Eurochallenge 2. Tur 5. Maç | Galatasaray CC 73 - 80 BC Kyiv

Re: Galatasaray- BC Kyiv (Canlı)

Yemin ediyorum,Keşke şu yeni yabancılardan biri gelmeseydide polat bu hallere düşmeseydi..Takıma cok iyi katkı veren bir adamı direkt olarak sildi Koray hoca.

ya anlamıyorum adam en ama en verimli anlarını oynuyodu neden benchte oturur 2maçtır kesin bir nedeni olmalı POLAT NEDEN 2 MAÇTIR 0DK SÜRE ALIYORRRR ??

Beyler merak etmeyin Koray Hocanin Polat'i sildigi yok. Alican bilene oyuna girdi. Demek bu maci onemsememisiz. Ben bunu cikararirim bu oyundan sonra. Salonun bombos olmasi ise hic iyi degil. Belki takim full tribun gorse onemseyebilirdi maci. Zadar-Telekom macinda. Zadar seyircisinin etkisini goruyorsunuz. Oyuna nasil mudahele yapiyorlar. nasil basket atildiktan sonra cilginca seviniyorlar.

İlk periyodun tamamını "uyuyarak" geçirdik! Ne bir tam saha baskı, ne bir ikili sıkıştırma; rakibin dengesini bozacak hiçbirşey yapamadık. Sürekli hücum ribaundu aldılar. Sasa Obradovic makina düzenini kurmuş, istedikleri gibi oyunu yönlendiriyorlar.

Şayet bir takımı kendi sahanızda farklı yenmek istiyorsanız, sert oynayacaksınız, basketbol tabiriyle "rakibi döveceksiniz", yıldıracaksınız, bezdireceksiniz!.. Bizde rakibi yıldırmak namına pek birşey yoktu... İkinci çeyrekte biraz hareketlenmiş gibi görünsekte, çok kötü savunma yaparak 45 sayı yedik ve son sekiz fırsatını büyük ihtimalle yitirdik.

İkinci yarıda aynı oyun devam ederse maçı kaybedebiliriz!..

Salih GOZMEN' Alıntı:
Beyler merak etmeyin Koray Hocanin Polat'i sildigi yok. Alican bilene oyuna girdi. Demek bu maci onemsememisiz. Ben bunu cikararirim bu oyundan sonra. Salonun bombos olmasi ise hic iyi degil. Belki takim full tribun gorse onemseyebilirdi maci. Zadar-Telekom macinda. Zadar seyircisinin etkisini goruyorsunuz. Oyuna nasil mudahele yapiyorlar. nasil basket atildiktan sonra cilginca seviniyorlar.

Hiç bahane arayıp, farklı nedenlerin arkasına sığınmaya gerek yok; tamam salonun boş olması her sporcuyu etkiler ama para alırken profesyonellikten bahseden sporcu boş salonda profesyonelliğini konuşturmalı bu etken olamaz, olmamalı.

Bu maçı önemsemeyeceksek diğer avrupa maçlarında niye boşuna kastık o zaman anlamak güç ve güç olduğu kadar saçma.

Maçtan önce bahsettiğim etkenlerden öncelikle baskı oluşturacak bir atmosfer yok salonda. Yüksek tempolu oyun ve yüksek yüzdeli dış şutta göremiyoruz. Bu oyunla maçı kazanabilir Galatasaray ama fark zor.. Graves ve Cüneyt'in yokluğunda Murat çok kötü oynuyor ne yazıkki..

benim de kendi görüşüm bu maçı pek önemsemediğimiz yönünde...
bunun da en önemli göstergesi hüseyin ilk yarı boyunca sadece 6.30 dk oymamış olması olsa gerek...
artık burada koray hoca ve ekibi sanırım tüm konsantrasyonunu lige çevireceklerdir...
bakınız ikinci yarının tam ortasındayız ama hüseyin hala oyunda değil...

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
Ali Can niye oynuyor? Bizde bırak 2.ligte zor oynar.Cüneyt sakat mı?

Cücünün Efes maçında omzuyla ilgili bir problemi vardı..Omzunu tutarak kenara gelmişti..O yüzden oynamıyo sanırım..

dediğiniz çok doğru bencede en mantıklısı bu takım çok yoruluyor zorlamaya değmez görüşündeyim ama hala aklım ffikrim polatta

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Mustafa Yağız ÖNDER":3dddobn0]Ali Can niye oynuyor? Bizde bırak 2.ligte zor oynar.Cüneyt sakat mı?

Cücünün Efes maçında omzuyla ilgili bir problemi vardı..Omzunu tutarak kenara gelmişti..O yüzden oynamıyo sanırım..[/quote:3dddobn0]
Valla klişe bir söz olacak ama bu sağlık ekibiyle hafta sonu Erdemir maçında kesinlikle oynayamaz . Umarım yanılırım

Erdem 2 de 0 attı

Ben gorduklerimi soyluyorum eger biz onemseydik bu maci 34 sayi fark yapar idik. Lige onem vermisiz. Hayirli olsun.

Erdem of yani başka birşey demiyorum..Bu kadar mı kötü oyananın..Şu an için 3.sınıf bir oyuncudur erdem..