Eurocup 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 53 Panellinios

Re: Eurocup 3. maç | Galatasaray ? Panellinios

Cimbom?a müjde!

Eurocup E Grubu?nda yarın Yunan Panellinios?u ağırlayacak olan Galatasaray Cafe Crown?a rakibinden müjdeli haber geldi.

Ligde Olympiakos?a yenilerek kötü gidişini sürdüren Panellinios?un yıldızı Derrick Byars sakatlığı nedeniyle İstanbul?a getirilmedi. Yunan Ligi?nde takımın en skoreri olan ABD?li oyuncu Eurocup?ta 6 sayı ortalama ile forma giyiyordu.

Panellinios?un coachu Skourtopoulos, Galatasaray?ın grupta liderliğin favorisi olduğunu söyleyerek, ?En zor maçımız. Galatasaray yaptığı yatırımla grubun favorisi. Byars?ın sakatlığı ve Olympiakos maçından 48 saat sonra karşılaşmaya adeta idmansız çıkacak olmamız işi zorlaştırıyor? dedi.basketdergisi

İpekçiye gelmeyeli baya olmuştu..
Akşam maçtayım.. epeydir görüşemediğim abilerimiz kardeşlerimiz var..

güzel ve keyifli bir akşam olurda çıkışta biraz oturur laflar muhabbet ederiz umarım..

Re: ULEB Eurocup 3. maç | Galatasaray ? Panellinios

Can Gümrü' Alıntı:
Eurosport2 kanalıda maç ı veriyor. Tivibu'dan izleyeceğim yine İnşallah bugün yayın takılmaz.

Tivibudan izliyorum ben de geçen maç bir saniye bile takılmadı. Sorun internetinden kaynaklanıyor olabilir.

Byars en skorer oyuncu ama Eurocup'ta 6 sayı ortalaması varmış.Neyse.Bugün rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.Ama bence bu maçı kazanmaktan öte,fark çok önemli.Şu maçı 20 üstü kazanırsak grup liderliği için çok avantaj olacak

Re: GALATASARAY-Panellinios (Canlı)

link var mı arkadaşlar ?

11 sayının 9'u üçlükten geldi. Ama toparlandık. Biz 2 faul yaptık, onlar 5.

9-11 mola Panellinios.

5-11 önde ve hücumdalarken Shipp topu çaldı ve sportmenlik dışı faulu aldı. 4 sayılık hücum ile 9-11 e getirdik skoru. İyi savunma rakibi yine top kaybına itti ve mola aldılar.

9-11 bu arada rancike sinir olmaya basladim.. ilk geldigi zamanlar severdim ama simdi kolay atislarida kaciriyor -.-

mesela simdi shippin attigini uzun oyuncu rancik kaciriyor anlamak mümkün degil öne gectik 13-11