Eurocup 2. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 57 - 68 Asefa Estudiantes

Galatasaray Cafe Crown, ULEB Eurocup K Grubu ikinci maçında 25 Ocak Salı akşamı İspanya temsilcisi Asefa Estudiantes ile karşılaşacak. Abdi İpekçi Spor Salonu'ndaki mücadele, saat 20.30'dan itibaren Galatasaray TV'den naklen yayınlanacak.

Maç: Galatasaray Cafe Crown - Asefa Estudiantes
Salon: Abdi İpekçi Spor Salonu
Tarih: 25.01.2011 Saat: 20.30
Yayın: Galatasaray TV (Canlı) / Eurosport 2 (Canlı)
İnternet: http://www.galatasaray.org (Canlı Anlatım)

Grupta şansız bi mağlubiyet aldık bundan sonraki 2 maçımız evimizde 2 maçı alıp liderliğe oturmak lazım.

Re: Eurocup | GALATASARAY-Asefa Estudiantes 25.01.2011

Takım iyiyken peşindeydik, şimdi takım zor günler geçiriyor, peşini bırakacakmıyız????

Arkadaşlar, her takım belirli dönemlerde düşer, bizim takımda biraz düştü, gelin ayağa kaldıralım!

ARMA SEVDALILARI SEVDASININ PEŞİNDE!!!

İki mağlubiyet aldı diye sırt çevirecek değiliz. Onlara güvenimiz hala sonsuz..

Belki de en çok bu dönemde bize ihtiyaçları var, onları yalnız bırakmak yakışmaz.

Oradayız..

Eurocup sezonumuzun belki de en önemli maçı.

Real Madrid'den 20+ yiyerek geliyorlar. Barcelona'yı, Valencia'yı yenen takım hüviyetinden biraz uzaklaşmış durumdalar. Nymburk karşısında zorlandılar. Çift haneli bir farkla kazanırsak grup liderliği açısından önemli bir avantaj elde ederiz.

Tribünler dolmaz belki ama 5000 kişi olursa çok güzel olur.

Herkes Abdi İpekçi'ye!

Caner dışında tam kadro olacakmıyız ve ayrıca Caner ne zaman dönecek bilgisi olan var mı ?

Son olarak bu takım en kötü gününde bile en müthiş desteğe müsthaktır.

Yanınızdayız ...

Takım oturduktan sonra ilk kez ağzımızın tadı bozuldu son 2 mağlubiyetle.Bir taraftan geçmişle yaşamanın manası yok.Diğer taraftan büyük sıkıntılara rağmen iki maç da avucumuzun içindeydi.Son anlarda olmayacak işler oldu ve kaybettik.
Bu ruh halinden kurtulmak için mükemmel ikili Estudiantes-Karşıyaka maçları.Kaybetme lüksümüzü çoktan tükettik.Erdemir maçındaki kadroya eklenenler olmazsa işimiz zor.Caner'in dönebileceğini sanmıyorum ama Tutku-Evren-Shipp üçlüsünden en az ikisi sahada olmalı.
Kolay maç olmayacaktır,vasıflı bir rakibimiz var ilk turun aksine.Tribün olarak da insiyatif almalıyız.Güveniyorum takıma.Kazanıp ayağa kalkarız diyorum.Takımda bu karakter mevcut zira.

Ömer'in de dediği gibi sırt çevirecek değiliz...

İmkanı olan herkesin gelmesini rica ediyorum...

Çok önemli ve bir hayli zor maç
Kazanmamız gerek kazanırsak ilk maçtaki yenilgiyi telafi ettirebilir bu galibiyet.
Güvenimiz sonsuz

Taraftar için en büyük sınav gerçekten.

Caner oynamayacak. Tutku-Shipp-Evren'den en az ikisi oynamalı; oynamaları da yetmez, verimli olmalılar.

Shumpert'ın dönüş maçı olmalı bu maç. Bu maçı bize kazandıracak oyuncu odur şu şartlarda.

İçerideki tüm maçlarımızı zaten kazanmak zorundayız. Sonra da bir deplasman galibiyeti gerekecek. Estudientes bu sezon İspanya'da önemli işlere imza atıyor ancak istikrarsız bir takım

Eksiklerimiz gene çok olursa şansımız düşer ancak Caner harici maksimum 1 eksikle çıkarsak sahaya bu maçı kesinlikle kazanırız. Umarım çift haneli farklarla zafer bizim olur, kazanacağımıza inancım tam

Veli Yiğit twitter hesabından şöyle demiş :

Galatasaray CC'de Caner Topaloğlu oynayamayacak.Tutku Açık'ın oynaması zor görünüyor.Diğerleri bir aksilik olmazsa oynayabilecek

2 maç kaybedildi sadece ne zor günü ne sırt çevirmesi ?

Hakedenlerin yanında olmaya devam.

Aynen öyle. 2 maç kaybedildi ve ikisi deplasman olmasına rağmen son saniyede kaybedildi.
Fb maçı hariç bir maçta tam dolu salona oynamadık ve oynayamayacağız da öyle gözüküyor.O maça topal ninem de gelir.Önemli olan bu tip maçlar.

Şu maçta 5 bin kişi olsun. Atmosfer oluşsun.
Hakedenlerin yanında olalım.

Evren ve Shipp'in dönüşü savunma sertliğimiz arttıracaktır fakat Tutku'nun muhtemelen oynayamayacak olması belkide iki oyuncumuzun daha eksikliği demektir(Shumpert ve Andric).

Ben herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum fakat ilerisi için şu All Star arasına kadar üçte üç yapıp moralli girmek lazım. All Star arasıyla beraber sakatlarımızın da iyileşmesiyle yine eski sertliğimize ve havamıza döneriz.

tutkunun olmaması üzücü.ama o bölgede jerry ve taylor 1 maçlığına idare edecektir.evren ve shippin oynaması çok önemli.

Zor gün nerden çıktı,bu takım kalibresinin üstünde basketbol oynamaya devam ediyor,bazı şeyler isteniyorsa bazı şeyler yapılmalı...Yoksa çıkıp hani şampiyon olacaktık diye kimi,hangi sebepten dolayı sorgulayabiliriz?

Güveniyoruz oyuncularımıza,takımımıza,onlar formanın hakkını veriyorlar,verecekler...