Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 78 - 82 Power Electronics Valencia

ULEB EUROCUP J GRUBU
3. MAÇI

GALATASARAY CAFE CROWN
POWER ELECTRONICS VLC
Hakem
Tarih 09.02.2010 20:00
Yer ABDİ İPEKÇİ SPOR SALONU

Galatasarayın olduğu yerde umut vardır.Önce şu maçı kazanalım.Belki gelir gerisi.Erdemir mağlubiyeti ile baya morali bozuldu Takımın ama şu maçı kazanarak çıkışa geçmemiz gerek.Zor bir süreçteyiZ.Takıma destek ŞART

Önümüzdeki maçlar
Valencia(içerde)
Banvit (içerde)
türkiye kupası arası var(biz malesef yokuz malum olaydan dolayı)
Valencia(deplesman)
Fener ülker(deplesman)

Re: EURO CUP JGrubu:Galatasaray-POWER ELECTRONICS VLC

POWER ELECTRONICS VLC ı burda yenmek
Jerusalem i burda yenmek
VLC-Kazan deplasmanlarından 1 galibiyet çıkarmak

çok mu zor acep?

herşey oyuncularda bitiyor.

Artık bence ligden daha önemli bir maç hadi aslanlar silkinip ayağa kalkalım !

Keşke bu maç ahmet cömert'te olsaydı,orada yaratılan atmosferle maçı kazanma şansımız daha yüksek olurdu.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Keşke bu maç ahmet cömert'te olsaydı,orada yaratılan atmosferle maçı kazanma şansımız daha yüksek olurdu.
Dalga mı geçiyorsun Bayram?

Biz bir kere orada maç oynayalım , ULEB kupası yetkilileri bizi kupadan bir daha alınmayacak şekilde kovarlar.2.OOO köhne bir salonda ULEB kupası maçı oynadığımız için.

Kolay bir maç değil.8 kişilik rotasyonda oyuncular bu aralar çok yıprandı.Her zaman dediğimiz gibi maçı kazanmamız türk oyunculardan geçiyor.Caner`in son günlerde artan performansını düşünürsek ve saha avantajını maçı büyük ihtimal alırız.Ama en baştada dediğim gibi kolay bir maç değil.

Bu arada pek konumuzla ilgili değil ama niye başlıkta biz küçük yazılmışık Valencia büyük yazılmış ?

Re: EURO CUP JGrubu:GALATASARAYIMIZ-POWER ELECTRONICS VLC

Yine elimizden geleni yapmamız lazım fakat öncelikli hedefimizin artık lig olması gerektiğini düşünüyorum. Başarılar Cimbom'um...

Eğer kaybedersek bu maçı sonrasında hiçbir şansımız kalmayacağı için çekilelim ve lige odaklanalım tamamen,yorgunluk ve dar rotasyon lige yansıyo,kaybedilmiycek macları bile kaybediyoruz.

Bu akşam Eurocup J Grubu üçüncü maçında saat 20?de İspanyol temsilcisi Power Electronics Valencia ile karşılaşacak olan Galatasaray Cafe Crown'da beklenmedik bir gelişme moralleri bozdu. Sarı-Kırmızılıların başarılı oyun kurucusu Darius Washington, dün akşam idmanda sakatlandı. Ayak bileğinde sorun olan Washington'un ilk kontrollerinde sorunun ciddi olmadığı, oyuncunun Valencia maçında sahada yer alabileceği bildirildi. Ancak sabah idmanına zor gelen Washington'un tarak kemiğinin üstündeki bölgede büyük bir şişme olduğu gözlendi. Hastaneye götürülen oyuncunun MR sonuçlarında herhangi bir bulguya rastlammazken, ABD'li oyuncunun Eurocup karşılaşmasında forma giyemeyeceği öğrenildi.

25 yaşında ve 1.95 metre boyundaki Amerikalı basketbolcu, bu sezon forma giydiği 8 maçta, 29:4 dakika ortalama oynama süresine 19.8 sayı, 4.3 asist, 3.3 ribaund ve 2.0 top çalma istatistiklerini sığdırmıştı. (TURKBASKET HABER MERKEZİ / ÖZEL)

Washington`un sakatlanması iyi mi oldu kötü mü oldu tam kestiremiyorum.Artık maçta göreceğiz.

bu cok kotü haber işte! her ne kadar zaman zaman cok eleştirsekte,ozellikle ulebde cok katkı verdi darius... can akını minumum 25 dakika izleriz artık!

Washington hakkındaki eleştirileri değerlendirme şansımız olucak ?.Onunla da gerçekten çok zor olan maç bence onsuz iyice zora girdi.Ama aslanlar bu sene bizi oldukca sevindiriyor neden olmasın diyorum.

Darius'un ben de iyi bir PG olduğunu düşünmüyorum; ama bizim gibi dar rotasyonlu bir takımda ne olursa olsun çok öenmli bir oyuncu. O olmadan işimiz çok zor. Kendisini kesinlikle arayacağız bana göre.