Eurochallenge 2. Maç | Dexia 91 - 65 Galatasaray CC

Re: FIBA EuroChallenge|Dexia-Galatasaray(02.12.2008)

15 yıl Avrupa kupalarına katılamamıştık...Geçen yıl çok iyi maçlar yaptık... 2-3 yıldır da gayet iyi şeyler oluyor daha daiyisi olacak diye umutluyuz...Kadro değişikliği gerekirse teknik değişiklik idari değişiklikler yapılabilir... Desteğe var gücümüzle devam...

Murat Hoca niye Strickland'ı almıyor oyuna ? Kurtarıcımız girmezse nasıl alacağız çevireceğiz maçı ? Bu arada Zizic için bonserviste anlaşılamaz ise biz yine de kovalım . Bu adam G.Saray'ı zaten kafasında bitirmiş !

Yugoslav ekolü falan değil mücadele eden geçen sene ki G.Saray'ı istiyorum . Mümkünse gelecek 2 yabancı geçen senekiler gibi yürekli olsun !

Berk Tuna' Alıntı:
Murat Hoca niye Strickland'ı almıyor oyuna ? Kurtarıcımız girmezse nasıl alacağız çevireceğiz maçı ? Bu arada Zizic için bonserviste anlaşılamaz ise biz yine de kovalım . Bu adam G.Saray'ı zaten kafasında bitirmiş !

Yugoslav ekolü falan değil mücadele eden geçen sene ki G.Saray'ı istiyorum . Mümkünse gelecek 2 yabancı geçen senekiler gibi yürekli olsun !
HITE+GAINES

Emre Doğan kardeşim herkese sallamaktan bıkmadın mı? Yeter yahu bir iki post okuyalım dedik dır dır dır ne bu alıp veremediğiniz...

Murat Hoca'yı eleştirdiğim tek nokta MS seçimi . Ben o moladaki halini ve bakışlarını görünce adama kızamıyorum . Yenilgiyi bu kadar kabullenen oyuncularla o ne yapsın ? Kendi içimizden çıkan birini oyuncularımızın çoğu karaktersizken eleştirme hakkımız yok heralde . Hepsi sinmiş , çaba yok , hiçbir şey yok ! . Yazıklar olsun !

Aslında kimse tek maçta yorum yapmıyor.Geçen sezondan başlayan birikimin devamı .Bu sezon da Lig'de bu takım fikstür avantajı ile gitti hep .Kupa'da tek galibiyet ile ve BJK'nin galibiyeti sayesinde bir üst tura çıktık. Üç tane ciddi sınav verdik Efes Buducnost ve Banvit sadece birinden galip geldik. Şu an bizi bu duruma düşüren takımın bütçesi ile bizim bütçemiz arasında kaç kat vardır acaba ?Sonuçta hafızamız anlık değil ama bardağı taşıran da son damladır artık taşıran damlaların sayısı belli değil ama .

Ayrıca kazanılan maçlardan sonra Murat Özyer yine de istifa dendiğinde de kazanılan maçtan sonra bari yapmayın deniliyor .

Bu arada bu oyuncuları tercih eden sayın Özyer değil mi ?

ben dedim bu kupaya katilmayalim diye. hic gerek yoktu. bosu bosuna stres yapiyoruz.

Oğuz Uzun' Alıntı:
Emre Doğan kardeşim herkese sallamaktan bıkmadın mı? Yeter yahu bir iki post okuyalım dedik dır dır dır ne bu alıp veremediğiniz...

Bıkmadım Oğuz Uzun kardeşim.Aylardır konuları kirletenler onlar.Birazda biz kirletelim hakkımız değil mi..Asıl onlar bıkmadılarmı her konuda illa bi kavga çıkarmaktan..Her başlığın anlamını saptırmaktan..Yeter artık..Aylardır bir lafı dolamışlar dillerine temcit pilavı gibi önümüze sunuyolar.Onların bir sabrı var da bizim sabrımız yok mu Oğuz Uzun kardeşim!!!!!

Niye siz diyorsun ki? Biz neyi savunuyormuşuz, şuana kadar hangi postumu gördün özyer istifa diye?