Eurocup 2. Maç | BancaTercas Teramo 95 - 87 Galatasaray CC

Re: Teramo-Galatasaray (Canlı)

Burak Barut' Alıntı:
Bu adamlar onur mücadelesi veriyorlar.
Böyle yabancı oyuncular herkese nasip olmaz.
Başlarının çaresine de bakabilirlerdi ancak YABANCILARIMIZ TÜRKLERDEN DAHA ÇOK ARMAYI SAHİPLENMİŞ görülüyor bu da acı bir gerçek...

Ah Hüseyin ah,

bu macı ızlemek lazım. Kesınlııkle son dakıkalarda hatalı dudukler calındı kı teknık fauller dıskalıfıyeler havada uctu. Hemen pesın pesın oyunculara saldırmayalım. Ama su varkı yerlı rotasyon bencede cok zayıf kalıyor.

çok sayı yedik çok :oops:

ama bütün yabancılarımızı tebrik ediyorum,Türk oyuncularımızdan daha çok savaşıyorlar ve istiyorlar.

suç Türk kadromuzun değil ki kaliteleri o kadar,Türk oyuncu kalitemizi artırmazsak bu hep böyle devam eder malesef :oops:

muhammet delipınar' Alıntı:
çok sayı yedik çok :oops:

ama bütün yabancılarımızı tebrik ediyorum,Türk oyuncularımızdan daha çok savaşıyorlar ve istiyorlar.

suç Türk kadromuzun değil ki kaliteleri o kadar,Türk oyuncu kalitemizi artırmazsak bu hep böyle devam eder malesef :oops:

çok sayı yedıkde kardesım adamların ıcıne harlem kacmıs adamlar sut kacırmadı bı ara

Tüm oyuncularımızı (Türkleri saymıyorum) tebrik ediyorum. Elinden geleni yapan 4 yabancımız var.
Ama bir tanede guard var ki faydamı zararmı emin olamıyorum.
Rank puana bakarsak iyi fakat bir guard için 6 top kaybı tartışmasız berbat bir durum. Asistinden çok top kaybı var.

geçmiş olsun çok fazla sayı yedik savunma ve pota altında oldukça fazla sorunlarımız var zaten mike ve rançik ile nereye kadar adamlar yoruluyorlar. jataitis ise 40 dakika oynadı galiba yanılmıyorsam olacak iş değil bu bir oyuncu 40 dk dayanamaz.
mutlaka 2 oyuncu trabsfer edilmeli. bunlardan birisi eğer efes pilsen ile anlaşırlarsa 2.17 santiago olabilir. diğeri ise boşta olan graves olabilir bence paraya kıyıp bu ikiliyi alırsak çok hoş olur. en azından ligde kalır avrupada son 8 e kalırız.

Ben Basketbol Şubesinden Sorumlu Olsam Sezon bittiği gibi isim ayrımı yapmaksızın tüm yerli oyuncularımı gönderirim.Utanılacak seviyede katkıları şuan takıma.İstatistiklere bakın durum'un ne kadar utanç verici olduğunu göreceksiniz.Tüm yerli oyuncuları toplasan yabancıların bir tanesi etmiyor istatistiklerde.

Ama bu yenilgiye üzülmedim takımla gurur duyuyorum,yabancı oyuncularımızla gurur duyuyorum,yerli oyunculara çok kızgınım.

Acilen bir pivot gelecektir bu takıma.Birde ocakta yerli transferi yapabiliyoruz heralde şu yerli oyunculardan birkaçtanesini gönderelim'de önümüz açılsın,göksenin'in bu oyunculardan daha fazla katkı vereceğine eminim.Sezon başındaki bütün yazılarımda görebilirsiniz yerliler bu takıma katkı veremeyecek dedim,ama bu kadarınıda düşünememiştim.Gerçekten yerli oyuncuların durumu çok sinir bozucu.

Jasaitis 40 dakika oyunda kalmış.
Helal sana Litvanyalı kardeşim...

Wilkİnson'un verimlilik puanı 30.
Beğenilmeyen D Wash'ın verimlilik puanı 30.

Takımımımla gurur duyuyorum yürekten alkışlıyorum şereftir seni sevmek senle ağlayıp gülmek diyorum...

Bu takımın bu kadar sayı yemesi normal.
3 oyuncu zaten takımın demirbaşı bu adamların hem hucum hem savunma da bir yerde patlaması normaldir.
Rakipte baya üçlük atınca çok yedik.Bence yapılacak takviyelerden sonra düzelir ama hızlı olmalıyız...

Ersin Görkem-İyi bir 5 numara iyi gelir.hatta Cüneyt Erden bile getirilebilirse getirilmelidir.

Bu maçta 9 kişi süre almış.
Eren 2 dk Murat 6 Polat 5.

Yani maçın genelinde 6 kişilik rotasyonla oynamışız.

Bir an önce takviye şart.Herkezin dediği gibi bir pota altı birde takımı yönlendirecek guard.Verimli Türk Oyuncuları...

sonuçta deplasmanda oynanan bir maç. jasa 40 dakka sahada kaldı. sanırım benzeri çok azdır. rancik wilkinson 35-36 dakika.. maçın effeciency durumuna bakarsak en iyi adamı darıus. ama maçı seyretmeden bazı arkadaşlar bize guard lazım diyor. 6 rib. 5. asist 23 sayı 4 top çalmayı kimse görmüyor. ayrıca çok önemli bir rakam var darıus'a 5 kez faul yapılmış pivot oynamadığına göre demekki içeri çok penetre etmiş. Arkadaşlar 3 numarada, maçı 40 dakka da götürebilirsiniz ama bir maçı guardın uzun süre götürmesi büyük efor ister. hem topu getir hem oyun kur hem gerektiğinde sayı at. darıusu eleştireceksek bile en azından maçı seyretmiş olalım. zira istatistiklere bakarsak eleştiremeyiz..

Jasaitis 40 dakika oyunda kalmış.
Helal sana Litvanyalı kardeşim...

Wilkİnson'un verimlilik puanı 30.
Beğenilmeyen D Wash'ın verimlilik puanı 30.

Takımımımla gurur duyuyorum yürekten alkışlıyorum şereftir seni sevmek senle ağlayıp gülmek diyorum...

Bu takımın bu kadar sayı yemesi normal.
3 oyuncu zaten takımın demirbaşı bu adamların hem hucum hem savunma da bir yerde patlaması normaldir.
Rakipte baya üçlük atınca çok yedik.Bence yapılacak takviyelerden sonra düzelir ama hızlı olmalıyız...

Ersin Görkem-İyi bir 5 numara iyi gelir.hatta Cüneyt Erden bile getirilebilirse getirilmelidir.

Bu maçta 9 kişi süre almış.
Eren 2 dk Murat 6 Polat 5.

Yani maçın genelinde 6 kişilik rotasyonla oynamışız.

Yani mümkünse bu yerli oyuncuları bir daha bu forma altında görmeyelim hadi bu yıl katlanabiliriz ama önümüzdeki yıl ASLA !

Her sene kötü oynayan yabancılarmış gibi tüm yabancı oyuncular gönderiliyor yerlilerle yine yola devam,enteresan gerçekten,bu sene korkuyorum ki bu onurlu 4 yabancı yine gönderilecek biz yine murat kaya'larla,polat'larla devam edeceğiz.