Eurochallenge 2. Tur 2. Maç | BC Kyiv 95 - 62 Galatasaray CC

Re: EuroChallenge | BC Kyiv-Galatasaray

Umut Erdem' Alıntı:
Yani şu noktadan sonrada takımı çıkıpta savunan biri olursa çok gülerim...Büyük ihtimal olmaz..Çünkü bu mac bardagı taşırmaktan öte bi olay oldu.
Ligde iyi gidiyoruz ama avrupa fiyasko,rezalet...

Mehmet Özcan' Alıntı:
biz daha uzun almamak için ısrar edelim böyle yenilgileri normal karşılamamız lazım artık heralde

bence biz hiç buraya yazmayalım, kendimizi heba etmeyelim. yönetim rezil oluyor en başta. bu takımı istanbul'da yensen ne olacak? 40 sayı fark atıp üstüne mi çıkacağız. ya da bologna'yı italya'da mı yeneceğiz. avrupa'ya veda ettik. basketbolda bu yıl yaşadıklarımızın onda biri futbolda olsaydı şube yönetimi kökten değişirdi. gerçi futbolda da hep geçici başarılarla avunduk. bordeaux maçında ak koyun kara koyun belli olacak. adnan polat iyi bir başkan olabilir ancak futbol ve basketbolda şube yönetimlerine getirdiği isimler olayı bitirmiştir.

Al Mincinözlü yü vur Özyer E..İkiside yetersiz.

Mincinözlü geldiğinden beri takım savunması gitgide kötüye gidiyor.

Guroviç in bizden ekmek yediği her gün ihanettir.Allahaşkına kovun şu adamı.

Üner-Özyer-Mincinözlü; üçüde bu camianın içinden çıkmış kişiler.Artık G.Saraylı olmayan,dışardan bir coach getirin şu takımın başına.

canberk işcan' Alıntı:
hüseyin ve graves hariç takımdan hepsi gitsin

Tamamdır yolluyoruz.

Mahalleden 5 arkadaşını topla gel ya da sınıftan da olur,sahi kaç ilkokul 5 ?

Klavyeler çok ucuz,her evde olması sıkıntı yaratıyor.

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Umut Erdem":3evqhqdb]Yani şu noktadan sonrada takımı çıkıpta savunan biri olursa çok gülerim...Büyük ihtimal olmaz..Çünkü bu mac bardagı taşırmaktan öte bi olay oldu.
Ligde iyi gidiyoruz ama avrupa fiyasko,rezalet...[/quote:3evqhqdb]

hayır bence ligde de iyi gitmiyoruz. bu performansla efes-fülker-telekom hatta beşiktaş'ın arasına giremeyiz.

Emin Doğanca' Alıntı:
Milyon dolar harcayıp yaptığımız transferlerin hiçbirinde hedefi vuramadık

Dee Brown - İlliois ve Utah'ta oynadığı oyunu burada oynayamadı
Andrija Zizic - Kariyerinin en kötü dönemini burada gecirdi
Gürovic - Kariyerinin en kötü dönemini burada geciriyor

Belkide en iyisi Milojevic

Ayrıca Hüseyin'de ilk senesinde fazla bir varlık gösteremedi . Neyseki şimdi müthiş oynuyor .

Servet vermeyek yaptığımız transferlerde şuana kadar hedefi tutturduk .

Örnek :Gaines , Owens , Hite(Gecen sene) - Graves - Atkins (Bu sene)

Demek istediğim Milyon Dolarlık oyunculardan fazla hayır gelmez . Umarım transfer politikamızı düzeltiriz
ucuz dediğin graves 600 bin dolar..oynadığı oyun(özellikle büyük maçlarda ki ben küçük maçları kaale almıyorum) 300 lık bile değil ..çok para verilmiş,şişirme bir transfer bence

Vay be gecen seneki Asvel ve Gran Canaria maclarini hatirlayinca ne gunlermis diye ic geciriyorum. Joventut macindaki mucadelemiz ise guzeldi.
Simdi ise kotuleri oynuyoz malesef.

Takımın Avrupa Kupasına kafasını vermediği oynadığımız oyundan belli oluyor.

Her şey bir tarafa hafta sonu Banvit macında bugünü unutturacak bir performans gösterirsek hiç şaşırmam .

takım hücuma geçicek herkes yavaş çaba gösteren yok bitsede gitsek gibilerden.....pası alan elinde 10 sn tutar,diğerleri trene bakar gibi bakar...
hoca benche bakar en iyisi bakmim der ideal ilk beş bile belli zaten yedekleri düşünemiyorum...türk rotasyonumuz çok çok kötü tek yaptığımız güzel faul yapmak....

oyuncularımıza sesleniyorum ''yenilirseniz bile adam gibi yenilin canımızı verelim''

lütfen oyunculara yakın olan biri taraftarların görüşlerini anlatsın.......

Mincinözlü istifa.Resmen dalga geçiyor takımla.Yabancı uzun alımını kendisi engelliyormuş yönetim ve taraftar çok istediği halde.

Sonunda aldıracağı ismi çok merak ediyorum,kanımca büyük hayalkırıklığı olacak.

Avrupalı olmak!..

Galatasaray 33 sayı fark yedi, az bile yedi!..

Avrupa kupalarını angarya gören yöneticilerin, koçların olduğu bir yerde oyuncuların çıkıp mücadele etmesini bekleyemezdik.

Rakip otuz sayı öndeyken sayı attırmamak için çırpınırken, Galatasarayı temsil edenler hiç mi gurur meselesi yapmazlar diye sordum kendime...

Koçun yüzüne bakıyorum oynanan oyun zerre kadar umurunda değil, fark otuz altı sayı iken mola alıyor ki, otuzun altına insin. Belli ki aklı Banvit maçında... Olmadı Koray hoca, olmadı!

Türkiye'nin bunca yıldır Avrupa'da kazandığı tek kupa en çok Avrupalı olmayı başarabilmiş Efes Pilsen ile gelen Koraç Kupası, başka hiçbir kupa görmüşlüğümüz yok!

Galatasaray kazanabileceği bir Avrupa kupasını önemsemiyor, müzesinde 10 tane Euroleague şampiyonluğu var ya, neden önemsesin ki?!!!

Antalya'yı, Banvit'i, Kepez'i yenmek varken, Avrupalı olmak kimin umurunda!

Boşverin Avrupayı, ne gerek var yurt dışında armanı, formanı temsil etmeye; ne gerek var bayrağını dalgalandırmaya, ne gerek var ismini gururla duyurmaya!

10 milyon dolarlık basketbol şubesini, yatırımın hakkını verdiği için (!) tebrik ediyorum...

Alper Özen' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":336wq1va]Milyon dolar harcayıp yaptığımız transferlerin hiçbirinde hedefi vuramadık

Dee Brown - İlliois ve Utah'ta oynadığı oyunu burada oynayamadı
Andrija Zizic - Kariyerinin en kötü dönemini burada gecirdi
Gürovic - Kariyerinin en kötü dönemini burada geciriyor

Belkide en iyisi Milojevic

Ayrıca Hüseyin'de ilk senesinde fazla bir varlık gösteremedi . Neyseki şimdi müthiş oynuyor .

Servet vermeyek yaptığımız transferlerde şuana kadar hedefi tutturduk .

Örnek :Gaines , Owens , Hite(Gecen sene) - Graves - Atkins (Bu sene)

Demek istediğim Milyon Dolarlık oyunculardan fazla hayır gelmez . Umarım transfer politikamızı düzeltiriz
Dediklerinde haklısın fakat atkins ile ilgili kafamda hala şüpheler var.Bugüne gelirsek tam bir rezalet.Umarım alacakları oyuncuyu play-off a yetiştirirler.[/quote:336wq1va]
Alper ''Rezalet'' kelimesini Atkins için kullandıysan cok ayıp edersin . Şu midesi bozuk haliyle bile 14 sayı atıyorsa bence örnek bir oyuncudur Atkins .