Eurocup 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 53 Panellinios

ULEB Eurocup 3. maç

Galatasaray Café Crown ? Panellinios BC (Yunanistan)

Tarih: 30 Kasım 2010 Salı
Salon: Abdi İpekçi Arena
Yayın: GS TV- Eurosport 2
Saat: 20:00

Cantu maçının tadı damaklarımızda hala :) Umarım daha kalabalık oluruz olması gerekiyor çünkü.20 sayı fark bekliyorum yine
Haydi SALONA ;)

Re: ULEB Eurocup 3. maç | Galatasaray ? Panellinios

Aslanlar'dan şov bekliyorum. Bu grubun 1.si biziz mesajını Panellinios'a da vermeliyiz.

Yükselişimizle taraftarımız yavaş yavaş pota arkalarını doldurmaya başlar inşallah kesinlikle kazanıcaz :)

Anlamadığım bu maç topiği açma sevdası nedir kardeşlerim :) Ödül falan mı veriyorlar ?

Ödül vermekle ilgisi yok.Bir sonraki maçımız Panellinios maçı abi.Ve her zamanki gibi oynanan maçtan sonra,bir sonraki oynanan maçımızın konusu açılıyor.Bu sefer de ben açıyım dedim :)

Gsbasket.org açsın dertler bitsin :) böylece her maçın sonunda 3 farklı maç konusu açılmamış olur :)

Bence Futbol, Kadın - Erkek takımlarımızı ayrı ayrı kişiler açsın. Takım yenildiği an o kişiler bıraksın başlık açmayı başka birileri açsın. Şamil mümkünse uzak dursun Futboldan :)

Panellinios maçında sağlam bir tribün olmalı artık. Gerçi bıktık buradan insanlara mesaj vermekten. Ama takımın hakkettiğinde herkes hem fikir. Zaten takım seyirciyi gördümü daha bir farklı oynuyor. Şu maç sonu üçlü çektirme olayını da farklı farklı oyunculara yaptırmak laızm. O maçın yıldızı kimse ortalama belli eder zaten onu çağırıp üçlü çektirtmek daha iyi olru gibime geliyor. Ermal Schumpert gibi oyuncular bunu yapmayı çok istiyorlar hissediyorum saha içi tavırlarından. Hem tribünün anlık olarak seçtiği maçın oyuncusu ve üçlü olayı diğer oyuncuları da güdüler.

Rancik her maç yine yaptırsın 3 lüsünü ona özel oldu artık ama diğer oyuncularada ilgi gösterilmeli ve bence OKTAY hocamızada bişeyler mırıldanmalı :)

Sühan Cem' Alıntı:
Bence Futbol, Kadın - Erkek takımlarımızı ayrı ayrı kişiler açsın. Takım yenildiği an o kişiler bıraksın başlık açmayı başka birileri açsın. Şamil mümkünse uzak dursun Futboldan :)

Futbol maç konusunda zamanında bir Tugay gerçeği vardı ya neyse,hatırlayan bilir :)

İşyerinden Zeytinburnu civarına giden bir servis aracı bulabilirsem gelmeye çalışacağım. Evrene rağmen..

İple çekiyorum.İple çektiğimi yazmaktan da büyük keyif alıyorum.Cantu maçındaki grubu ULEB'de içeride maç kaybedene kadar bozmayacağım. :) Tribünde ciddi sayılara ulaşmalıyız bu maçla.Telekom galibiyeti -durumu ne olursa olsun- ilgiyi arttırır diye düşünüyorum.Keşke Yunanistan'dan gelenler olsa.Salon bambaşka olur o türlü.

Rakip Panellinos, Yunanistan liginde oynadığı 5 maçta 4 mağlubiyet ile 14.sırada yer alıyor. Kadrolarında 2 sezon önce Banvit'de yarım sezon oynayan Andre Brown, Beşiktaş'dan tanıdığımız Djuro Ostojic, geçen sene Alba Berlin formasıyla 2 kez karşılaştığımız Derrick Byars, hepimizin çok yakından tanıdığı Ben Udrih'in kardeşi Samo Udrih gibi önemli isimler yer alıyor. Geçen sene yine bu kupada Top 8 yaptılar. Bu sezon ise pek iyi başlamadılar. Maç başına 62,5 sayı atıyorlar, 61,5 sayı yiyorlar. Çok kötü bir ribaunt takımı olmalarıda onlar için dez avantaj.

Eğer günümüzde olursak kesinlikle +15 fark ama günümüzde olmassak çok zorlanırız.

Geçen maçta salona davulun gelmesi tezahüratlara bayağı güzellik katmıştı,inşallah yine olur.Bir de bu maçta ben hakeme tepki gösterirken sesini tezahürata sakla diyen olmaz inşallah :) :)

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
Geçen maçta salona davulun gelmesi tezahüratlara bayağı güzellik katmıştı,inşallah yine olur.Bir de bu maçta ben hakeme tepki gösterirken sesini tezahürata sakla diyen olmaz inşallah :) :)
Sen miydin o :D
Davul çok iyi oluyor gerçekten.
Yunanlılar gelsin gelsin.

bu maç çok önemli bizim için hayırlısı bizim için ben m açta en az 3500 filan oluruz diye düşünüyorum:)