Eurochallenge 2. Tur 2. Maç | BC Kyiv 95 - 62 Galatasaray CC

Re: EuroChallenge | BC Kyiv-Galatasaray

44 - 33 ilk yarı sonucu .

Onlarında faul problemleri var bizim kadar.Hücümü akıcı hale getirsek rahatlıkla biz önde olurduk.Üçlük isabeti bulan tek adamımız Hüseyin.Guroviç iki tane kaçırdı el üstünden attığı.Ayrıca potalar komik olduğu için basit birçok atışıda kaçırdık.Maçın yorumcusunun dediği gibi 4 dakikalık güzel bir oyun maçı dengeler.

3403.jpg

Kyiv kanımca Bologna dan cok daha vasat bir takım.Ama acı olan Bologna karsısında ilk iki periyodunda gösterilen direnci maçın hemen hiçbir anı gösteremedik..Negatif olmak istemem ama ibre fazlasıyla onlardan yana.

rakip çok düşük yüzdeyle oynuyor buna rağmen farklı öndeler. şut tercihimiz çok kötü. bu kadar kötü bir basketbol beklemiyordum açıkçası. umarım ikinci yarıda düzeliriz ama bugüne kadar bu takım hiç düzelemedi, maçı çeviremedi, umarım bugün olur. yönetime de buradan saygılarımı gönderiyorum. gerek bayan basketbolda gerekse erkek basketbolda, sanki gazozuna maçlar oynuyormuşuz gibi takımlarımızı önce hocasız sonra oyuncusuz bıraktılar. sonra hiç kimse geçen sene yarı final oynadık bu yıl neden ön eleme oynuyoruz demesin.

yazıklar olsun yazıklar orda yüreğiyle oynayan bir adam hüseyin diğerleri hep fasa fiso insan hiç olmazsa savaşır yani bişeyler yapmaya çalışır ama yk onlar utansın bu taraftarı böyle üzdükleri için

yav geçen yıla göre kıyaslanmayacak kadar kötü bir takıma sahibiz..üstelik bütçe arttı..şamar oğlanına döndük

Artık genç oyuncuları oynatması lazım Koray hocanın, daha fazla diğer isimleri zorlamanın alemi yok. Pek niyetleri yok gibi bu kupa için..

Tamam eksik oyuncumuz çok, eyvallah ! Ama sahaya çıkan oyuncular ne diye mücadele etmez, anlayamıyorum. Sinirimi bozan bu. İstersek 50 sayı fark yiyelim Fenerbahçe Ülker'den. Ama mücadele etmeden yenildiğimiz takım kim olursa olsun bir Fb Ülker yenilgisinden daha çok koyuyor bana. Bu kupaya istenilse katılmayabilirdik de ama madem katıldık; o asil forma mücadele ile emek ile terletilmeli !

cok güzel gidiyoruz. ben bu kupayi hic takmiyorum. elenelim lige dönelim. en iyisi olur bence. bosu bosuna yorulmaya gerek yok 2 kulvarda.

bu işin eksiklikle herhangi bir ilgisi yok.Antalya'da dahada eksiktik ama çıktık savaştık ve kazandık.Bu takım antalyadan çok çok dahamı güçlü.Bış yere şımartıyoruz adamları.Desinlerki kardeşim"biz bu kupadan birşey beklemiyoruz"o zaman çıksın alican altay teoman cemal falan oynasın.

Bu şube için kurdeşen döktüm 2 gündür hergün 2 tane iğne yiyorum hasta yatağımdan maçı izliyorum vücudumdaki izler dahada arttı.Yeter artık rezil ettiniz bizi be

guroviç sözde uleb im en fazla sayı atan oyuncusu.ama bize geldiğinden beri sadece 1 maç iyi oynadı.bu maçta berbat oynuyo.

Hala Gurovic hayranları çıkıp bu adama set hazırlanmalı filan diyeceklermi çok merak ediyorum...Tam 10 haftadan beri tekrarlıyorum Gurovicle olmadı,o zaman zorlamaya gerek yok diye ama o kadar çok Gurovic hayranı varki.....Gurovicin şu performansı Gurovic hayranlarına gelsin...