Eurochallenge 2. Tur 2. Maç | BC Kyiv 95 - 62 Galatasaray CC

Re: EuroChallenge | BC Kyiv-Galatasaray

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
rakip çok düşük yüzdeyle oynuyor buna rağmen farklı öndeler. şut tercihimiz çok kötü. bu kadar kötü bir basketbol beklemiyordum açıkçası. umarım ikinci yarıda düzeliriz ama bugüne kadar bu takım hiç düzelemedi, maçı çeviremedi, umarım bugün olur. yönetime de buradan saygılarımı gönderiyorum. gerek bayan basketbolda gerekse erkek basketbolda, sanki gazozuna maçlar oynuyormuşuz gibi takımlarımızı önce hocasız sonra oyuncusuz bıraktılar. sonra hiç kimse geçen sene yarı final oynadık bu yıl neden ön eleme oynuyoruz demesin.

ilk yarı bittiğinde yazmıştım. hala tek tek oyuncuları eleştiriyoruz. bu takım bu yıl hiçbir zaman takım ruhuyla oynamadı ki. 10 sayılık bir farkı bugüne kadar hangi maçta kapattık? hiç bir maçta. aksine fark hep daha da açıldı. maçı çeviremedik. takım olmak için güçlü bir kadro kurarsınız ve güvendiğiniz bir hocaya teslim edersiniz takımı. transferinizi doğru düzgün yaparsınız. bayan baskette de böyle. bugün gördük ki futbolda da aynı. yönetim sanıyor ki iyi transfer yapınca sorunlar halloluyor. her branşta bol sakat, kötü kenar yönetimi ve ismi olup cismi olmayan transferler. bu maçtan umutluydum ancak gördüm ki sezon ortasında lütfen bir hoca getirince oyuncuları da ancak bu kadar motive edebiliyorsunuz. bu kiev takımı Bologna'nın yarısı kadar bile etmez oynadığı basketbolla. Geçmiş olsun arkadaşlar. Ligler zorlaştıkça, sutopu dışında pek maç kazanamayacağız gibi görünüyor.

Birde şu var Eger biz şampiyon olmak istiyorsak kadroda:

---Erdem,Polar,Alican,Teoman,Altay,Cemal,Gurovic(kimilerine göre avrupanın en iyi şütörlerinden birisi) varken hayalden öteye gidemeyiz....

Bunun tek bi nedeni var burada saydıklarımın hepsi vasatın altınında altında performans gösterdikleri için...

gerçekten utanıyorum yaaa.bu kadar da olmaz ki.her avrupa maçından fark yiyip de dönüyoruz.ligde de şampiyonluk falan hikaye.bu sene basket şubesinden soğudum cidden.

BAŞARI İSTENİLİYORSA ACİL KÖKLÜ BİR REVİZYON GEREKLİ...

şu guroviçede yazıklar olsun.Bu taraftarı böyle üzen herkese yazıklar olsun.

Milyon dolar harcayıp yaptığımız transferlerin hiçbirinde hedefi vuramadık

Dee Brown - İlliois ve Utah'ta oynadığı oyunu burada oynayamadı
Andrija Zizic - Kariyerinin en kötü dönemini burada gecirdi
Gürovic - Kariyerinin en kötü dönemini burada geciriyor

Belkide en iyisi Milojevic

Ayrıca Hüseyin'de ilk senesinde fazla bir varlık gösteremedi . Neyseki şimdi müthiş oynuyor .

Servet vermeyek yaptığımız transferlerde şuana kadar hedefi tutturduk .

Örnek :Gaines , Owens , Hite(Gecen sene) - Graves - Atkins (Bu sene)

Demek istediğim Milyon Dolarlık oyunculardan fazla hayır gelmez . Umarım transfer politikamızı düzeltiriz

benim erkek takımdan umudum yok.tek umudum bayan takımından.( ki bayan takımı ligte kötü gidiyo.)

biz daha uzun almamak için ısrar edelim böyle yenilgileri normal karşılamamız lazım artık heralde

Yani şu noktadan sonrada takımı çıkıpta savunan biri olursa çok gülerim...Büyük ihtimal olmaz..Çünkü bu mac bardagı taşırmaktan öte bi olay oldu.

Emin Doğanca' Alıntı:
Milyon dolar harcayıp yaptığımız transferlerin hiçbirinde hedefi vuramadık

Dee Brown - İlliois ve Utah'ta oynadığı oyunu burada oynayamadı
Andrija Zizic - Kariyerinin en kötü dönemini burada gecirdi
Gürovic - Kariyerinin en kötü dönemini burada geciriyor

Belkide en iyisi Milojevic

Ayrıca Hüseyin'de ilk senesinde fazla bir varlık gösteremedi . Neyseki şimdi müthiş oynuyor .

Servet vermeyek yaptığımız transferlerde şuana kadar hedefi tutturduk .

Örnek :Gaines , Owens , Hite(Gecen sene) - Graves - Atkins (Bu sene)

Demek istediğim Milyon Dolarlık oyunculardan fazla hayır gelmez . Umarım transfer politikamızı düzeltiriz
Dediklerinde haklısın fakat atkins ile ilgili kafamda hala şüpheler var.Bugüne gelirsek tam bir rezalet.Umarım alacakları oyuncuyu play-off a yetiştirirler.