Eurocup 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 53 Panellinios

Re: ULEB Eurocup 3. maç | Galatasaray ? Panellinios

Yurt dışında olacağımdan üzülerek gelemiyorum ve muhtemelen izleyemeyeceğim de :(

Panellinios oyun kurucu olarak Samo Udrih'i kadrosuna kattıktan sonra,benim NCAA'da 3-4 maçını izleyip çok beğendiğim,sene başında da takımıza pota altında katkı sağlayabilecek bir uzun olarak gördüğüm Brian Zoubek'le ilgileniyormuş.

Olympiakos'tan 30 yemişler kendi sahalarında.Kaynak Teodosic fan page :)

Tek galibiyetle sondan ikinciler şu an Yunan liginde.

dun gece 9da bilet aldim 3 arkadasimla ilk kez gidecegim maca heycanliyimda kalan bilet sayisi 7700du bugun bi arkadasa daha aldik 7400bilet kalmis yani daha simdiden 2600bilet satilmis bide ailemide getirecektim ama donuste tramvay var midir kabatasa ya da tramvayla salon arasi uzak mi nasil gidebilirim biri anlatabilir mi ona gore ailemede bilet alacagimda

Saim Karakuzu' Alıntı:
dun gece 9da bilet aldim 3 arkadasimla ilk kez gidecegim maca heycanliyimda kalan bilet sayisi 7700du bugun bi arkadasa daha aldik 7400bilet kalmis yani daha simdiden 2600bilet satilmis bide ailemide getirecektim ama donuste tramvay var midir kabatasa ya da tramvayla salon arasi uzak mi nasil gidebilirim biri anlatabilir mi ona gore ailemede bilet alacagimda
12'ye kadar tramvay var benim bildiğim.Salonun önünden minibüse binip Topkapı'ya rahatlıkla gelirsiniz.

2600 bilet satıldıysa bu gerçekten çok az. Tamam 10000'i beklemiyorum ama en azından 8000 olalım.

Belki bende gelirim yarın.

Saim Karakuzu' Alıntı:
tesekkurler tramvayla salon arasi nasil gidiliyor zeytinburnundan

Zeytinburnundandan geleceksen, üst geçitten aşağı in orada bekle zaten minibüsler geliyor Abdi pekçi'ye gideni sorarsan gösterirler.

Emin Doğanca' Alıntı:
2600 bilet satıldıysa bu gerçekten çok az. Tamam 10000'i beklemiyorum ama en azından 8000 olalım.

Belki bende gelirim yarın.
Umarım doğrudur 2600 bilet sayısı şimdiden çok iyi bence.Daha her maça gelipte bilet almaya insan sayısı benm gibi çook :D

çok tesekkurler arkadaslar ailemde bilet aldim adama sordum tekrar kalan bilet 7050dedi bence fena degil birde bilet numarasi onemli mi yoksa eski acik gibi mi o zman ben topkapidan minibus bakayim daha simdiden heyecan basti :)

Saim Karakuzu' Alıntı:
çok tesekkurler arkadaslar ailemde bilet aldim adama sordum tekrar kalan bilet 7050dedi bence fena degil birde bilet numarasi onemli mi yoksa eski acik gibi mi o zman ben topkapidan minibus bakayim daha simdiden heyecan basti :)
Abi istedğin yere geç otur farketmiyor :)

Maça bir gün kala satılan sayı önemli.Ben maç günü alacağım mesela.4000'i geçeceğimizi düşünüyorum.Güzel olacak güzel :)

O bilet sayısını dikkate alırken sponsor biletlerini de düşünmek lazım. Sonuçta sponsora bilet veriyoruz ve o bilet sahiplerinden gelmeyenler oluyor. Tabii kombineler de var 200-300 adet. Üç aşağı beş yukarı 3000 rakamını gördüysek şu anda gerçekten çok iyi. Yarın 4000'i buluruz sanırım.