Eurocup 1. Maç | Galatasaray CC 96 - 82 Azovmash

Re: Galatasaray'ımız-Azovmash

bu onurlu mücadele devam etsin sezon sonu küme düşersekte düşeriz böyle yabancılar bulmak kolay değil jasaitisten tutun rancike kadar bravo ..

Re: Galatasaray'ımız-Azovmash

Volkan Çoban' Alıntı:
[quote="Behic Armagan":vhoj9vwd]Nur Gencer e bittim Karşıyaka yı kastederek ''yensinler bakalım Rancik gibi yüreği olan adamı'' diyor:)

nur gencer i ilk defa gördüm ve dinledim.böyle bir kişi bizim için büyük şans.tam oturup rakı içilecek kişi izlenimi bıraktı bende:) peşindeyiz.uzun günler sonra yüzümüz güldü.teşekkürler.[/quote:vhoj9vwd]
Nur Gencer harbi bir idarecidir.İdari anlamdaki boşluğu çok iyi doldurur.Mert Uyguçu görevdeykende çok eleştirdim çünkü çok pasif bir menajerdi.Galatasarayın haklarını saha içinde çok iyi savunabilecek bir adamdır Nur ağabey.

Cihansever Hoca iyi koçtur motivasyon yeteneği üst düzeydir.

Cem Akdağı zaten anlatmaya gerek yok.Bayan takımından dolayı biliniyor.En baştada söylediğim gibi görevi kabul etmesine sevindim tek korktuğum nokta erkek basketboluna uyumu ne düzeyde olacak.Takımındaki oyuncularını ne kadar tanıyor.Basketbol piyasasına hakim mi bunları bende merak ediyorum.

Mümtaz Tahincioğlu benim gözümde de çok ciddi beyfendi bir adamdır.Onun idareciliği de hayırlı olsun.

Daha öncede söylediğim gibi bu zor zamanda görevden kaçmayıp Nur Abinin deyimiyle kellesini ortaya koyanlara teşekkürü borç bilirim.

Re: Galatasaray'ımız: 96 - Azovmash: 82

Adama 1. dakikadan itibaren büyük bir sempatim oluştu.
Şampiyonlukta gözüm yok diyor.
Yaşım 61 diyor. 30 tane şampiyonluğum var.
Tatilimi bırakıp geldim Galatsaray için. :)

Arkadaşlar zor bir dönemde güzel bir galibiyet aldık.Amaç bundan sonra hep daha iyi hep daha iyi olması dileğiyle herkese teşekkürler.

nur bey bodrum'da yazlığında hayatını geçiriyormuş.bu insanların takımın başında olmaları sanırım sadece hatır için.bende amerikan filmlerinde özel görev için yıllar sonra bir araya getirilen kadro izlenimi bıraktılar.umarım bizim filmimizde güzel sonla biter.

nur abi gerçek bir galatasaraylıdır.kötü gün dostumuzdur.yoksa aklında böyle bir görev yoktu.ama mevcutların yaptığı işlere bakınca iş başa düştü dedi herhalde.

Çok güzel bir galibiyetti gerçekten,bu galibiyette emeği geçen yönetime,teknik kadroya ve tüm oyuncularımıza teşekkür ederim. :)

Bu arada maçı izleyemedim tarftar sayısı ne kadardı,nasıl bir destek vediler? :?

Rancik söyleyecek söz bırakmıyor gerçekten. Yüreğiyle oynuyor.

Bu zor dönemde Azovmash gibi bir ekibi yenmek güzel oldu. Tüm takımı ve teknik ekibi gönülden tebrik ederim.

Özellikle maç sonu röportajlarda moralim düzeldi biraz. Umarım tahkimden düzgün bir karar çıkar. Bu takım bir hedef konulduğunda başarabilecek kapasitede. Eminim galibiyetler geldikçe takıma inananların sayısı artacaktır.

Yerli oyuncularımız toplam 8 sayılık katkı yapmış. Murat 3sa, Evren 5sa önümüzde Karşıyaka maçı var yerli oyuncular daha fazla katkı yapmalılar. Bu maçta sezon başından beri Eren Beyaz'da oynadı. 1reb. katkı sağladı.

maçtan yeni geldim ve harika oynadık.az ama iyi taraftar vardı ve hiçbir küfür ve kötü söz olmadı.Salon ise gerçekten ufacık. Rancik maçtan sonra üçlü çektirdi ve bildiğin cimbombom diye bağırıyordu.
Rakipte ise eric daniels iyiydi.eski sacramentolu olmasından dolayı kendisini severim ve yine iyi oynadı.seneye düşünülebilecek bir oyuncu olabilir.

Aşk olsun sana RANCİK...
Her oyuncumuzun bu adam kadar yüreği olsa kim durabilirki karşımızda...

Böyle bi zamanda takımıma destek vermenin huzuru ile yazıyorum, imkanı olupta şu maça gelmeyen buradan boyuna atıp tutan arkadaşlarıda kınıyorum aynen devam.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Böyle bi zamanda takımıma destek vermenin huzuru ile yazıyorum, imkanı olupta şu maça gelmeyen buradan boyuna atıp tutan arkadaşlarıda kınıyorum aynen devam.

saol şamilim çok saol.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:

bende kendi adıma teşekkür ederim. maça gitmediğim zaman kendimi hep suçlu gibi hissediyorum. telefonlara bile çıkmıyorum neden maçda değilsin diyecekelr gibime geliyor. ama ben kartaldayım salon bakırköyde, hafta içi çok zor.. gidenlerin ayağına sağlık. Oyuncularımız da gelenleri baskete doyurdu zaten:)