer,hem ribauntçu hemde çok iyi savunma yapabilen bir oyuncu.Geçen sene Bjk ya karşı oynarken 2 kez izleme fırsatı buldum.Muhteşem işler yapabilir bizde.İstatistikleri.
http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... &pcode=BJQ

Murat Özyer in Allah yardımcısı olsun.İşleri çok zor çünkü.
Bu maç bitti artık.Kaybettik.Ama ikili averaj için bari farkı 15 sayının aşşağısında tutalım.

Virtus Bologna'da şu an..
Zor alırız onu.

Marshall sayı attı serbest atıstan tabıkı 1 tanesınıde kacırdı:D

Murat Özyer'i Belçika'da bırakalım takımın başına Cevat Güler geçsin yeni
koç gelene kadar futbol takımını şampiyon yaptı basket takımınıda şampiyon
yapabilir.

Ramazan Görgün' Alıntı:
Arkadaşım maçı sende izlesen bu kadar ruhsuz takımı görmezdin . Ruhsuzluk ve takım olamama . Guardsız bu maçı sabahlara kadar oynasak kazanamayız.

Tabi kardeşim..Zaten rakibin attığı her 3lüğüde Murat hoca sokuyo içeri dimi!!Miloyla Zizicede 3 faul almasını Murat Hoca söylemiştir büyük ihtimalle..Ulan hayır adamın başı ağrısa Murat hoca yüzünden.Her kaybedilen maç sonrası Hoca İstifa..Harbi yeter..Kabak tadı verdiniz artık..Ki daha maçın İLK devresi..

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Murat Özyer'i Belçika'da bırakalım takımın başına Cevat Güler geçsin yeni
koç gelene kadar futbol takımını şampiyon yaptı basket takımınıda şampiyon
yapabilir.
imza

cagdas' Alıntı:
Marshall sayı attı serbest atıstan tabıkı 1 tanesınıde kacırdı:D
ikinci serbest atıs potaya degmedi bile. Cok kotu hucum ediyoruz, Adamlar street ball oynuyolar ne bulsalar sallıyolar potaya. Tek yapmamız gereken topu pota altında husyine indirebilmek, cunku onu savunabilecek oyuncuları yok ama srickland gibi basketbol fukarası bir guardla cok zor. İkinci faul atısı gercekten potaya degmedi, inanılmaz.

Maçı izliyorum 4 numaradan daha oyun kuramadık.

Arkadaslar kerem tunçeri yine oynamıyor takımında bu mactada artık bize yada efese gelsede bizimde sayesınde bır guardımız olsa:D

Siz yine yüklenebilirsiniz maç bitmedi diyerek . Ama ben yine de yazıyorum . Çıkarın artık at gözlüklerinizi . Geçmiş olsun ! En az 2 tane transfer lazım . Ve tabi ki Murat Hoca'nın takıma birşey de katması gerekiyor bunun yanında !

Avrupa'nın en gazoz turnuvasında da rezil olduk ! Herkese iyi akşamlar !

Murat Hoca bu takımın coachu eğer tercihleri o belirliyorsa ve ipler onun elindeyse etkin yönetsin yönetemiyorsa çeksin gitsin. Burdan herkes hemfikir Stricklandla olmaz diye.Strickland guardlık görevi yapıyorda takım mı oynuyor. Bunun basiretsizliğini takım ruhunun olmadığını gören bize mi kesiyorsun . Bırak Allahını seversen..