Eurocup 4. Maç l Galatasaray CC 93 - 79 Alba Berlin

Re: GALATASARAY-Alba Berlin (Canlı)

Kesin vardır Tugay biraderim ;)

Wilkonson'da gitsin D Wash'da ne de olsa daha iyileri gelir başa ;)

Fatih Solak'ın da baya yorulduğunu düşünüyorum

darıus'un iyi bir oyuncu olduğunu üstelik işine saygısı olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde jasaitis de konsantrasyon sıkıntısı çekse de oyuna asılıyor. Guard istiyoruz evet ama 2 numara anlamında guard istiyoruz. yada darıus 2 numaraya gececekse 1 numara lazım takıma.Bu pozisyonu yerli transferle çözmeliyiz. Kesinlikle de bir pivot ihtiyacı var. takımın en çok ribaunt alan adamları 3 ve 1 numarada oynuyorsa bunu her zaman sorgulayacağım demektir. bu yüzden wilkonson için 4 numarada iyi bir oyuncu olacağını ama 5 numarada ne yaparsa yapsın takımın ihtiyacı olan ribaundu karşılamadığı sürece iyi olmadığını söyleyeceğim.

Ya bi tane daha kaliteli yabancımız olsaydı ve türk oyuncularımız başka oyuncular olsaydı kimbilir neler yapardık Avrupanın tozunu dumana katardık...

ezdik ezdik....gurbetçilerimize armağan olsun :) alıştık artık ...

evren müthiş oynadı...murat artık vursun kafasını biryerlere

yabancılara laf yok ....

Eren Aydın' Alıntı:
Bu takım Tofaş'a yenilmedimi ya, niye övüyoruz şimdi?

Eren bu takım her maç elinden geleni yapıyor. Örneğin ben her maç kazansada kaybetsede elinden geleni yapan oyuncularımızı tebrik ederim.
İçinde bulunulan durumda (belirsizlik insanları mahveder) bu yapılanlar başarıdır.
Tahkimden çıkacak olumlu bir sonuç bizi daha çok ateşleyecektir.

Re: GALATASARAY C.C-Alba Berlin Eurocup 4.Maç

Tüm takımı tebrik ediyorum. Ara ara oyundan kopmalar olsada ellerinden geleni yaptılar. Evren çok iyi maç çıkardı. Sayı vs diye bakmamak lazım süper savunma yaptı. Üstüne asistleri ribaundları ve üstün gayreti ile benim gözümde süper bir maç çıkardı.

Fakat başka yerli oyuncumuz yok gibiydi. Can bir vardı bir yoktu. Oda çabaladı. Fatih girdi 1 ribaund aldı. Onada şükretmek lazım. Fakat ben hala Murat konusunda takılı kaldım. Bir oyuncu tek olumlu hareket yapmazmı aldığı süre içinde, anlam veremiyorum. Murat en kısa zamanda düzelmeyecekse yedek olarak bile bekletmenin alemi yok.

Eren Aydın' Alıntı:
Ferit Bey, Tofaş maçı konusuna bakarsanız dediğimi anlarsınız...

Orada demek istediğinizi anladım. Fakat dediğim gibi benim açımdan mücadele etmeleri yeterli. Her maçı kazanmamızı bekleyen varsa burada hayal aleminde demektir. :)

Umarım tahkimden iyi bir karar çıkar. Yoksa ligde kalmamız mucize sayılır.

arkadaşlar biri puan durumunu yazabilir mi buraya
Ayrıca ikili averaj bizde artık...