Eurocup 1. Maç | Galatasaray CC 96 - 82 Azovmash

Re: Galatasaray'ımız-Azovmash

Mustafa Yağız ÖNDER' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":22057x0t]Yok Cemal ve Tufan oynamadı.Klupten ayrılacak 2'si de sanırım...
Kaynak.[/quote:22057x0t]
Kulaktan duyma bilgidir muhtemelen Tufan E.'ün ayrılmayacağı gün gibi ortada artı tahkimden 2 ayla dönme olasılığı var play-off'a cezası 4 ayda olsa yetişir.. Cemal N. ise güvenilir bir sitede okuduğuma göre sadece Eurocup'ta oynayabileceğini ve Avrupa'da herhangi bir ligde oynayabileği hayali kuruyormuş (hak mahrumiyeti cezası sadece türkiye sınırlarını kapsamıyor yoksa bugün oynatılırdı). 2 yıl onu göremeyeceğiz malesef tahkime de gitse 1 yılı kesin, uzun süre yararlanamayacağımız için tahminimce yüksek olasılık kendisiyle yollar ayrılır ama ne olursa olsun ona da sahip çıkılmalıdır sonuçta kendisininde söylediği gibi iyi bir Galatasaraylıdır kendisi, hata yaptırılmıştır genç oyuncu söyleneni yapmıştır.

Re: Galatasaray'ımız: 96 - Azovmash: 82

teşekkürler rancik.

yaklaşık 200 kişi kadardık.(200 kişiye 100 özel güvenlik,100 tane çevik kuvvet,emniyet amirleri vs vs )

adnan polat haldun üstünel ve yöneticilerimizden en az 10 kişi vardı.

kimsenin ne aklı ne gönlü sahadaydı en azından ben öyle hissettim.

arma sevgisi forma sevgisi bizi asla terketmez terkettirmeyiz.

maçın ahmet cömertte olması çok iyi olmuş.100 kişilik seyircimiz bile baskıyı çok çabuk kurup rakipi çok kolay etkileyip kendi takımıza hava veriyor.

takım gerçekten onur mücadelesi veriyor .rancik ve washıngton gerçekten yürekleriyle oynuyorlar.

ahmet önder istanbul' Alıntı:
teşekkürler rancik.

yaklaşık 200 kişi kadardık.(200 kişiye 100 özel güvenlik,100 tane çevik kuvvet,emniyet amirleri vs vs )

adnan polat haldun üstünel ve yöneticilerimizden en az 10 kişi vardı.

kimsenin ne aklı ne gönlü sahadaydı en azından ben öyle hissettim.

arma sevgisi forma sevgisi bizi asla terketmez terkettirmeyiz.

maçın ahmet cömertte olması çok iyi olmuş.100 kişilik seyircimiz bile baskıyı çok çabuk kurup rakipi çok kolay etkileyip kendi takımıza hava veriyor.

takım gerçekten onur mücadelesi veriyor .rancik ve washıngton gerçekten yürekleriyle oynuyorlar.

Onun için diyorum bence şu zor günlerde Ahmet Comert avantajdır diye

Cemal'in olmayışı pota altındaki rotasyonu iyice daralttı.Buna rağmen takım üst düzey mücadele ediyor.Özellikle jasa ve rancik bugün yüreklerini koydular.Acil olarak pota altına kalın,yer kaplayacak ve ribaunt çekecek bir yabancı lazım.Yoksa pota altımız çok zayıf kalıyor.
Aslında bugün maç erkenden kopması gerekirken rakibin inanılmaz 3lük yüzdesi oyunda tuttu.Özellikle daniels 5.numara oynamasına rağmen epey yüzdeli ve kritik anlarda üçlük attı.
Takımın bu şartlarda kazanması sevindirici.Ligde zor durumdayız ve seyircisiz maçlar bizi bekliyor.İmkan oldukça Eurocup maçlarına gelmeye çalışalım arkadaşlar.Çünkü bu takım seyirciyi hakediyor.

bu maça gitmek çok gurur verdi gerçekten ve içim rahat etti.bi ara "rancik nasılsa bir yolunu bulur atar" psikolojisine girdik.bu arada daniels 5 numara değil 3 numaradir bu sezon ise 4 numara oynamaktadır.

Basketbola el koydu

24 Kasım 2009 Salı * 15:53

Başkanımız Adnan Polat, basketbol şubesi ile bizzat ilgilenmeye başladı.

Basketbol şubesinde teknik ve menacer kadrosunu yeniden yapılandıran sarı kırmızılı kulübümüzde başkan Adnan Polat, basketbol şubesi ile bizzat ilgilenmeye başladı. Başkan Adnan Polat bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek ilk kez futbol takımı ile değil basketbol takımı ile özel bir toplantı düzenledi. Yeni göreve başlayan teknik ekibe başarılar dileyen sarı kırmızılı kulübün başkanı, takımının bu akşam 20.00'de Ahmet Cömert Spor Salonu'nda Ukrayna'nın Azovmash Mariupol takımı ile karşılaşacağı maç öncesinde bütün basketbolcular ile de tek tek görüşerek bu zor günleri birlikte aşacakları mesajını verdi.

Cemal Nalga skandalı sonucu verilen cezalar nedeniyle ligde kalması çok zor olan sarı kırmızılı ekibin ligde tutunması için de kollar sıvandı. Başkan Adnan Polat öncelikle Cemal Nalga'nın yerine önemli bir pivot ve 2 oyuncu daha transfer ederek basketbol takımını güçlendirecek. Başkan Adnan Polat'ın sarı kırmızılı takımın ligde kalması için bütün camianın desteğini sağlayacak transfer hamleleri yapıp, basketbolu yeniden ayağa kaldırmak için çaba göstereceği öğrenildi.
Kaynak: DHA

arma aşkı beni sarıyerden bakırköye kadar götürüyor,ancak bakırköy civarında oturan büyük gs taraftarı maçta yok.hepsi iyigün dostu takım yenerse salona gelirler,kötü bir olay olduğunda forumlara düşerler hepsi çok bilmişler.yazıklar olsun ne diyeyim daha söyliyecek lafım böyle kişilerin taraftarlığı iyice belli oldu.

maç için ne söylenebilir...rancik ve jasatitis =62 sayı hehe tek başına takım!!!

ayrıca koç i.çin birşey söylemek lazım maçı o kadar istiyorduki son 3 dk 12 sayı öndeyiz jasa fastbreak te rancik e geri pas verip ona attırcaktı rakip oyuncunun ayağına çarpıp dışarı gidince hocanın gözlerinden ateş belli oluyordu..jasa ya at acıma at der gibiydi..

tek eleştireceğimiz oyuncu varsa murattır artık eleştirmekte istemiyorum her maç aynı...ayrıca maçın başlarında polat adamını kaçırdı rancikin polaaat diye bir bağırması vardı inanılmaz..

rancik&jasaitis yapım gururla sundu.

Medya şimdi ne yazacak acaba? Bu akşam fiba cupta galip gelen tek türk takımıyız. Hemde adamlar anormal yüzdeli soktular. Buna rağmen aslan gibi oynadılar bravo çocuklar bu ruhla oynarsak lige tutunuruz buna şüphem yok.

erenbekdemir' Alıntı:
ayrıca maçın başlarında polat adamını kaçırdı rancikin polaaat diye bir bağırması vardı inanılmaz..

Bu ligde kalacağız, şampiyonluklar göreceğiz !

Galatasarayız biz Galatasarayyyyy !

maçın tekrarı gs tv de ne zaman bilgisi olan var mı malum o saatte şehir dışındaydım maçada gidemedim izleyemedim

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1mdxefog]Böyle bi zamanda takımıma destek vermenin huzuru ile yazıyorum, imkanı olupta şu maça gelmeyen buradan boyuna atıp tutan arkadaşlarıda kınıyorum aynen devam.

saol şamilim çok saol.[/quote:1mdxefog]
Valla Mithat abi ben takımıma zor dönemlerden geçerken desteğimi vermeye çalıştım, ama Tuğrul Demir için şimdilik bir şey demiyorum hep beraber göreceğiz şubeyi nasıl yöneteceklerini umarım Özhan Canaydın zihniyetinde değillerdir ki öylelerse yazık olur bu takıma. Ben her zaman şubenin Lise den bi kaç kişinin elinde oyuncak olmasına karşıyım karşı da olacağım, umarım düzgün yönetirlerde bizde bu güruha olan saygımızı yeniden inşaa ederiz.

erenbekdemir' Alıntı:
arma aşkı beni sarıyerden bakırköye kadar götürüyor,ancak bakırköy civarında oturan büyük gs taraftarı maçta yok.hepsi iyigün dostu takım yenerse salona gelirler,kötü bir olay olduğunda forumlara düşerler hepsi çok bilmişler.yazıklar olsun ne diyeyim daha söyliyecek lafım böyle kişilerin taraftarlığı iyice belli oldu.

maç için ne söylenebilir...rancik ve jasatitis =62 sayı hehe tek başına takım!!!

ayrıca koç i.çin birşey söylemek lazım maçı o kadar istiyorduki son 3 dk 12 sayı öndeyiz jasa fastbreak te rancik e geri pas verip ona attırcaktı rakip oyuncunun ayağına çarpıp dışarı gidince hocanın gözlerinden ateş belli oluyordu..jasa ya at acıma at der gibiydi..

tek eleştireceğimiz oyuncu varsa murattır artık eleştirmekte istemiyorum her maç aynı...ayrıca maçın başlarında polat adamını kaçırdı rancikin polaaat diye bir bağırması vardı inanılmaz..

rancik&jasaitis yapım gururla sundu.

Biz 2 sene maslaga geldimizde gık demedik:) birazda siz gelin bu tarafa birsey olmaz.Seyirci azlıgı ise macın reklamının az olması iş cıkıs saati olması vede yasanan olaylardan sora insanların bakıs acıları tabi bunların hiç biri mazaret degil gelmeliydik.....

Kendi adıma konusucak olursam 4 leventten 19.30 da cıkıp maca yetismem ımkansızdı gelemedim ama ASLANLAR tesekkürler .....

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
GROUP A
Galatasaray C.C. 1-0
Alba Berlin 1-0
B. Teramo 0-1
BC Azovmash 0-1

Kamil abi Alba Berlin kaç farkla kazanmış ?

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
[quote="Kamil Sarper Özsefer":2dge9tfo]GROUP A
Galatasaray C.C. 1-0
Alba Berlin 1-0
B. Teramo 0-1
BC Azovmash 0-1

Kamil abi Alba Berlin kaç farkla kazanmış ?[/quote:2dge9tfo]

Hüseyin ;

Alba Berlin 75 - 73 Teramo Basket

Dün maçı GStvden takıp ettim. Adamlar muthıs yuzdelı atmalarına ragmen takım muthıs bır gayretle oynayıp galıp geldi. Bu galıbıyet takıma ınanılmaz bır moral vermiştir. Sadece galıbıyet degıl ıyı oyun guzel basketbol ıle kazandıgımız ıcın daha da sevınclıyım.
Adnan Polat'ın orada olması cok guzel oldu. Bu olaydan sonra bu takıma cıddı yatırımlar gelıceğının gostergesi idi.

Ayrıca dunkı pankartlarda cok anlamlı idi. Yıgıt Şardan adına Ultraslana bir kez daha teşekkür ediyorum.

Rancik kariyer rekoru mu kırdı ne yaptı :) Bu galibiyet takıma moral adına çok iyi oldu.. Tebrikler aslanlara..

Bu doğru mu?

Ancak bu sezon sarı-kırmızılı forma ile ilk resmi maçına çıkan Göksenin'in üzerindeki forma, olması gereken 4 numaralı forma değildi. Mücadele öncesi gazetecilere dağıtılan bültende ve ULEB'in resmi istatistik kağıdında 4 numara olarak gözüken Göksenin'in sırtındaki forma 5 numara idi.

http://www.spor3.com/g.sarayda-2.-forma ... 27655h.htm

Şimdi resmi sitemize baktım bir yanlışlık olduğunu söylemişler

Zorunlu Açıklama: Sabah Gazetesi

Bugün Sabah Gazetesi?nde ?Malzemeci İstifa? başlığı altında yayınlanan haber gerçekleri yansıtmamaktadır.

Söz konusu haberde sahaya 5 numaralı formayla çıkan oyuncumuz Hüseyin Göksenin Köksal, dahil olmadığımız bir yanlışlık sonucu istatistik kağıtlarında 4 numaralı oyuncu olarak gözükmektedir.

Tarafımızdan yapılmış bir hata olmayıp, FIBA?nın resmi maç kağıdında da yazıldığı gibi oyuncumuz 5 numaralı formayla sahaya çıkmıştır.

Bu kadar hassas bir dönemde muhatabını aramadan böyle bir haberi yapmayı sadece kötü niyetle bağdaştırdığımızı tüm spor kamuoyuna beyan ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

Evet canım bosuna 1,5 ay once onu ilk canlı izledigimde adamsın Rancik diye yazmadım mactan geldikten sonra topice. Yabancılarımız cok iyi Allah bozmasın. Ama biraz da yerliler de katkı saglamalı artık. Yalnız Azovmash'in 3luk ortalaması neydi oyle. %60lık ortalama.

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
Rancik kariyer rekoru mu kırdı ne yaptı :) Bu galibiyet takıma moral adına çok iyi oldu.. Tebrikler aslanlara..