Eurochallenge 2. Tur 4. Maç | Virtus Bologna 93 - 77 Galatasaray CC

Re: Virtus Bologna-Galatasaray(25.02.2009)

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Ahmet Yenilmez":2a7fgvij]gurovic sallıyor 3 lükleri girse bari :oops:

eee sallayacak tabi..Gurovic zaten 3lükleri sallayacak diye alınmadımı..1 tane girmez 2 tane girmez 3. de sokar..ki 2 tane de sokmuş zaten..Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek..[/quote:2a7fgvij]
ne demek bu

Gurovic ilk yarıyı 18 sayı ile tamamlamış hala onu eleştiriyoruz!

Kötü oynadığında tamamda, iyi oynadığındada eleştirmek doğru değil!

Bravo Gurovic bu maçı kazandırabilecek iki isim varsa biri sensin...
Seni eleştirenlere en güzel cevabı sahada veriyorsun böyle devam...

Murat kaya 0 sayı ?

Erdemir'e 30 sayi atan murat nerde ?

Gerci istikrarli olsa Galatasaray'da olmazdi .

Ahmet Yenilmezquote="Ahmet Yenilmez' Alıntı:
gurovic sallıyor 3 lükleri girse bari :oops:

eee sallayacak tabi..Gurovic zaten 3lükleri sallayacak diye alınmadımı..1 tane girmez 2 tane girmez 3. de sokar..ki 2 tane de sokmuş zaten..Amaç üzüm yemek değil bağcıyı dövmek..[/quote]
ne demek bu[/quote]

Bu şu demek..Gurovic 3lük atsın diye alındı bu takıma ki bu maçtada atıyo..18 sayıda şu an..Ama dahada önemli olan adam maçın en skoreri olsa vitrin yapıyor.. 0 sayı atsa mücadele etmiyor..Yani burda amaç onu eleştirmek değil yerin dibine batırmak...Anlatabildim mi? Gurovic bekleneni verememiş eyvallah..Ben de memnun değilim , ama tepkiyi de abartmamak lazım..

iş rakiple aradaki fark:bolognada 9 oyuncu bizde sadece 4 ouncu skora katkı yapmıs hersey acık ve net

Yahu izlemediğimiz maçta bile bu kadar yorum yapabiliyoruz ya . Cidden ilginç milletiz :)

İlk yarı 46-41 sona erdi. En önemli detay ise Bologna'nın 6 top kaybına karşılık Galatasaray'ın 12 top kaybı ile oynaması galiba. Bu arada dış şut yüzdesi ise çok iyi Galatasaray'ın, Hüseyin 3/3 üç sayı ile oynarken henüz 2 sayılık basket bulamamış :) Gurovic ise beklenenin aksine ilk yarıyı 18 sayı ile tamamladı. Graves'in yokluğu hissediliyor, Murat Kaya pek katkı yapamadı onun yokluğunda..

İkinci yarı kötü atarsa Gurovic gene kılıçlar çekilir orası kesin. Bizi ayakta tutan ilk isim kendisi. Ama o şutlar girmese idi herkes eleştiriyordu şuan. Ben size söylim. Gurovic hala kötü oynuyor. 2'liği zorlamadığı sürece verimsiz oynamaya devam edecek. Bir şekilde bunu yapmalı, yaptırtılmalı. Şut nankördür. Bir gün girer, bir gün girmez. Ama 2.07 lik bir adam potayı zorladığı her anda birşeyler çıkarma ihtimali yüksek.

Bakın bu bir eleşri yazısıdır. Ama diğer eleştirilerden tek farkı içinde basketbol adına birşeyler vardır.

Graves'in ve Milo'nun şuana kadar oynamaması bu kupayı klübün önemsemediğini net bir şekilde gösteriyor!

Doğrumu yapıyoruz, bunu zaman gösterecek!

Umut Erdem' Alıntı:
Abi bende eleştiriyorumda gurovici ama şu maçta eleştriyi hak etmiyor..
Sen o zaman arkasinda duracaksin attigi zaman aslan kotu oynadigi zaman kedi demeyeceksin. Benim gozumde Gurovic Erdemir macindan sonra bitti malesef. En buyuk destekcisi idim Gurovicin Erdemir macina kadar. Savundum ama Kendi evlatlarimizi unutmus idim. Huseyin bu adam ovguleri hak ediyor. Cani ucluk salayinca ve bunlar girince kahraman olan Gurovic degil. Buda benim goruslerim.

18 S. 0 R. 0 A.

Bu mac belki toplari istiyor ama istikrar yakalayacakmi orasi onemli. Erdemir macinda ilk periyot 10 sayi atti sonra sadece sahada dolandi.
Huseyin ise dili cikana kadar mucadele etti. Bu mac ise yine mucadele etmeye devam ediyor. Ve bunlari 34 yasinda olmasina ragmen yapiyor.
istikrarli bir sekilde. Helal olsun sana Huseyin

9 S. 7 R. 2 A