Eurochallenge 2. Tur 5. Maç | Galatasaray CC 73 - 80 BC Kyiv

Re: Galatasaray: 73 - Bc Kyiv: 80

Serkan Dursun' Alıntı:
Kerem,uzun bir cevap yazmak isterdim.Ancak cep tlf dan baglanıyorum.Sizler euroleaguenin anahtarının ULEB den geçti ğini düşünüyorsunuz ben ise dogru organizasyondan.Gerçek olan fnrbhçnin Avrupanın en önemli kupasında mücadele ettiiği,bizim etmedigimiz

Tabiki biz de doğru organizasyondan geçtiğini düşünüyoruz ama bu adımı atacak kapasiteye sahip değiliz. Demek istediğim yada yukarıda yazanların demek istediği bu. Ne bir sistem mevcut kulüpte, ne seneye takımın koçu belli, ne sponsor belli, ne salon belli, ne yabancılar belli. Benim bahsettiğim bu. Bu şartlar altında sağlam bir organizasyon oturtmak imkansız. Yoksa tabiki organizasyon lazım.

Ama FB bu organizasyonu Ülker'den aldı. Ülker'in referansını kullandı. Bizim de kullanabileceğimiz tek Efes var. Ama bu da imkansız olunca 4-5 yıl EL zor görünüyor. 4-5 yıl içinde yapılanmaya gidilmezse iyice zor görünüyor.

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Serkan Dursun":2jd1qb59]Kerem,uzun bir cevap yazmak isterdim.Ancak cep tlf dan baglanıyorum.Sizler euroleaguenin anahtarının ULEB den geçti ğini düşünüyorsunuz ben ise dogru organizasyondan.Gerçek olan fnrbhçnin Avrupanın en önemli kupasında mücadele ettiiği,bizim etmedigimiz
gercek olan fenerin sahtekarlıkla euroleugede mucadele ettigi ULKER olmasa euroleugenin E sini bile goremezdi fener[/quote:2jd1qb59]

Buna sahtekarlık denmez. Tartışılır düşünceler ama kimine göre mükemmel bir hamledir kimine göre de kulübü satmıştır.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Serkan Dursun":28xvcduz]Kerem,uzun bir cevap yazmak isterdim.Ancak cep tlf dan baglanıyorum.Sizler euroleaguenin anahtarının ULEB den geçti ğini düşünüyorsunuz ben ise dogru organizasyondan.Gerçek olan fnrbhçnin Avrupanın en önemli kupasında mücadele ettiiği,bizim etmedigimiz

Tabiki biz de doğru organizasyondan geçtiğini düşünüyoruz ama bu adımı atacak kapasiteye sahip değiliz. Demek istediğim yada yukarıda yazanların demek istediği bu. Ne bir sistem mevcut kulüpte, ne seneye takımın koçu belli, ne sponsor belli, ne salon belli, ne yabancılar belli. Benim bahsettiğim bu. Bu şartlar altında sağlam bir organizasyon oturtmak imkansız. Yoksa tabiki organizasyon lazım.

Ama FB bu organizasyonu Ülker'den aldı. Ülker'in referansını kullandı. Bizim de kullanabileceğimiz tek Efes var. Ama bu da imkansız olunca 4-5 yıl EL zor görünüyor. 4-5 yıl içinde yapılanmaya gidilmezse iyice zor görünüyor.[/quote:28xvcduz]
Kerem abi bis simdi ancak Ulebi alırsakmı EL gidebiliyoruz

Güçlü bir organizasyonun olursa gidersin, konuşursun, ikna edersin girersin Euroleague'e. Ama ben bunu göremiyorum kısa vadede.

Adamlar boşuna 5 yıllık giriş hakkı vermiyorlar bazı klüplere. Küçük hesaplar peşinde koşanları almıyorlar doğal olarak liglere.
Planın programın ve sistemin olacak öncelikle.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Güçlü bir organizasyonun olursa gidersin, konuşursun, ikna edersin girersin Euroleague'e. Ama ben bunu göremiyorum kısa vadede.
Kısa vadede bir birleşme olursa EL de gelir şampiyonluklarda .