Eurocup 1. Maç | GasTerra Flames 65 - 66 Galatasaray CC

Re: Gasterra-GALATASARAY (CANLI)

Uzun transferi istemiyorum çünkü biz ne zaman futbol veya baskette şu bölge eksik transfer yapmak lazım diyince hiçbir transfer yapmıyolar inatlaşır gibi o yüzden belki istemezsek bu sefer yaparlar ( basketbol'dan anlamıdığımızı sanıyorlar herelde) :)Uzun transferi istemiyorum çünkü biz ne zaman futbol veya baskette şu bölge eksik transfer yapmak lazım diyince hiçbir transfer yapmıyolar inatlaşır gibi o yüzden belki istemezsek bu sefer yaparlar ( basketbol'dan anlamıdığımızı sanıyorlar herelde) :)

shipp caldı caner3luk kacırdı evren ofansıf rıbaund aldı rancık faullerden aldı sayıyı :) 61 59

Bu maci ne olursa olsun kazanmaliydik. Transfere yoneleceksek hayirli bir maglubiyet, transfere yonelmezsek, ilk turda eleniriz. Su takimda potansiyel var ama bir iki dislisi eksik oldugu yazik olacak. Guard ve uzun, guard ve uzun, guard ve uzun. Uc sefer yazdim belki transfere yonelirler.

Bir iki iyi savunmayla maçı alabiliriz. Uzatmaya giderse işimiz çok zor. Uzunların faul problemi var. Maçı normal sürede bitirmemiz lazım hadi Aslanlar...