Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 76 - 75 CEZ Nymburk

Tarih:01-Şubat-2011 Salı
Saat: 20.00
Yer:Abdi İpekçi.
Yayın: GS Tv.

Avrupada tamam mı devam mı maçına çıkıyoruz.1sayıyla olsun bizim olsun ama bence fark atıcaz :D
Diğer maçtada Estudiantesin kazanmasını istiyorum ben.
Haydi Aslanlar güvenimiz sonsuz :)

Re: GALATASARAY'IMIZ-Nymburk

nymburk her iki maçtada yenmek zorundayızki şansımız artsın.yürüyedur galatasaray.

Salon ne kadar dolar atmosfer ne kadar iyi olursa kazanma şansımızda o derece artar.Maç içinse kazanır çıkışımızı hızlandırırız diyorum.Saldır GALATASARAY !

Ben pek şansımız olduğunu düşünmüyorum gruptan çıkmak açısından. Estudientes deplasmanından çıkamayız bence. Ama eğer Estudientes İtalya'da Caserta'yı yenerse ikili averajdan 2.lik şansımız var...

Maça gelince. Kesin kazanırız bana göre. Önemli olan bu takımla yapacağımız deplasman maçı.. 2de 2 yaparsak çok olmasa da şansımız devam eder.. Başarılar takımımıza şimdiden

Bence biz son 4 maçtan 3'ünü alırsak çıkarız. Bu maçta bu içlünün ilk maçı olacak inşallah.

Tutku dönerse şansımız çok artar. Tutku'nun durumu bu maç öncesi çok değerli* GALATASARAY'ımıza bu maçta sonsuz güveniyoruz. Aslanlarımızın yanındayız !

20.00 Fenerbahçe ? Galatasaray Medical Park (Kadın Basketbol)
Organizasyon: EuroLeagueWomen Yer: Caferağa Spor Salonu

20.00 Galatasaray Cafe Crown ? CEZ Nymburk (Erkek Basketbol)
Organizasyon: ULEB Eurocup Yer: Abdi İpekçi Spor Salonu

bayanların maçıda İpekçide takip edeceğiz anlaşlan

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
20.00 Fenerbahçe ? Galatasaray Medical Park (Kadın Basketbol)
Organizasyon: EuroLeagueWomen Yer: Caferağa Spor Salonu

20.00 Galatasaray Cafe Crown ? CEZ Nymburk (Erkek Basketbol)
Organizasyon: ULEB Eurocup Yer: Abdi İpekçi Spor Salonu

bayanların maçıda İpekçide takip edeceğiz anlaşlan
Haydaaa birini 18e alamamışlar mı ! İnanın şu durum Fb de yaşansaydı dediğim olurdu bilmiyorum yapılabilir .

Deplasman yasağı varsa İpekçi'den takip etmeye çalışmak güzel olabilir.Tercihen bedava mesajı olan biri aramızdan birine sık sık mesaj geçerse biri güzel olur :)

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
Deplasman yasağı varsa İpekçi'den takip etmeye çalışmak güzel olabilir.Tercihen bedava mesajı olan biri aramızdan birine sık sık mesaj geçerse biri güzel olur :)
Mesajlaşırız orası sorun olmazda bayanların maçı 18e alınsa,erkeklerin maçından önce İpekçide izlenebilirdi

Son form durumlarına bakarak, Estudiantes'in İtalya'dan galibiyet alacağını düşünüyorum. Biz de bu maçı alarak iddiamızı yükselteceğiz. Haftaya da yine aynı şekilde Galatasaray ve Estudiantes'in galibiyetleri ile birlikte Caserta maçımız hedef maç olacak.

Hafife alınacak bir rakip değil Nymburk. Ben kazanacağımıza inanıyorum

Estudiantes Pepsiyi deplasmanda yenerse önümüz açılır.

Son anda bir değişiklik olmazsa, Galatasaray TV'den Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park maçıyla dönüşümlü yayın yapılacak.

MAHMUTİ: TARAFTARIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı Başantrenörü Oktay Mahmuti, Basketbol ULEB Avrupa Kupası (K) Grubu?ndaki 3. maçında yarın karşılaşacakları Çek Cumhuriyeti?nin CEZ Nymburk ekibini, taraftarlarının da desteğiyle mağlup etmek istediklerini söyledi.
Başantrenör Mahmuti, çeyrek final için iddialarını koruduklarını ifade ederek, ?İyi bir oyun ortaya koyarak, taraftarlarımızın da desteği ile rakibimizi yenmek istiyoruz? dedi.
Başarılı oyuncu Ermal Kurtoğlu ise zorlu bir maç oynayacaklarını dile getirerek, ?Ancak mutlaka kazanmak istiyoruz. Taraftarımızın da her zaman olduğu gibi bizi destekleyeceğine inanıyoruz? ifadesini kullandı.

GS TV hizmet yaptigini filan mi saniyor?? toplasan 1000 kisinin izleyebildigi bir kanalda maclari canli veriyorlarmis. tam bir rezillik. TV'yi actigim zaman bazen can sikintisindan FB TV 'yi izliyorum. yönetim utansin.