Eurochallenge 2. Tur 2. Maç | BC Kyiv 95 - 62 Galatasaray CC

Re: EuroChallenge | BC Kyiv: 95 - Galatasaray: 62

onursezgin' Alıntı:
Al Özyer i vur Mincinözlü ye.İkisininde birbirinden farkı yok birbirinden beter.
Koray hocanın geldiği günden beri en kötü oynattığı mac bu mactı , kabul . Ama olaya en başından bakarsak Murat Özyer'in 12 hafta yapamadığını 3 - 5 haftada Koray Hoca yaptı . Bunlar savunma ve mücadele ... Ayrıca savunma ve mücadele taraftarın bu sezon ki takımdan en büyük beklentisiydi . Yani taraftarın beklentisini Koray Hoca gercekleştirdi . Bugün bile olsa Koray Hocamıza yüklenmek en basitidir bana göre (Sizin yaptığınız) . Bence bu macı unutup önümüzdeki maclara bakalım .

bugün sahadaki arkadaşlar üzdüler beni. Belkide Galatasaray forması altında gördüğümüz ruhsuzluk kadar hiçbirşey üzmüyor bizi öyle değil mi?

Kadro nun yanlış kuruldugune sene başından beri söyledik takım da savunma yapabilecek oyuncu sayısı çok az bu fark yüzünden de Koray hoca ya çok ta kızamıyorum ama Koray hoca nında bu takımı büyük hedeflere götürecek bir koç oldugunu düşünmüyorum , sene başından beri alıştık artık 20 ve üstü farklar yemeye zaten fark 10 a geldi mi bizim takımın o maçı alma şansı yok gibi bir şey .Bu sene takımdaki yabancı oyuncular çok ruhsuz bu konuda geçen seneyi çok arıyoruz , bir tek Graves hırslı bir oyuncu ama özellikle Avrupadaki deplasman maçlarında tecrübesizliginin de de nedeniyle etkisiz kalıyor.

Koray Hoca'nın olduğu takımlar 15 sayı ve üstü farklı durumlarda geriye düşmezler...

15>33 :?

Savunma süper, takım süper, basamak atlattıracak oyuncu beklemeye devam.

bizim yerli oyuncu konusunda revizyona gitmemiz şart. başka türlü olmayacak. çok kaliteli yabancılarımız. onlar sadece tekniklerini ortaya koyabilirler, onlardan GALATASARAY ruhunu beklemek biraz yersiz olur. takımı ateşleyecek yerli oyuncu şart. maalesef yerli oyuncular ile yabancı oyuncular takım olamıyorlar üst kalite ile alt kalite uyumsuzluğu var takımda

Bu arada iki takım adına da o kadar fazla çembere değmeyen şut yani airball vardı ki, bu seviye bir maçta bu kadar fazlasını görmek bana garip geldi biraz. Graves'in penetrelerinin çoğu ise faul ile sonuçlandı, setlerin şut üzerine değilde potaya penetre üzerine olması Galatasaray adına daha olumlu olabilirdi ama kadro yapısı buna pek müsade etmedi muhtemelen. Kısacası Galatasaray teknik ekibi ve oyuncuları adına ders alınacak bir maç oldu, umarım bir sonraki maçlarda telafi edebilirler..

Benim gozume bir husus carpti. Nedir bu husus, Huseyini kulandigimiz vakit cok etkili oluyor idik. Nezaman Huseyini kulanmayi unutuk, O zaman fark acildi. Huseyini durduramiyor idi rakip. Banvit macin'da bol bol Huseyini kulanmamiz lazim. Cemal ise Antalya macindan itabaren yakaladigi forum grafigini bu mactada surdurdu. Umarim Ewe karsisinda bu kupanin onemine variririz. Bu kafa ile lehimize farkli sonuclar almaya devam ederiz. Is ilk once Koray hocada bitiyor oyuncularimizi iyi motive edip bu kupanin onemini anlatmali. Sonra oyuncular gerekeni yapar. . Koray hoca oyuncular ile bu macin kasetlerini izleyip biz nerede hata yaptik neleri duzeltmeliyiz artilarimiz nedir eksiklerimiz nedir neden fark yedik bunlari oyuncular ile konusmali.Sonucta Galatasaray Bc Kyiv'den 33 sayi fark yiyecek takim degildir.

Biran önce şu avrupa defterini kapatıp önümüze baksak iyi olacak...Bünye kaldırmıyor böyle şeyleri izlemeyi...

Sıkıldım artık maç bittikten sonra istatistik yapan yabancı oyuncularından...

Galatasaray en büyükse en azından en büyükler arasında mücadele edebilmelidir.Bu kupa ve ULEB,eurolegue'e katılamayan takımları oyalar.Biz o takımlardan birisi olmayalım,en azından fb kadar olalım,tek başarı eurolegue gerisi hikaye

BEYLER EN BASİT KUPADA BİLE FARK YİYORUZ VE AHMET DEDEYAIR BEY HALA BU TAKIMA SAHİP ÇIKMIYOR NEDEN ACABA ÇÜNKÜ İŞİ FENERLE UĞRAŞMAK SANIRIM YA .

ARTIK YETER AHMET DEDEYIR İSTİFA ETMELİ

Ozan Peşluk' Alıntı:
BEYLER EN BASİT KUPADA BİLE FARK YİYORUZ VE AHMET DEDEYAIR BEY HALA BU TAKIMA SAHİP ÇIKMIYOR NEDEN ACABA ÇÜNKÜ İŞİ FENERLE UĞRAŞMAK SANIRIM YA .

Erkek takımı Yiğit Şardan üstüne aldı Ozan bey.İlgilenmesi gereken biri varsa o da Yiğit Şardan'dır.

hüseyin beşok hariç bütün basketçileri yollucan(özellikle cemal nalga erdem adamlar 3 4 yıldır bizde daha serbest açış kullanmayı bilmiyolar... kısacası takımı hak etmiyolar). bu arada tufan abi ne zaman dönüyo...

sakamisiniz siz..

hangi renkleri temsil ettiginizini saniyorsunuz, arma dikmiyorlar mi sizin formanizin ustune..

bu kacinci +25 ile biten musabaka, farkinda degilmisiniz her bir utanc tablonuzun sanli galatasaray tarihinde yerini aldiginin..

nasil bakiyorsunuz soyunma odasinda birbirinizin yuzune, yoksa alismis kudurmustan beter mi oldu..

artik kalbinizi de gectim, onurunuzu koyun ortaya, ya da defolun gidin..

siz alismis olabilirsiniz, ama bu yurekler alismayacak.!!

Düşünüyorum acaba KALBİNİZLE OYNAYIN, KALBİMİZİ KIRMAYIN pankartını Floryayamı assak diye..
Yada soyunma odasına giden koridorlara falan mı..

Hayır salonda tribünde açılıyor pek bir şey farketmiyorda birilerine..

Ruhsuzlar ordusu..
Kendinize gelin !

GALATASARAY adını taşıyorsunuz.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Ozan Peşluk":3gkmllvc]BEYLER EN BASİT KUPADA BİLE FARK YİYORUZ VE AHMET DEDEYAIR BEY HALA BU TAKIMA SAHİP ÇIKMIYOR NEDEN ACABA ÇÜNKÜ İŞİ FENERLE UĞRAŞMAK SANIRIM YA .

Erkek takımı Yiğit Şardan üstüne aldı Ozan bey.İlgilenmesi gereken biri varsa o da Yiğit Şardan'dır.[/quote:3gkmllvc]
Bende bunu merak ediyordum işte.Şimdi Erkek Basketbol Takımımızın Baş Sorumlusu Yiğit Şardan'mı ?

Bayram resmiyette öyle değil ama Yiğit bey ilgileniyor tamemen.