Eurocup 2. Maç | Galatasaray CC 76 - 57 Bennet Cantu

Re: GALATASARAY-Cantu (Canlı)

Gerekli farkı fazlasıyla yakaladık, ribaund sorunu yaşamıyoruz. Tek sorun uzunların faul sorununa girmesi olabilir gibi duruyor şimdilik.

Yalnız Eurosport 2 spikeri kadar harika bir spiker görmedim.Her şeyi son derece yakından takip etmiş, ve o kadar güzel yorumluyor ki maçı anlatamam. Keşke Gs tv'ye alınsa.

Timur Saglam' Alıntı:
Rochestie tercihleri konusunda ilk maçlarına göre çok değişmiş. Bu maçta butun penetrelerinde zorlamadan adamnını geçip pasa yoneldi, eleştirdiğim en onemli tarafı buydu Rochesti'nin, şimdi boyle oynaması guzel. Gereksiz top kaybı yapmıyor.
Evet abi bu özelliği çok hoşuma gitti benimde. Acemilikleri var yine ama dikine oynamaya çalışıyor bu kez. Bozmadan devam etsin böyle.

Melih Özkul' Alıntı:
Yalnız Eurosport 2 spikeri kadar harika bir spiker görmedim.Her şeyi son derece yakından takip etmiş, ve o kadar güzel yorumluyor ki maçı anlatamam. Keşke Gs tv'ye alınsa.
Caner Eler sıkı bir Galatasaray taraftarı zaten. Spormax'de ve Eurosport'ta görev yapıyor ama bizde çalışması zor. Bu kadar değerli birini kimse bırakmaz. Kanalda her hafta bir programa konuk olsa çok güzel olur.

Caner Eler zaten başlıbaşına bir spiker yani.
Bütün spor branşlarını anlatabiliyor, çok keyifli.

Gecen hafta forumda cogu kisi Taylor'u begenmisken, ben begenmemistim. Ilk kez begendim Taylor'u. Tutku gibi oynuyor, iceri drive edip, assist yapmaya calisiyor. Oyunu iyi yonetiyor, sorumluluk aliyor. Ilk ceyrek kolay sayilar yedik, uzunlari sirti donuk sayilar buldu. Ikinci ceyrek, rakip sutlari sokamadi. Sacma terchiler kullanmaya basladi. Ikinci ceyrek bizim iyi savunmamiz yildirdi. Bizim iyi oynamamiz 14 sayi fark yapmamizin bir nedeni. Diger nedeni ise rakibin sacma sut tercihleri, sutlari sokamamalari. Ilk ceyrek cok yuzdeli atarlarken, ikinci ceyrek kotu atinca fark acildi.

Hemofarm-Asvel maçında Macvan 13 sayı 8 rebaund 7 asist off off off. Şu adam bizde olsa 3 gömlek atlatır bize.