Eurocup 4. Maç l Galatasaray CC 93 - 79 Alba Berlin

Re: GALATASARAY C.C-Alba Berlin Eurocup 4.Maç

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şuan 5 oyuncu'dan katkı geliyor yabancı oyuncular + evren büker.
Bundan sonra Fatih Solak'tanda savunma yönünde katkı almaya çalışmalıyız,Can Akın'ında sezon öncesi hazırlık maçlarında gösterdiği performansa dönmesi gerekir.Birde söylentilere göre yabancı 5 numara gelecekmiş maximum 8 oyuncu'dan katkı almış olacağız buda bize lig'de kalmak için yeter.
Bayram, tahkimden Tufan için olumlu bir karar çıkarsa gelecek yabancı 9-10 oyuncudan katkı alabiliriz.

Re: Eurocup 4.Maç l GALATASARAY: 93 - Alba Berlin: 79

Ultraslan sitesi açılmıyor arkadaslar sorunu bilen varmı. Yok gibi sanki site....

Böyle bir galibiyet aldıkları için bütün yabancı oyuncularımızı kutlarım tebrikler Galatasaray yabancı basketbol takımı....

Haftanın En Değerli Oyuncusu Darius Washington

Eurocup?ta ALBA Berlin?i 93-79 mağlup eden Galatasaray Cafe Crown?da Darius Washington, 40 dakika boyunca göstermiş olduğu müthiş performansla ULEB tarafından haftanın en değerli oyuncusu seçildi.

İstatistik kağıdının tüm hanelerini doldurmayı başaran oyuncumuz, karşılaşmayı 31 sayı, 8 ribaund, 5 asist ve 2 top çalma ile tamamlarken; rakip takımı 7 defa faul yapmaya zorladı. Washington, ayrıca iki sayılık atışlarda 10/12; üç sayılık atışlarda 2/3 ve serbest atış çizgisinden de 5/5 isabetle oynadı.

Eurocup?ın 1. hafta maçlarının ardından ??En Değerli Oyuncu?? olan Radoslav Rancik?ten sonra bu başarıyı tekrarlayan Washington, 45 verimlilik puanı ile yedi yıllık Eurocup Tarihi?nin söz konusu kategorideki en iyi yedinci performansını gerçekleştirdi.

www.galatasaray.org

Tebrikler Aslanlar.

Gecen Dacka maci sonrasi Mike Wilkinson GS daki ortami hic bir avrupa takiminda bulamadigini söylemisdi.Arkadaslik üst seviyedeymis.Helal.

Bu arada D-Wash a ayri bir parantez acmak lazim.Cok keyif verdi.Herkez All Star oylamasinda ona oy versin. :)

Levend Kaya' Alıntı:
Tebrikler Aslanlar.

Gecen Dacka maci sonrasi Mike Wilkinson GS daki ortami hic bir avrupa takiminda bulamadigini söylemisdi.Arkadaslik üst seviyedeymis.Helal.

Bu arada D-Wash a ayri bir parantez acmak lazim.Cok keyif verdi.Herkez All Star oylamasinda ona oy versin. :)

wilkinson'un bu lafını duymamıştım ama doğruysa işte yerli oyuncuların katkısı derim:) gerçekten buda önemli bir görevdir. Takımızda da gerçekten GS'lı çok yerli basketçi olması, bu dönemlerde bu tarz avantajlar sağlıyor

arkadaşlar inanın 3 tane iyi yerli oyuncumuz olsa süper sonuçlar alabliriz.bu yabancılar geçen senenin yabancılarıdan 10 kat iyi fakat dediğim gibi yerli oyuncu lazım karşıyakadan furkan,altyapıdan göksenin gibi v.s

Şaşırdım ne yalan söyleyim, helal olsun Aslan'lara. 5 kişi ile grup liderine 14 sayı fark atmışız ve üstüne üstün arkadaşların verdiği bilgilere göre gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum.

Oyuncularımızı destekleyen basketbol kültürüne sahip seyircimize de teşekkür ederim.

Umarım hakettiğimiz yerlere geleceğiz, hatalar elbet olur ama her zaman yeni bir başlangıç yapıp, emek harcamak,formayı terletmekte gurur verici bir durumdur.

İlerisi için burada yazıp çizmek istemiyorum ama takımın ligde kalacağına sonuna kadar inanıyorum.

Skor gerçekten büyük mutluluk verdi bana ama aynı oranda yabancıların 85 sayı atıp türklerimizin sadece 9 sayıda kalması beni aynı şekilde üzdü.

Can
Murat
Evren
Fatih
Caner
Polat

Takımı mücadelesi ve galibiyeti dolayısıyla tebrik ederken, bu maçla Cemal Nalga olayının binde biri kadar ilgilenmeyen ve oyuncuların onurlu mücadelesini görmezden gelenTürk pardon FB basınını kınıyorum....