Eurochallenge 4. Maç | KK Zagreb 78 - 82 Galatasaray CC

EUROCHALLENGE F Grubu'nda 4. maçımızda deplasmanda KK Zagreb takımı ile karşılaşacağız.

Tarih : 17.12.2008
Saat : 18:00

KK Zagreb

4 Ante Tomic
6 Petar Babic
8 Ivan Papac
9 Mario Dundovic
10 Vedran Morovic
11 Andrej Stimac
12 Toni Dijan
13 Filip Basljan
14 Luka Zoric
15 Dzenan Rahimic
- Krunoslav Simon
24 Luka Drezga

Re: Eurochallenge | KK Zagreb - Galatasaray

Umarım yeniliriz.

Avrupa'nın en rezil turnuvasına niçin katıldık onu bilmiyorum ama burada aldığımız her mağlubiyetin bize çok olumsuz bir hava kazandırdığını biliyorum.

Bir an önce şu turnuvadan elenip,iyi bir uzun transferiyle şampiyonluğa odaklanmamız lazım.

Berk Tuna' Alıntı:
Umarım yeniliriz.

Avrupa'nın en rezil turnuvasına niçin katıldık onu bilmiyorum ama burada aldığımız her mağlubiyetin bize çok olumsuz bir hava kazandırdığını biliyorum.

Bir an önce şu turnuvadan elenip,iyi bir uzun transferiyle şampiyonluğa odaklanmamız lazım.
imza

Eser Atalay' Alıntı:
31..26..12..?
sıralamada gelmesi gereken sayıyı bulunuz
Soruda bir yanlışlık mı var Eser abi? İlk başta 12 yerine 13 olsa daha iyi olurdu sanki. Aksi taktirde birden fazla sonuç çıkabiliyor.

oyuncular ın bu kupayı ve bu maçı istediği kadar heyecanım var maçla ilgili...yani HİÇÇÇÇ

ne olursa olsun gs adının olduğu yerde sarı kırmızının olduğu heryerde kazanmak farzdır. başarılar.

yenilr geliriz maalesef!!!

Galatasaray adına zor maç, umarım iyi bir skorla dönülür ama eksiklikler oldukça zorlar takımı. Genç oyuncularla iyi mücadele olmasıda yeterli gelebilir taraftara şu durumda.

Bu arada forumda birçok yerde rastladım; Atkins'e "Solomon" demeniz veya "onun gibi olacak" gibi cümleleriniz biraz anlamsız oluyor, yani aynı dönemin isimleri, biri idol diğeri genç isim değilki ona benzetiyorsunuz :) Oyuncunuza sahip çıkmalısınız bence, Sultan Atkins demeniz bile bir markadır başlıbaşına.. Kimse alınmasın, kişisel bir fikirdir benimki..

Eurochallenge maçlarından dolayı lige konsantre olamadığımız falan söylendi hep. Ama Avrupada kaybettikten sonra ligde kazanmayı bildik.

Belki de deplasman hezimetlerinden sonra kendilerini affettirmek için lige asılıyor oyuncular. bu da başka bir bakış açısı olsun :)

Zagrepte kazanırsak evimizde kalan iki maçı kazanıp gruptan çıkarız. Benim gönlümden geçen bu

Can Akogul' Alıntı:
Eurochallenge maçlarından dolayı lige konsantre olamadığımız falan söylendi hep. Ama Avrupada kaybettikten sonra ligde kazanmayı bildik.

Belki de deplasman hezimetlerinden sonra kendilerini affettirmek için lige asılıyor oyuncular. bu da başka bir bakış açısı olsun :)

Zagrepte kazanırsak evimizde kalan iki maçı kazanıp gruptan çıkarız. Benim gönlümden geçen bu

Benim gönlümden de bu geçiyor...

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Can Akogul":2o5ia9zw]... Zagrepte kazanırsak evimizde kalan iki maçı kazanıp gruptan çıkarız. Benim gönlümden geçen bu

Benim gönlümden de bu geçiyor...[/quote:2o5ia9zw]
Allah ikinizin de gönlünden geçeni versin : )