Eurocup 2. Tur 1. Maç | Galatasaray CC 79 - 85 UNICS Kazan

Re: GALATASARAY - Unics Kazan (Canlı)

Türk oyunculardan sadece 6 sayı oda çok kötü oynayan can'dan buda herşeyi özetliyor aslında yerli oyuncularınız iyi değilse avrupada ve ligde ileri gidemezsiniz

Re: GALATASARAY - Unics Kazan (Canlı)

Serkan Çalışkan' Alıntı:
bu maçı alabilirdik...
evet kesinlikle alabilirdik biraz daha tecrübeli olsak kesin kazanırdık ama neyse başarılar bundan sonraki maçlara bakıcaz artık kepez var sırada kesin kazanmalıyız.
ya anlamadığım bugün yerlilerden sadece Can Akın 6 sayı attı diğerlerini yabancılar attı.

Re: Eurocup J Grubu | Galatasaray - Unics Kazan

Ne olursa olsun Bu aksam gösterdigi mütis performansdan dolayi takimimla gurur duyuyorum .

Yüreginize saglik .

Son periyot Washington'un daha fazla kullanılması gerekirdi.Birde şu 3.periyotlarda daha iyi oynamalıyız.

Bunların dışında takımı tebrik etmek lazım.Maçın son anına kadar mücadeleyi bırakmadılar.Üzüldüğüm nokta bugün maçı alabilirdik.Maçı alıcak duruma gelmişken vermek kötü oldu.

Tessekurler aslanlar ...

Bergutay Kızılkaya' Alıntı:
ya yenilgi üzüntü verici ama cem hocanın bence maçın sonunu d vas ile oynamaması büyük hatadır...

Cem hoca haklı olarak Washington`a güvenemiyor.Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir adam D-Was

ne vermeyecegini bildigimiz muratın yerine ne zaman ne yapacagını belli olmayan d vas i tercih ederim...içeri penetre edecek oyuncunun eksikligini yaşadılk son dakikalarda

Canberk Işcan' Alıntı:
Cem hoca haklı olarak Washington`a güvenemiyor.Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir adam D-Was

Washington ilk yarıda çok iyi oynamışken Cem hoca ondan son periyotta yararlanabilirdi.Özellikle son 3-4 dakikada onun delici özelliğinden yararlanabilirdik.

Cem Hoca formdan düştü malesef...
Oyak maçında sinyaller geliyorum demişti, malesef bu maçtaki rakibimiz Oyak değildi...
Fatih'i kullanmaması, Murat'a gösterdiği tahammülün 5 de 1'ini Evren'e göstermemesi, D-Wash'ı maçın sonunda düşünmemesi, Jasa'nın 40'a yakın dakika alması, içeriden tek isim Wilkinson'unson periyod unutulması ve diğer oyuncuların son periyod yorularak oyundan düşmeleri.......
Cem Hoca biran önce toparlan, yoksa oyun anlamındaki bahar ayları sona erecek...
Geçen sene izlediğim bir film vardı tam bu zamanlarda, o filmi ben tekrar görmek istemiyorum...