Eurocup 1. Maç | Galatasaray CC 96 - 82 Azovmash

Re: Galatasaray'ımız-Azovmash

Sahada aslanlar gibi mücadele eden ASLAN PARÇALARININ alnından öpüyorum.Teknik ekibi kutluyorum.Fazla söze gerek yok.

Rancik kendini aştı :)

Simas'a set çizilse bizi uçuracak.

96-82 kazandık.MVP Rancik 39 Sayı 7 Ribaund,Jasaitis 23 Sayı 7 Ribaund,D Was 16 Sayı, Mike Wılkınson 10 sayı 5 ribaund Teşekkürler Aslanlar...

Rancik e helal olsun bütün yabancılarımız çok vefalı hiç biri bırakmadı bizi.Jasaitise set çizilse harbiden uçurur bizi :)

29\16 yani %55 ile üçlük atan bir takımı yendik...
Üstelik öyle boş bir takım değil...
Fred House, Eric Daniels, Rizvic gibi yıldızlara sahip bir takım...
Özellikle performanslarının düşmesini beklediğim yabancıları başta Rancik olmak üzere kutluyorum...
Hepsi yürekten oynadı...Tabi yerlileri de unutmamak lazım.Hepsinin mücadeleleri çok iyi...

Rancik adamsın! Her maç yüreğiyle oynuyor, terinin son damlasına kadar mücadele ediyor.
Taraftar olarak da yönetime destek olarak, onların yanında olduğumuzu gösterdik.
Sağlam, çok iyi bir 5 numara ile bu takımın yenemeyeceği takım yok, ben inanıyorum.

son yapılan röpörtajda 5 numarada eksiğimiz ve guard pozisyonumuzda sıkıntımız var dendi ileriki haftalarda takviyeler yapılabilir

Yok Cemal ve Tufan oynamadı.Klupten ayrılacak 2'si de sanırım...

Nur Gencer e bittim Karşıyaka yı kastederek ''yensinler bakalım Rancik gibi yüreği olan adamı'' diyor:)

Böyle karekterli yabancı oyunculara sahip olduğumuz için çok mutluyum.O hırsları,mücadeleleri ve bizim gibi hissetmeleri beni çok etkiledi.Alnınızdan öpüyorum.

Ama bu takımı sabote edenlerin hayatı boyunca iki yakası bir araya gelmesin.

Behic Armagan' Alıntı:
Nur Gencer e bittim Karşıyaka yı kastederek ''yensinler bakalım Rancik gibi yüreği olan adamı'' diyor:)

nur gencer i ilk defa gördüm ve dinledim.böyle bir kişi bizim için büyük şans.tam oturup rakı içilecek kişi izlenimi bıraktı bende:) peşindeyiz.uzun günler sonra yüzümüz güldü.teşekkürler.

Volkan Çoban' Alıntı:
[quote="Behic Armagan":u4rgcxq1]Nur Gencer e bittim Karşıyaka yı kastederek ''yensinler bakalım Rancik gibi yüreği olan adamı'' diyor:)

nur gencer i ilk defa gördüm ve dinledim.böyle bir kişi bizim için büyük şans.tam oturup rakı içilecek kişi izlenimi bıraktı bende:) peşindeyiz.uzun günler sonra yüzümüz güldü.teşekkürler.[/quote:u4rgcxq1]

Rakı dedinde aklıma geldi tam dediğin gibi biri :) Baba adama benziyor.61 yaşında herşeyi bırakıp geldim diyor GALATASARAY için.Öyle boş adamda değil 30a yakın şampiyonluk görmüş.